8 серпня 2014, 11:13

Подільниця святого отця погрожуює мені вбивством

У селищі Коцюбинське частина територіальної громади повстала проти незаконних дій отця Миколи (депутата Ільницького).

Спершу він уславився тим, що під час передвиборчої кампанії одіозного Петра Мельника стояв з ним на сцені, коли відкривали озеро небезпечне для купання. Навіть попри те, що були на відкритті документи, які засвідчували, що купатись не можна, отець Микола і депутат не захотів псувати PR-захід скандальному колезі нардепу-"регіоналу" й не застеріг дітей, щоб ті вийшли з води.Далі селищний голова-"регіонал" Вадим Садовський разом із секретарем-"регіоналом" Олександром Ковтачем наприкінці 2013 року активно припрошували депутатів підтримати приватизацію частини колишнього дитсадка за копійки для релігійної громади Ільницького, який близько 10-ти років тому взяв це приміщення в оренду.

За квадратний метр будівлі у лісі під Києвом громада в бюджет отримала менше 1 500 грн. Ми збирали підписи і частина депутатів та членів виконкому вимагала ветувати рішення про приватизацію.

Хоча отець обіцяв тутще 10 років тому створити реабілітаційний центр, люди стверджують, що там був готель.Мешканці Коцюбинського знайшли оголошення в Інтернеті, де чітко написано, що здаються номери в оренду там, де мав би бути реабілітаційний центр. Контактний телефон – депутата Ільницького (отця Миколи).Після публікацій в Інтернеті про готельний бізнес отця Миколи всі оголошення зникли і зараз доступні лише в гугл-кеші.

Коцюбинчани найбільше обурились тоді, коли колишнє приміщення дитсадка, яке взяли під реабілітаційний центр, а зробили, з слів очевидців, готель, почали обгороджувати добротним парканом.Це в той час, коли церква цієї парафії з 10-ть років стоїть вічним недобудом, а в інших парафіях їх зводять за рік-два.Але мешканців селища обурило не так марнотратство, як те, що паркан без документів зводили під прикриттям місцевої влади, яка покидала свої "регіональні" квитки після втечі Януковича.

Більше того, у цій незаконній справі вимушених переселенців, які проживають в приміщенні колишнього дитсадка, використовують, як живий щит на захист дій отця Миколи.

Довелося про це не лише писати в Інтернеті, щоб люди знали правду, а й написати заяву в прокуратуру та відповідні інстанції.

І от через 2 дні після перевірки прокуратури та експертів, в коментарях від дописувача, яка іменується Ларисою, майже щодня пише коментарі на захист отця, стверджує, що відношення до приходу Ільницького вона не має, пролунала на мою адресу відверта погроза.Я б її не помітила, якби мені не зателефонувала моя сусідка, яка опублікувала на сайті громади кілька матеріалів саме про цей славнозвісний паркан.

"Мене обурило те, що в коментарях одна з дописувачів Лариса, яка писала і в 3 ночі, і вдень з київської ір-адреси, стверджувала, що вона до Центру не має жодного відношення й мешкає нібито у нашому будинку на Меблевій 11-б," – розповідає Леся, авторка кількох публікацій на "Сайті громади Приірпіння".

"Є спеціальний сайт, який дозволяє відстежити ІР-шники. Хто провайдери у селищі ми приблизно знаємо. І от, ввівши в пошуковик ІР-адресу дописувачки-захисниці, ми вийшли на фірму Bilink LLC.І зателефонували за вказаним номером. Тут нам телефоном повідомили, що вони надають послуги в межах Києва. Адміністраторка Анна сказала, що на жаль ані в Ірпені, ані в Коцюбинському, вони своїх послуг не надають," – наголошує Леся."Це свідчить про те, що людина, що пише на сайті нашої громади на захист отця Миколи й перебуває взагалі не в Коцюбинському. Але у мене виникають великі сумніви, що вона не має відношення до Центру," – додає Володимир, мешканець Меблевої.

Здогади коцюбинчан підтвердились. Дописувачка, яка стверджує, що не має жодного відношення до центру й дозволяє собі писати на адресу журналіста і депутата, який розслідує суспільноважливу проблему на вимогу людей, з високою вірогідністю має пряме відношення до отця Миколи-депутата Ільницького.

В інтернеті, після того, як сусіди проінформували мене про погрози, ми знайшли одне оголошення, яке вказує на те, що практично за адресою колишнього дитсадка, де мав би бути уже майже 10 років реабілітаційний центр, торгують second-hand-ом.І це явище, яке діє, ймовірно, під прикриттям церкви, виникло дуже давно. Принаймні в інтернеті є оголошення і за 2009, і за 2010 рік.

І за 2011 рік.Електронна адреса у цих оголошеннях ідентична тій, за якою на місцевому сайті зареєструвалась дописувачка Лариса й надіслала мені погрози.

Більше того, якщо ввести цю адресу в пошуковик, то, окрім скандальних оголошень про продаж secon-hand, можна знайти й ПП "Амрітам", яке займається будівельними роботами.Очільниця ПП – Ярова Леся Іванівна, яка використовує цю адресу в Інтернеті.

Більше того, в Інтернеті стає зрозумлим, що власниця електронки Леся та Отець Микола – священик УПЦ КП, добре знайомі одне з одним і навіть разом організовують якійсь семінари з покращення карми й холотропного дихання.Вартість 100 євро. І головне, що священик від УПЦ КП бере участь в тому, що "учит общаться с Творцом, Стихиями, Природой, Землей, Солнцем и др"...

Віддає якимсь сектантством... А коли від сподвижників отця, що влаштовують такі семінари за 100 євро, можуть лунати погрози, то стає неспокійно.

Дуже цікаве поєднання: релігійна громада, неоподаткований готельний бізнес, торгівля secon-hand-ом, якісь дивні семінари за 100 євро, бізнес будівельних робіт і... погрози вбивством мені, журналісту і депутату, який висвітлює цю суспільноважливу тему.

Раніше у мене ще були питання, чому депутат Ільницький, який на засідання ходить в рясі, майже завжди голосує за рішення, що спрямовані на узаконення дерибану Біличанського лісу.

Тепер в мене вже питань нема.

Ще є одна цікава деталь. Офіс ПП "Амрітам" фактично може потрапляти у зону дії Інтернет-провайдера, з ІР-адреси якого пролунали погрози.І ще цей офіс розташований дуже близько до Софіївської Борщагівки. Коли нам вручали мандати, то озвучували адресу проживання кожного депутата. Тоді офіційно озвучили, що депутат Ільницький мешкає у Софіївській Борщагівці.

Всі ці дані у день погроз, 7 серпня, були передані правоохоронцям. Я написала заяву про погрозу вбивством як депутат і журналіст.

Хочеться вірити, що міліція дуже швидко розслідує цю справу й знайде людину, яка написала погрози, аби упередити будь-які її злочинні дії й притягнути до відповідальності.

І ще є велике прохання до УПЦ КП.

Розберіться, будь ласка, що у нас відбувається в селищі в парафії, бо торгівля "секондом", незаконне будівництво паркану, яке збурило громаду, недобудована роками церква (у той час, як в УПЦ МП її звели дуже швидко), погрози вбивством викликають не лише моє занепокоєння, але й занепокоєння мешканців мого округу, що межує з територією колишнього дитсадка.

powered by lun.ua

Як директором ліцею протягують людину з вертикалі Президента – Львівщина

Директором Миколаївського професійного ліцею (Львівська область) можуть з порушеннями низки вимог призначити Тараса Олійничка. Трудовий колектив підтримав його аж 2 голосами...

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...