Ірина Федорів Журналіст та викладач

Депутати напали на активістів та заламали селищній голові від БПП перед засіданням руку (відео)

11 лютого 2016, 11:48

Коцюбинське – селище вкраплене в територію міста Києва. Ліси, які оточують селище, не дають спокою дерибанникам з Ірпеня. Вони прагнуть за будь-яку ціну приєднати до себе селище не тому, що дбають про мешканців й їм потрібні комунальні проблеми. Просто між Ірпенем та селищем є Біличанський ліс. Оце і є справжній інтерес, за який депутати готові нападати в прямому сенсі цього слова.

На цих виборах в Коцюбинському перемогла активістка Ольга Матюшина. Саме вона стала головою. Знаково, що депутатів попередньої каденції, які були причетні до дерибану лісу й силою приєднували селище до Ірпеня, майже не переобрали. Щоправда кілька депутатів таки пройшло в раду під новим брендом "Нові обличчя".

"Нові обличчя" – це партія Ірпінського міського голови, який на всю країну уславився як власник 67 квартир. Ім'я дерибанника Володимира Карплюка гриміло навіть у 95 кварталі, який задумався над тим, звідки в очільника міста, яке активно забудовується, такі статки.

Так вийшло, що люди проголосували за прогресивну голову і на противагу обрали депутатів від "Нових облич", з яких багато хто навіть не має вищої освіти. Може просто повірили в те, що вони "нові", а може це результат каруселей, бо ми навіть з нардепом Ольгою Черваковою не всі встигли відслідкувати. Факт залишаться фактом: у селищній раді Коцюбинського, куди могли балотуватися безпартійно, депутатів від "Нових облич" більше, ніж в самому Ірпені. Всі сили кинули на раду, яка може дати найбільший шмат лісу – 4 тис га. І це земля столиці.

Селищна голова Матюшина, яка представляє БПП, на вимогу депутатів скликала сесійне засідання ради, оприлюднила порядок денний та проекти рішень заздалегідь.

Але депутати перед цим привели псевдосесію. Про це збіговисько ніхто не інформував громаду належним чином. З-поміж іншогодерибанник Владислав Євстєфєєв, який має в лісі майже 100 ділянок, з слів прокурора, зачитав проект рішення-мрії зі свого телефону, яке хтось надіслав, очевидно, як смс: приєднати селище Коцюбинське до Ірпеня. І без обговорень з громадою, без оприлюднених заздалегідь проектів рішень "Нові обличчя" радо підтримали дерибанну ідею потай від громади.

Ця псевдосесія – це прояв відсутності здорового глузду. Так от коли селищна голова скликала на 9 лютого сесійне засідання, депутати почали наполягати, що їхнє таємне збіговисько більш, ніж законне, й є ні чим іншим, як сесією N4 (палата N6).

Коли селищна голова Матюшина вимагала, щоб їй принесли відповідні документи, оголосила для цього перерву, то їй під час виступу на сцені депутат Назарук просто заламав руку й висмикнув мікрофон.Я після цього піднялася на сцену, щоб перепитати в депутатів, де ж відповідні документи. Мені люди без відповідної освіти почали пояснювати, що мені тут не місце, правда на норму закону не послалися. У них є інші методи – депутат просто здирав з мене куртку, напавши з-за спини і щастя, що вона була розщеплена, що дозволило мені вислизнути (12 хвилина 20 секунда).Далі депутатка Хоптинська, яка мітить на голову регламентної комісії ради й вваажає, що сесії треба скликати, коли тече дах, заблокувала мені дорогу до секретаря ради Юлії Главацької, в якої я як журналіст і секретар консультативної ради при прокуратурі Київської області хотіла поцікавитися наявністю відповідних документів щодо проведення 3 сесії, про яку ми нічого не знали.

Після цього на активіста Євгена Мельничука, якому ще влітку тітушки забдовників розбили голову в Ірпені, яких і досі міліція "шукає", напав депутат Ірпінської ради від "Нових облич" Олійник. Потім він сам зізнався, що був напідпитку. Він до слова сидів за звуковою апаратурою й не давав працювати мікрофону голови.Ззаду на активіста Мельничука напав потім і Лагода, який полюбляє нападати ззаду і чіплятися за курки. Звісно, що за таких умов проводити сесійне засідання було неможливим і ми пішли давати пояснення правоохорнцям, зателефонувавши на 102. Щоправда правоохоронці вирішили не опитувати на місці події депутатів.

Звісно, навіщо по свіжих слідах вичисляти хуліганів-депутатів, які дозволяють собі розпускати руки на виборців.

Станом на середину лютого селищна рада без регламенту, без сформованих комісій (окрім бюджетної), без затвердженого нового складу виконкому. До селищної голови та виборців депутати застосовують фізичну силу. Як громадянин звертаюся публічно до Верховної Ради та голови комітету з питань місцевого самоврядування Сергія Власенка з вимогою розпустити Коцюбинську селищну раду, депутати якої порушують закон та дозволяють собі піднімати руки на виборців.

