Ірина Федорів Журналіст та викладач

Подільниця святого отця погрожуює мені вбивством

08 серпня 2014, 11:13

У селищі Коцюбинське частина територіальної громади повстала проти незаконних дій отця Миколи (депутата Ільницького).

Спершу він уславився тим, що під час передвиборчої кампанії одіозного Петра Мельника стояв з ним на сцені, коли відкривали озеро небезпечне для купання. Навіть попри те, що були на відкритті документи, які засвідчували, що купатись не можна, отець Микола і депутат не захотів псувати PR-захід скандальному колезі нардепу-"регіоналу" й не застеріг дітей, щоб ті вийшли з води.Далі селищний голова-"регіонал" Вадим Садовський разом із секретарем-"регіоналом" Олександром Ковтачем наприкінці 2013 року активно припрошували депутатів підтримати приватизацію частини колишнього дитсадка за копійки для релігійної громади Ільницького, який близько 10-ти років тому взяв це приміщення в оренду.

За квадратний метр будівлі у лісі під Києвом громада в бюджет отримала менше 1 500 грн. Ми збирали підписи і частина депутатів та членів виконкому вимагала ветувати рішення про приватизацію.

Хоча отець обіцяв тутще 10 років тому створити реабілітаційний центр, люди стверджують, що там був готель.Мешканці Коцюбинського знайшли оголошення в Інтернеті, де чітко написано, що здаються номери в оренду там, де мав би бути реабілітаційний центр. Контактний телефон – депутата Ільницького (отця Миколи).Після публікацій в Інтернеті про готельний бізнес отця Миколи всі оголошення зникли і зараз доступні лише в гугл-кеші.

Коцюбинчани найбільше обурились тоді, коли колишнє приміщення дитсадка, яке взяли під реабілітаційний центр, а зробили, з слів очевидців, готель, почали обгороджувати добротним парканом.Це в той час, коли церква цієї парафії з 10-ть років стоїть вічним недобудом, а в інших парафіях їх зводять за рік-два.Але мешканців селища обурило не так марнотратство, як те, що паркан без документів зводили під прикриттям місцевої влади, яка покидала свої "регіональні" квитки після втечі Януковича.

Більше того, у цій незаконній справі вимушених переселенців, які проживають в приміщенні колишнього дитсадка, використовують, як живий щит на захист дій отця Миколи.

Довелося про це не лише писати в Інтернеті, щоб люди знали правду, а й написати заяву в прокуратуру та відповідні інстанції.

І от через 2 дні після перевірки прокуратури та експертів, в коментарях від дописувача, яка іменується Ларисою, майже щодня пише коментарі на захист отця, стверджує, що відношення до приходу Ільницького вона не має, пролунала на мою адресу відверта погроза.Я б її не помітила, якби мені не зателефонувала моя сусідка, яка опублікувала на сайті громади кілька матеріалів саме про цей славнозвісний паркан.

"Мене обурило те, що в коментарях одна з дописувачів Лариса, яка писала і в 3 ночі, і вдень з київської ір-адреси, стверджувала, що вона до Центру не має жодного відношення й мешкає нібито у нашому будинку на Меблевій 11-б," – розповідає Леся, авторка кількох публікацій на "Сайті громади Приірпіння".

"Є спеціальний сайт, який дозволяє відстежити ІР-шники. Хто провайдери у селищі ми приблизно знаємо. І от, ввівши в пошуковик ІР-адресу дописувачки-захисниці, ми вийшли на фірму Bilink LLC.І зателефонували за вказаним номером. Тут нам телефоном повідомили, що вони надають послуги в межах Києва. Адміністраторка Анна сказала, що на жаль ані в Ірпені, ані в Коцюбинському, вони своїх послуг не надають," – наголошує Леся."Це свідчить про те, що людина, що пише на сайті нашої громади на захист отця Миколи й перебуває взагалі не в Коцюбинському. Але у мене виникають великі сумніви, що вона не має відношення до Центру," – додає Володимир, мешканець Меблевої.

Здогади коцюбинчан підтвердились. Дописувачка, яка стверджує, що не має жодного відношення до центру й дозволяє собі писати на адресу журналіста і депутата, який розслідує суспільноважливу проблему на вимогу людей, з високою вірогідністю має пряме відношення до отця Миколи-депутата Ільницького.

