11 серпня 2015, 23:20

Мер Ірпеня Карплюк (67 квартир) після побиттів активістів звернувся до Порошенка

Для тих, хто не в курсі, Приірпіння – рекреаційна зона поблизу столиці. На неї накинула оком давно зграя забудовників. Інсайдер повідомляв, що родина мера Бучі екс-регіонала Федорука та його кума, який зараз став міським головою Ірпеня, Володимира Карплюка нібито заправляє будівельним бізнесом.

До того як стати мером Володимир Карплюк був у свого кума екс-регіонала Федорука заступником. Відповідно, Карплюк – людина попередньої влади.

Таким поняттям, як конфлікт інтересів, політики, вочевидь, не переймаються. .



Тих кого били розпізнають в нападниках людей, які, за їхніми словами, є ні ким іншим, як представниками забудовників. Місцеві мешканці малюють у соцмережах схему, як ці люди між собою пов'язані. Результати роботи правоохоронців ми поки не бачимо.



Я не знаю достаменно, хто замовник. Але як громадянин і журналіст точно знаю, що повна відповідальність за порядок в місті, за здоров'я громадян лежить на владі. Тут не може бути питань.

Коли роздавали попри волю громади зелені зони під забудову – на волю людей не зважали. Коли мешканців міста тітушня забудовників пресувала – мера видно не було.



А це все наслідки прийнятих ірпінською владою рішень.

І от коли люди перекрили Варшавку, бо винних у 4 побиттях ніхто не знайшов, коли ми проінформували журналістів про те, що ж відбувається в регіоні, то Володимир Карплюк почав медіа-хвилю виправдання.

Перше він у блогах почав звертатися до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Я особисто телефонувала в прес-службу і поточнила, чи було офіційне звернення від міського голови. Мені сказали, що не було. Отже це був просто піар у блогосфері і до міністрерства Карплюк принаймні на той час не дзвонив, і не писав.

Далі я написала свій попередній блог на УП і попросила Артема Шевченка та Антона Геращенка з ним ознайомитись. Вони відписалися, що про ситуацію знають. Тож ми чекаємо на реакцію від МВС і на швидке вирішення цих питань.

Але у своїй медіа-хвилі виправдання Володимир Карплюк пішов ще далі. Він звернувся до Президента.

Всім охочим пропоную ознайомитися. Це десь 2 хвилини Вашого часу. Тут ви почуєте: "Я... Я...у МЕНЕ є... очорнити МОЄ ім'я... прибрати МЕНЕ з посади міського голови... Я... Я... у МЕНЕ вкрали перемогу... ми викоренили корупцію... Я довіряю тільки вам... Я прошу вас про особисту зустріч... поки в МЕНЕ є час... розглядається варіант МОГО усунення..."



Так треба було розкрутити звернення до всіх і вся, що поставили навіть рекламу на "Українській правді" – недешеве задоволення.



Це при тому, що активісти збирають гроші на МРТ Віктору Бархоленку – останньому побитому. Саме ті активісти, які брали участь у акції на Варшавці. Цих людей у своєму блозі Карплюк звинуватив у проплаченості.

Так от: дистанціюватися від минулої влади не виходить ніяк, бо Володимир Карплюк був заступником кума – міського голови Бучі Анатолія Федорука. Цей регіонал двічі відмовився виходити з партії регіонів під час майдану.

Щодо корупції, то Володимир Карплюк, я сподіваюсь, як слухняний громадянин давно написав звернення до правоохоронців, а не чекав довго просто слушного моменту, щоб звернутися до президента і повідомити про такі випадки.

Бо виходить що мешканці Ірпеня ризикують своїм життям і здоров'ям, щоб боротися із захопленням зелених зон, а міський голова покриває корупціонерів своїм мовчанням і не викриває їх публічно. Боїшся публічно виступити? Страшно? Влада не для слабких, а для сильних духом.

Якби я могла написати промову Володимирові Карплюкові за даних умов, то вона була б така:

"У нашому місці побили четвертого активіста. Це ті люди, які захищають наші парки, сквери від забудовників. Ми всі співчуваємо їм та їхнім родинам. Всі розуміють, що я теж пов'язаний із будівельним бізнесом. Бо у декларації за 2013 рік фігурує 67 квартир. Знаєте, такі факти важко приховати.

Усвідомлюючи конфлікт власних інтересів з інтересами територіальної громади, зважаючи те, що я був заступником свого кума екс-регіонала Анатолія Федорука, розуміючи, що ми неспроможні захистити мешканців Ірпеня, гарантувати їм спокій та збереження їхнього здоров'я, я вирішив скласти повноваження і більше не балотуватися. Сподіваюсь моєму кумові Анатолієві Федоруку вистачить розуміння і сили духу зробити те ж саме."

А поки що політик, що володіє десятками квартир, щедро рекламує і себе, і свою політичну силу. У цей час активісти продовжують збирати кошти на лікування своїх побратимів.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...