Ось опитування, яке ми запустили на незалежній платформі. Результати доволі красномовні.Також вимагаю в очільника правоохороців області пана Трояна забезпечити в Приірпінні роботу нової поліції, яка б діяла в інтересах громади, а не покривала агресивні та хуліганські дії депутатів. Вимагаємо негайно прозвітувати перед громадою, чому не сів ще ніхто за те, що більше, як півроку тому побили активістів у Приірпінні.

Пане Аваков, я нагадую Вам про свій блог, який я написала 10 серпня 2015 року.Де результати?

Або давайте прізвища тих, кого звільнили з поліції за неефективну роботу – начальників управлінь, слідчих і т д, або знімайте з посад безвідповідальних керівників.

Ви уявляєте собі, що якщо за кілька метрів від Києва руку піднімають навіть на селищну голову від БПП, то що може бути з нами, простими людьми?

Загрузка...
Коментарі — 5
Ірина Федорів _ 14.02.2016 12:20
IP: 46.185.11.---
Людмила Узерчук:

Пані Узерчук, депутатка від Нових облич і голова бюджетної комісії, яка досі не розібралася з тим, що комунальна сфера попередньою владою доведена до стану банкрутства і яка подала заяву правоохоронцям у зв'язку з тим, що громада зробила на волонтерських засадах завдяки закону "Про доступ до публічної інформації" аудит діяльності попередньої влади. Я – мешканець селища Коцюбинське. Відповідно Ви мені підзвітні і підконтрольні як виборцю. Як Виборець стверджую: робота голови бюджетної комісії, яка таємно від виборців лише двічі засідала (другий раз після того, як Вас вже дотискала селищна голова) – бездарна. Вас навіть в переговорному процесі "Нові обличчя" хочуть замінити з голови бюджетної комісії, бо результатів Вашої роботи 0. Дайте лінк на стратегію наповнення бюджету селища у 2015 році. Ви ж зайняті іншим – відпрацьовуєте Карплюку.

Навіть при екс-регіоналові Вадиму Садовському ніхто не дозволив собі хапати мене з-за спини за куртку а комусь із людей заламувати руку. Правоохоронці розберуться з тим, що відбулося. Вже всі в курсі, що депутати від Нових облич сиділи в міліції і як диктант строчили гуртом пояснення. Буде суд – буде рішення. Партії, де лідер (Володимир Карплюк) навіть не відреагував на вчинки своїх депутатів, які застосували до виборців силу – ганьба. Згадайте з чого почався майдан. Ви фізично усуваєте голову, яка не дає Вам дерибанити ліс. Проводите таємні сесії й голосуєте, коли Євстєфєєв диктує з смс проект рішення про приєднання до Ірпеня.

Ви закони знаєте про те, що громада має бачити проект рішення заздалегідь? Де Ви його оприлюднювали? Коли були громадські обговорення? Як можна приєднати селище до Ірпеня, якщо немає спільної межі?
Людмила Узерчук _ 13.02.2016 21:44
IP: 185.11.29.---
Как снимали куртку, как ломали руки можете зайти в ФБ на страницу Територіальна Громада Коцюбинського (відкрита спільнота) и посмотреть. Прочитайте комментарии людей, которые были на этой сессии. Все, что написано в этой статье перекручено и исковеркано. Ложь N1- Федорив И. уже не депутат поселкового совета. Ложь N2- Матюшина подбежала и попыталась вырвать микрофон у депутата Назарука (на видео видно, полная версия на сайте Нове Коцюбинське) и такой лжи море. И. Федорив -необходимо поставить вопрос о вашей журналисткой этики, вернее о ее отсутствии. Понято, что политические амбиции берут вверх, но вы себя позиционируете, как честный журналист, но по факту это все фарс.
grom2468 _ 12.02.2016 01:13
IP: 104.197.155.---
Мыкола Злочевский:
Одному таксисту ухо откусили,так он министром спорта стал,так что рожа набита это может и хорошо.
А ты козломордый без мозга живешь и тебе тоже хорошо!
LYCIV_OLGA _ 11.02.2016 16:07
IP: 109.251.42.---
Інколи виникає бажання запитати декого "Люди, а хто вам доктор???!!!"... (До речі – 17.12.15. Марія Тановицька "Яка риса національного характеру губить українців" (Хвиля нет))
Та і взагалі – спроби "звернення"/ "апеляцій" до "верховної влади в особі... (ім'ярек) " в умовах, коли сама ця верховна влада дахує всі схеми дерибанів – вища/кінцева ступінь наївності! (Ще (!) – 23.06.14 (!!!) – Алексей Полтораченко "Национальные особенности борьбы за демократию" (теж – Хвиля нет)
Доки ця влада/система буде існувати – от таке й буде продовжуватись! Тож – ПРОПОНУЮ ВСІМ – згадати/перечитати статтю Тараса Возняка "Україна – незавершена революція" (тут на УП, у його блозі), і усвідомити вибір – що стоїть перед усіма нами – те що "кожна зміна в країні залежить від загальної суми дій кожного з нас особисто", і починати робити хоч щось (хто що може), щоб ця наша революція РУХАЛАСЯ (Якщо це (!) ще (!) можливо!) Про що розмовляти треба окремо і дуже довго...
руслан49 _ 11.02.2016 12:35
IP: 95.135.241.---
В кінці зими депутати збираються у зграї.
Україна та Європа905 Уряд реформ301 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте