11 лютого 2016, 11:48

Депутати напали на активістів та заламали селищній голові від БПП перед засіданням руку (відео)

Коцюбинське – селище вкраплене в територію міста Києва. Ліси, які оточують селище, не дають спокою дерибанникам з Ірпеня. Вони прагнуть за будь-яку ціну приєднати до себе селище не тому, що дбають про мешканців й їм потрібні комунальні проблеми. Просто між Ірпенем та селищем є Біличанський ліс. Оце і є справжній інтерес, за який депутати готові нападати в прямому сенсі цього слова.

На цих виборах в Коцюбинському перемогла активістка Ольга Матюшина. Саме вона стала головою. Знаково, що депутатів попередньої каденції, які були причетні до дерибану лісу й силою приєднували селище до Ірпеня, майже не переобрали. Щоправда кілька депутатів таки пройшло в раду під новим брендом "Нові обличчя".

"Нові обличчя" – це партія Ірпінського міського голови, який на всю країну уславився як власник 67 квартир. Ім'я дерибанника Володимира Карплюка гриміло навіть у 95 кварталі, який задумався над тим, звідки в очільника міста, яке активно забудовується, такі статки.

Так вийшло, що люди проголосували за прогресивну голову і на противагу обрали депутатів від "Нових облич", з яких багато хто навіть не має вищої освіти. Може просто повірили в те, що вони "нові", а може це результат каруселей, бо ми навіть з нардепом Ольгою Черваковою не всі встигли відслідкувати. Факт залишаться фактом: у селищній раді Коцюбинського, куди могли балотуватися безпартійно, депутатів від "Нових облич" більше, ніж в самому Ірпені. Всі сили кинули на раду, яка може дати найбільший шмат лісу – 4 тис га. І це земля столиці.

Селищна голова Матюшина, яка представляє БПП, на вимогу депутатів скликала сесійне засідання ради, оприлюднила порядок денний та проекти рішень заздалегідь.

Але депутати перед цим привели псевдосесію. Про це збіговисько ніхто не інформував громаду належним чином. З-поміж іншогодерибанник Владислав Євстєфєєв, який має в лісі майже 100 ділянок, з слів прокурора, зачитав проект рішення-мрії зі свого телефону, яке хтось надіслав, очевидно, як смс: приєднати селище Коцюбинське до Ірпеня. І без обговорень з громадою, без оприлюднених заздалегідь проектів рішень "Нові обличчя" радо підтримали дерибанну ідею потай від громади.

Ця псевдосесія – це прояв відсутності здорового глузду. Так от коли селищна голова скликала на 9 лютого сесійне засідання, депутати почали наполягати, що їхнє таємне збіговисько більш, ніж законне, й є ні чим іншим, як сесією N4 (палата N6).

Коли селищна голова Матюшина вимагала, щоб їй принесли відповідні документи, оголосила для цього перерву, то їй під час виступу на сцені депутат Назарук просто заламав руку й висмикнув мікрофон.Я після цього піднялася на сцену, щоб перепитати в депутатів, де ж відповідні документи. Мені люди без відповідної освіти почали пояснювати, що мені тут не місце, правда на норму закону не послалися. У них є інші методи – депутат просто здирав з мене куртку, напавши з-за спини і щастя, що вона була розщеплена, що дозволило мені вислизнути (12 хвилина 20 секунда).Далі депутатка Хоптинська, яка мітить на голову регламентної комісії ради й вваажає, що сесії треба скликати, коли тече дах, заблокувала мені дорогу до секретаря ради Юлії Главацької, в якої я як журналіст і секретар консультативної ради при прокуратурі Київської області хотіла поцікавитися наявністю відповідних документів щодо проведення 3 сесії, про яку ми нічого не знали.

Після цього на активіста Євгена Мельничука, якому ще влітку тітушки забдовників розбили голову в Ірпені, яких і досі міліція "шукає", напав депутат Ірпінської ради від "Нових облич" Олійник. Потім він сам зізнався, що був напідпитку. Він до слова сидів за звуковою апаратурою й не давав працювати мікрофону голови.Ззаду на активіста Мельничука напав потім і Лагода, який полюбляє нападати ззаду і чіплятися за курки. Звісно, що за таких умов проводити сесійне засідання було неможливим і ми пішли давати пояснення правоохорнцям, зателефонувавши на 102. Щоправда правоохоронці вирішили не опитувати на місці події депутатів.

Звісно, навіщо по свіжих слідах вичисляти хуліганів-депутатів, які дозволяють собі розпускати руки на виборців.

Станом на середину лютого селищна рада без регламенту, без сформованих комісій (окрім бюджетної), без затвердженого нового складу виконкому. До селищної голови та виборців депутати застосовують фізичну силу. Як громадянин звертаюся публічно до Верховної Ради та голови комітету з питань місцевого самоврядування Сергія Власенка з вимогою розпустити Коцюбинську селищну раду, депутати якої порушують закон та дозволяють собі піднімати руки на виборців.

Ось опитування, яке ми запустили на незалежній платформі. Результати доволі красномовні.Також вимагаю в очільника правоохороців області пана Трояна забезпечити в Приірпінні роботу нової поліції, яка б діяла в інтересах громади, а не покривала агресивні та хуліганські дії депутатів. Вимагаємо негайно прозвітувати перед громадою, чому не сів ще ніхто за те, що більше, як півроку тому побили активістів у Приірпінні.

Пане Аваков, я нагадую Вам про свій блог, який я написала 10 серпня 2015 року.Де результати?

Або давайте прізвища тих, кого звільнили з поліції за неефективну роботу – начальників управлінь, слідчих і т д, або знімайте з посад безвідповідальних керівників.

Ви уявляєте собі, що якщо за кілька метрів від Києва руку піднімають навіть на селищну голову від БПП, то що може бути з нами, простими людьми?

Інститут громадянського суспільства заявив про тиску з боку Мінвідновлення. Що відбувається?

Є в нас досить дивне міністерство. На його сайті стоїть логотип – Мінвідновлення, насправді його офіційна скорочена назва – Мінінфраструктури...

Що знову задумали нардеп Горобець і дерибанники Біличанського лісу?

Верховний Суд вже виніс рішення у справі щодо Біличанського лісу. І там прописано чорним по білому, що Коцюбинське – це анклав. Біличанський ліс – територія міста Києва...

''Ліси України''. Що планують робити з оцінкою впливу на довкілля? UPD

Комітет відголосував за варіант законопроєкту, який запропонував голова комітету Олег Бондаренко за основу. 14 березня засідає комітет з питань екології Верховної Ради...

Лобізм без правил. Хто і як лобіює ініціативи голови "Слуг" Олени Шуляк?

Під гаслом "Все для відбудови" забудовники через своїх лобістів намагаються протягнути низку законопроєктів, які треба їм, але точно не суспільству...

Як спрут Медведчука в адвокатурі замовив ''чорнуху'' проти адвоката Донця з ЗСУ

Я писала про кремлівський спрут а адвокатурі України. Там соратниця Медведчука – Лідія Ізовітова – тримає у кріпацтві всіх адвокатів України...

Адвокат Медведчука може посісти одну з керівних посад в комісії Київради

Наприкінці минулого року Київрада заледве знайшла голоси, аби позбутися на керівних посадах у комісіях депутатів, які пройшли від забороненої партії ОПЗЖ...