В інтернеті, після того, як сусіди проінформували мене про погрози, ми знайшли одне оголошення, яке вказує на те, що практично за адресою колишнього дитсадка, де мав би бути уже майже 10 років реабілітаційний центр, торгують second-hand-ом.І це явище, яке діє, ймовірно, під прикриттям церкви, виникло дуже давно. Принаймні в інтернеті є оголошення і за 2009, і за 2010 рік.

І за 2011 рік.Електронна адреса у цих оголошеннях ідентична тій, за якою на місцевому сайті зареєструвалась дописувачка Лариса й надіслала мені погрози.

Більше того, якщо ввести цю адресу в пошуковик, то, окрім скандальних оголошень про продаж secon-hand, можна знайти й ПП "Амрітам", яке займається будівельними роботами.Очільниця ПП – Ярова Леся Іванівна, яка використовує цю адресу в Інтернеті.

Більше того, в Інтернеті стає зрозумлим, що власниця електронки Леся та Отець Микола – священик УПЦ КП, добре знайомі одне з одним і навіть разом організовують якійсь семінари з покращення карми й холотропного дихання.Вартість 100 євро. І головне, що священик від УПЦ КП бере участь в тому, що "учит общаться с Творцом, Стихиями, Природой, Землей, Солнцем и др"...

Віддає якимсь сектантством... А коли від сподвижників отця, що влаштовують такі семінари за 100 євро, можуть лунати погрози, то стає неспокійно.

Дуже цікаве поєднання: релігійна громада, неоподаткований готельний бізнес, торгівля secon-hand-ом, якісь дивні семінари за 100 євро, бізнес будівельних робіт і... погрози вбивством мені, журналісту і депутату, який висвітлює цю суспільноважливу тему.

Раніше у мене ще були питання, чому депутат Ільницький, який на засідання ходить в рясі, майже завжди голосує за рішення, що спрямовані на узаконення дерибану Біличанського лісу.

Тепер в мене вже питань нема.

Ще є одна цікава деталь. Офіс ПП "Амрітам" фактично може потрапляти у зону дії Інтернет-провайдера, з ІР-адреси якого пролунали погрози.І ще цей офіс розташований дуже близько до Софіївської Борщагівки. Коли нам вручали мандати, то озвучували адресу проживання кожного депутата. Тоді офіційно озвучили, що депутат Ільницький мешкає у Софіївській Борщагівці.

Всі ці дані у день погроз, 7 серпня, були передані правоохоронцям. Я написала заяву про погрозу вбивством як депутат і журналіст.

Хочеться вірити, що міліція дуже швидко розслідує цю справу й знайде людину, яка написала погрози, аби упередити будь-які її злочинні дії й притягнути до відповідальності.

І ще є велике прохання до УПЦ КП.

Розберіться, будь ласка, що у нас відбувається в селищі в парафії, бо торгівля "секондом", незаконне будівництво паркану, яке збурило громаду, недобудована роками церква (у той час, як в УПЦ МП її звели дуже швидко), погрози вбивством викликають не лише моє занепокоєння, але й занепокоєння мешканців мого округу, що межує з територією колишнього дитсадка.

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Viktor Chmel _ 11.08.2014 11:30
IP: 85.223.209.---
Зверніться до секретаріату Патріарха. Одне слово на засіданні синоду і йому стане непереливки.

Патриарх Киевский и всея Руси-Украины Филарет
Адрес: 01004, г. Киев, ул. Пушкинская, 36.
Тел. / Факс: +38 (044) 234-10-96 (канцелярия).

Управляющий делами Киевской Патриархии епископ Агапит (Гуменюк)
Адрес: 01004, г. Киев, ул. Пушкинская, 36.
Тел.: +38 (044) 234-10-96, факс: +38 (044) 235-41-77.

Управляющий делами Киевской Патриархии проводит прием во вторник, среду, четверг и пятницу с 10:00 до 13:00 (кроме праздничных и выходных дней).
Andrey Kononchuk _ 09.08.2014 13:20
IP: 95.133.124.---
Все буде добре =) з Вами правда!
Микола Карабін _ 08.08.2014 21:18
IP: 109.122.43.---
Зверніться до Філарета, такий "священник" має бути позбавлений сану.
LYCIV_OLGA _ 08.08.2014 12:37
IP: 109.251.42.---
Мдя-я-я... Вот она какая "жизнь по-новому"!... Ирина, Вам – держаться! И обязательно – подробно информируйте о дальнейших событиях. Именно огласки больше всего на свете бояться эти/такие уродики. Удачи Вам во всём.
Aтака Путіна1271 Україна та Європа1112 Корупція1388 Порошенко4 Уряд реформ417
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter