11 лютого 2016, 11:48

Депутати напали на активістів та заламали селищній голові від БПП перед засіданням руку (відео)

Коцюбинське – селище вкраплене в територію міста Києва. Ліси, які оточують селище, не дають спокою дерибанникам з Ірпеня. Вони прагнуть за будь-яку ціну приєднати до себе селище не тому, що дбають про мешканців й їм потрібні комунальні проблеми. Просто між Ірпенем та селищем є Біличанський ліс. Оце і є справжній інтерес, за який депутати готові нападати в прямому сенсі цього слова.

На цих виборах в Коцюбинському перемогла активістка Ольга Матюшина. Саме вона стала головою. Знаково, що депутатів попередньої каденції, які були причетні до дерибану лісу й силою приєднували селище до Ірпеня, майже не переобрали. Щоправда кілька депутатів таки пройшло в раду під новим брендом "Нові обличчя".

"Нові обличчя" – це партія Ірпінського міського голови, який на всю країну уславився як власник 67 квартир. Ім'я дерибанника Володимира Карплюка гриміло навіть у 95 кварталі, який задумався над тим, звідки в очільника міста, яке активно забудовується, такі статки.

Так вийшло, що люди проголосували за прогресивну голову і на противагу обрали депутатів від "Нових облич", з яких багато хто навіть не має вищої освіти. Може просто повірили в те, що вони "нові", а може це результат каруселей, бо ми навіть з нардепом Ольгою Черваковою не всі встигли відслідкувати. Факт залишаться фактом: у селищній раді Коцюбинського, куди могли балотуватися безпартійно, депутатів від "Нових облич" більше, ніж в самому Ірпені. Всі сили кинули на раду, яка може дати найбільший шмат лісу – 4 тис га. І це земля столиці.

Селищна голова Матюшина, яка представляє БПП, на вимогу депутатів скликала сесійне засідання ради, оприлюднила порядок денний та проекти рішень заздалегідь.

Але депутати перед цим привели псевдосесію. Про це збіговисько ніхто не інформував громаду належним чином. З-поміж іншогодерибанник Владислав Євстєфєєв, який має в лісі майже 100 ділянок, з слів прокурора, зачитав проект рішення-мрії зі свого телефону, яке хтось надіслав, очевидно, як смс: приєднати селище Коцюбинське до Ірпеня. І без обговорень з громадою, без оприлюднених заздалегідь проектів рішень "Нові обличчя" радо підтримали дерибанну ідею потай від громади.

Ця псевдосесія – це прояв відсутності здорового глузду. Так от коли селищна голова скликала на 9 лютого сесійне засідання, депутати почали наполягати, що їхнє таємне збіговисько більш, ніж законне, й є ні чим іншим, як сесією N4 (палата N6).

Коли селищна голова Матюшина вимагала, щоб їй принесли відповідні документи, оголосила для цього перерву, то їй під час виступу на сцені депутат Назарук просто заламав руку й висмикнув мікрофон.Я після цього піднялася на сцену, щоб перепитати в депутатів, де ж відповідні документи. Мені люди без відповідної освіти почали пояснювати, що мені тут не місце, правда на норму закону не послалися. У них є інші методи – депутат просто здирав з мене куртку, напавши з-за спини і щастя, що вона була розщеплена, що дозволило мені вислизнути (12 хвилина 20 секунда).Далі депутатка Хоптинська, яка мітить на голову регламентної комісії ради й вваажає, що сесії треба скликати, коли тече дах, заблокувала мені дорогу до секретаря ради Юлії Главацької, в якої я як журналіст і секретар консультативної ради при прокуратурі Київської області хотіла поцікавитися наявністю відповідних документів щодо проведення 3 сесії, про яку ми нічого не знали.

