14 квітня 2016, 17:33

Проти розпуску Коцюбинської ради не виступив жоден нардеп

Народний депутат Ольга Червакова – для мене Герой України. Нам би таких 30 депутатів в парламенті і ми б були найсильніші в Європі. 50 – і були б найсильніші в світі.

Вся Україна слідкує за ситуацією в селищі. Я сьогодні була в парламенті. Говорила з понад півсотнею депутатів в кулуарах різних фракцій. Лише одиниці не знають точно, що відбувається в Коцюбинському. Більшість слідкує за ситуацією у ЗМІ. Деякі депутати навіть роздрукували для себе склеєні нами документи з гербовими печатками.

Кожен з них обіцяв голосувати за постанову. Ніхто не відмовляв. Я показувала нардепам підписи виборців. Ми опитали 10 % виборців селища за 2 дні. (Понад 20 %, якщо порівнювати з тими, хто брав участь у виборах).

У цей час під радою громада проводила мирний пікет. Коцюбинчани, які дізналися, що в порядку денному ради буде це питання, просили нардепів голосувати за розпуск невідкладно.Односельці зустрічали депутатів й пояснювали, чому вони за розпуск ради.Нардепи схилялися до розпуску. Питання було сьогодні чи на наступному тижні. Найбільш болюче питання – це бюджетні кошти та суди монополістів з радою. Оскільки секретар ради Юлія Главацька у статусі самопроголошеної голови внесла себе до реєстру, то вона отримує доступ і до бюджетних коштів і має можливість представляти чи не представляти інтереси громади в суді.

Після перерви пообіді, коли вже було остаточно зрозуміло, що депутатів, що не знаються на проблематиці немає, я чекала на голосування ради. Питання підтримало 260 нардепів. Громаді сподобалося формулювання, з яким це скликання депутатів Коцюбинської селищної ради відправили на розпуск.Ось як голосували депутати.Після голосування мені телефонував Єгор Соболєв, перепрошував, що не добіг вчасно до кнопки, бо це було після перерви. Але я ж знаю, що Соболєв перший, хто нас підтримає в боротьбі з корумпованою системою.

Ніхто з нардепів не голосував проти. Лише 6 утрималися. Дуже багато депутатів не голосувало. Саме перед голосуванням після перерви їх скликали до зали. Голова комітету з питань місцевого самоврядування Сергій Власенко, який був на цьому п'ятничному шабаші в Будинку культури селища і який заявив про те, що це була ганьба для системи місцевого самоврядування, голосував за розпуск ради.

Також я хочу подякувати члену комітету Альоні Шкрум, яка голосувала, як і її однопартієць з "Батьківщини" за. Загалом перед голосуванням у ВРУ комітет підтримав постанову про розпуск.

Нардепи, що представляють Приірпіння – Михайло Гаврилюк та Ярослав Москаленко голосували також за розпуск депутатів Коцюбинської селищної ради.

Вибори депутатів селищної ради мають пройти не пізніше, ніж через 90 днів з дня набуття постанови.

Одне з питань, за яке люди проголосували на віче в неділю – вирішене. Рада розпущена. Залишається виконати ще два пункти: поновити на посаді селищну голову Ольгу Матюшину та притягнути винних у перевороті до відповідальності.

Я дякую громаді, яка виявилася небайдужою й за добу зібралась на віче та за 2 дні зібрала понад 1000 підписів. Дякую Ользі Матюшиній, активістці, яка взяла на себе відповідальність за селище і не полишає боротися за мій голос та голос кількох тисяч коцюбинчан. Дякую Ользі Черваковій та всім нардепам, хто прийняв це рішення в інтересах територіальної громади.

Ми обіцяли громаді статус нацпарку для Біличанського лісу і що указ президента таки буде підписаний – і ми виконали це. Ми обіцяли на віче, що рішення громади про розпуск буде реалізоване – і ми це зробили. Коцюбинська громада – найсильніша громада, яку я коли-небудь бачила. Друзі, я дякую кожному з вас.

Ірпінський суд виніс рішення на користь нардепа- ''слуги'' Горобця. Але про яйця не йдеться;)

У реєстрі з'явилося рішення, яким мене зобов'язують спросувати в моєму авторському блозі те, що стосується народного депутата мого округу Олександра Горобця ("Слуга народу")...

Після Бужанського за військову освіту взявся адвокат не України Кравець

20 червня відбудеться онлайн курс "Військове право в умовах військового стану". Одним з лекторів значиться адвокат не України "ватник" Ростислав Кравець (він системно пише у своїх дописах так: "Верховний суд не України")...

Медведчук програв суд. Чому зрадників з адвокатури доводиться вибивати поштучно?

Куму путіна Віктору Медведчуку, якого звинувачують у держзраді, відмовили у поновленні права на зайняття адвокатською діяльністю в Україні...

Як і чому навчає Бужанський студентів Військового інституту Університету імені Тараса Шевченка?

У Військовому інституті Університету імені Тараса Шевченка відбувся захід. Запросили народного депутата ватника Максима Бужанського. Пост про це був спершу на Facebook-сторінці вишу, а потім зник...

Кравець – адвокат не України. Коли ним займеться СБУ?

"Не так страшні нам московські воші, як українські гниди". Це слова Симона Петлюри. Саме тому, аби швидше виграти війну, треба робити все можливе, щоб українські гниди заподіяли державі якомога менше шкоди...

Адвоката Медведчука Київрада може включити в регламентну комісію

Сьогодні, 30 травня, буде сесія Київради. За день до цього з'явився проєкт рішення, яким пропонують розподілити деяких депутатів по Комісіях...