22 серпня 2014, 09:32

Як громади Києва впливають на владу

Згуртована громада може вирішити самостійно свої проблеми за допомогою місцевої влади.

Журналісти створили сайти кількох громад міста Києва (Оболонь, Святошино, Голосієво, Шевченка) для того, аби в громади з'явився впливовий інструмент на новообрану владу.

Громаду Оболоні непокоїв шанхай на набережній. І от Кличко після того, як це питання підняли ЗМІ, особисто прийшов подивитися на те, що відбувається тут вздовж зони відпочинку.Він пообіцяв за тиждень вирішити проблему громади Оболоні. У четвер зранку на набережній такі знесли шанхайські нетрі.Історія з Біличанським лісом – це історія спільної боротьби Громади Києва та Київщини. Сайти громад Приірпіння та Святошино надрукували інформацію про скандальну сесію облради, де мали протягнути питання дерибану з голосу.

Дерибанники вже замовили теплохіж, аби святкували перемогу в той час, коли наші гинуть в зоні АТО.Але нам вдалося не допустити цього. Питання не було в порядку денному, а заброньований теплохід скасували.

Вже за кілька днів після цього нас набрав радник Кличка Ігор Ніконов й запропонував зустрітись. Зрештою ми домоглись того, що всі активісти та депутати, які вели боротьбу за збереження Біличанського лісу, були включені в робочу групу.

Це не кінець боротьби, яка триває 5-ть років, але ми тримаємо це питання на контролі й не даємо здати Нацпарк дерибанникам.

Журналісти, які допомагають громадам Києва із сайтами громад ще раз звертаються до киян й наголошують, що готові допомогти громадам у висвітленні та вирішенні їхніх проблем.

Але для цього активісти громади та інші журналісти, що мешкають в районах Києва мають долучатися до цього проекту: надсилати інформацію про проблеми, надсилати фото та відео.

Також велике прохання до журналістів, які живуть в тих районах Києва, де таких сайтів громад ще немає. Ми готові дати Вам готову платформу й передати досвід, допомагати, щоб в такий спосіб можна було допомогти іншим громадам.

Таким шляхом можна ефективно впливати на владу. Фактично громада стає проактивною й показує владі, що треба вирішувати першочергово в своєму районі.

Дієвість цього інструменту перевірена на громаді Приірпіння, де сайт існує 5-й рік. Тут громада викриває наймасштабніші дерибани та схеми.Прокурор Ірпеня веде вже майже рік свою колонку на сайті й розповідає громаді про те, що зроблено для вирішення найбільш гострих питань.

У перспективі аналогічні платформи повинні бути і для громад Київщини, аби до взаємодії з громадою максимально залучали не лише КМДА, але й КОДА.

powered by lun.ua

Як директором ліцею протягують людину з вертикалі Президента – Львівщина

Директором Миколаївського професійного ліцею (Львівська область) можуть з порушеннями низки вимог призначити Тараса Олійничка. Трудовий колектив підтримав його аж 2 голосами...

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...