Після цього на активіста Євгена Мельничука, якому ще влітку тітушки забдовників розбили голову в Ірпені, яких і досі міліція "шукає", напав депутат Ірпінської ради від "Нових облич" Олійник. Потім він сам зізнався, що був напідпитку. Він до слова сидів за звуковою апаратурою й не давав працювати мікрофону голови.Ззаду на активіста Мельничука напав потім і Лагода, який полюбляє нападати ззаду і чіплятися за курки. Звісно, що за таких умов проводити сесійне засідання було неможливим і ми пішли давати пояснення правоохорнцям, зателефонувавши на 102. Щоправда правоохоронці вирішили не опитувати на місці події депутатів.

Звісно, навіщо по свіжих слідах вичисляти хуліганів-депутатів, які дозволяють собі розпускати руки на виборців.

Станом на середину лютого селищна рада без регламенту, без сформованих комісій (окрім бюджетної), без затвердженого нового складу виконкому. До селищної голови та виборців депутати застосовують фізичну силу. Як громадянин звертаюся публічно до Верховної Ради та голови комітету з питань місцевого самоврядування Сергія Власенка з вимогою розпустити Коцюбинську селищну раду, депутати якої порушують закон та дозволяють собі піднімати руки на виборців.

Ось опитування, яке ми запустили на незалежній платформі. Результати доволі красномовні.Також вимагаю в очільника правоохороців області пана Трояна забезпечити в Приірпінні роботу нової поліції, яка б діяла в інтересах громади, а не покривала агресивні та хуліганські дії депутатів. Вимагаємо негайно прозвітувати перед громадою, чому не сів ще ніхто за те, що більше, як півроку тому побили активістів у Приірпінні.

Пане Аваков, я нагадую Вам про свій блог, який я написала 10 серпня 2015 року.Де результати?

Або давайте прізвища тих, кого звільнили з поліції за неефективну роботу – начальників управлінь, слідчих і т д, або знімайте з посад безвідповідальних керівників.

Ви уявляєте собі, що якщо за кілька метрів від Києва руку піднімають навіть на селищну голову від БПП, то що може бути з нами, простими людьми?

Іспанський сором. Як у справі Шарія ми не встигли подати документи?

Зранку всі прокинулися і побажали один одному доброго ранку. Звісно, всі щиро радіють тому, що наші спецслужби разом з спецслужбами дружньої нам Іспанії затримали держZрадника Анатолія Шарія...

''Кульок на голову і задавлю! Зустріну в лісі і ви@бу'' Що робить сєпар в ЖЕКу під Києвом?

Знайомтеся, це Олексій Путненко. Його найняли на роботу у комунальне підприємство селища Коцюбинське, де влада в руках "Слуги народу" Сергія Даніша (читай команда забудовника і ексмера Ірпеня Володимира Карплюка)...

Нардеп-мародер Горобець вирішив судитися з Офісом президента?

Коли є зовнішній ворог, патріотичні люди думають про захист суверенітету країни і обороноздатність держави. Загроза має згуртувати тих, хто ще вчора не сів би разом за стіл переговорів...

Що людина забудовника Карплюка робить в нацпарку "Голосіївський"?

Торік інспектором з охорони природно-заповідного фонду у НПП "Голосіївський" призначили Сергія Іванишина. Він балотувався від партії "Нові обличчя" до Гостомельської селищної ради...

Дистанційка: які обирати підручники та застосунки з німецької мови?

Раніше ми обирали підручники і зважали на те, яка лексика і граматика дається для дітей, як ці підручники оформлені. Теми і лексика у підручниках одного й того ж рівня можуть бути більш-менш однаковими навіть у різних видавництвах...

Біличанський ліс. Підкомітет Верховної Ради послав УХУ ЇВШИХ дерибанників куди подалі;)

За Біличанський ліс війна триває вже 12-й рік. Це майже 4 тис га столичної землі – Святошинський район. Щоразу забудовники з Ірпеня намагаються пробитися до центральної влади, щоб завершити те, що почали в далекому 2008 році – незаконно розширити межі селища Коцюбинське...