17 січня 2017, 12:39

Алчевськ-2 під Києвом хочуть зробити, щоб вимити мільйони з бюджету

Київоблгаз повідомив офіційно, що без тепла залишаться два міста і два селища Київської області.

Це міста Тетіїв, Переяслав-Хмельницький, селища Бородянка і Коцюбинське.

Я проживаю в селищі Коцюбинське. Населений пункт, де проживає понад 15 тисяч населення, може залишитися без опалення. Надворі мороз.

НАК "Нафтогаз" офіційно повідомив, що ЖОДНОЇ гривні ТОВ "УкрОпт "Мастер-Енерго" не заплатило за спожитий газ у 2016 році.Постають логічні питання: люди взагалі не платили? Бюджет не відшкодував субсидійні гроші? Такого не може бути. З бюджету Ірпеня не заплатили за опалення в садках, школах, поліклініці? Щоб отримати відповідь на останнє питання – написаний офіційний запит до Ірпінської ради.

В ОДА під час нарад, як повідомила селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина, заступник міського голови Ірпеня Дмитро Христюк неодноразово наголошував натому, що Матюшина має терміново скликати сесійне засідання і віддати "Мастер-Енерго" 4,6 мільйони з бюджету.

"За умови того, що 12 січня нам стало відомо, що товариство не робило жодних розрахунків за газ понад рік, стало очевидно, що готується корупційна схема. Ми не можемо бюджетні гроші віддати приватній структурі за таких умов. Не те, що 4,6 мільйонів – а жодної копійки взагалі," – наголошує Матюшина.

Я стверджую, що ТОВ "Мастер-Енерго", яке постачає тепло в оселі перебуває у змові з політиками регіону Дмитром Христюком (партія "Нові обличчя").

Він не просто кулуарно тисне на те, щоб віддали 4,6 мільйонів. Про свою позицію він заявив публічно на сайті, який підтримує позицію влади Ірпеня.Більше того, він написав звернення на селищну голову Коцюбинського (заступник міського голови іншого населеного пункту!!!) про те, щоб вона скликана сесію. Згідно з законом, його звернення абсолютно ні до чого не зобов'язує голову іншого населеного пункту. Але це чітко доводить лобізм на користь приватного підприємства.

"Мене дуже дивує позиція заступника міського голови Христюка. Яким чином щось більше, ніж затверджений тариф може бути покладене на людей? Або він некомпетентний, або людей за дурнів тримає і перебуває в злочинній змові. Тобто з фізичної особи, яка має укладений договір на теплопостачання з ТОВ "Мастер-Енерго", не можна вимагати ані на копійку більше, ніж встановлений офіційно тариф. Ми напевно єдиний населений пункт не лише в Україні, а й на Київщині, де на кінець 216 року залишився нерозподіленим майже весь річний бюджет селища – 7 мільйонів. Депутати Нових облич не голосують за закупівлю нової спецтехніки для очищення доріг. Вони не хочуть навіть чути фахівців з енергозбереження. Після відповіді "Нафтогазу" мені стало зрозуміло, чому депутати вирішили не витрачати кошти – готували їх під виведення для приватного товариства," – наголошує селищна голова, яку наприкінці опалювального сезону депутати незаконно усунули з посади (8 квітня 2016 року).

На обласному рівні про ситуацію знають. Наради відбуваються мало не щодня. Про ситуацію в селищі знає і голова КОДА Олександр Горган, і народний депутат Ярослав Москаленко, який інформував нас про те, що справа перебуває в області на контролі.

Нові обличчя повідомили, що відключення можуть бути з 16 січня. Громада стала на охорону вентелів, щоб завадити диверсії.Заяви про злочин селищна голова написала прокуратурі на всіх рівнях – Ірпінській, обласній та Генеральній. В заяві вказані прізвища ірпінських чиновників, які лобіюють виведення бюджетних коштів на користь ТОВ "Мастер-Енерго".Обласна прокуратура спрацювала блискавично. Зокрема заступник прокурора Андрій Мілевський на прохання журналістів та активістів особисто ознайомився з заявами про злочин. Відкрите кримінальне провадження. Відомості внесені в ЄДРДР (42017110000000036, 42017110000000037 – ст.191ч.5 КК – тяжкий злочин = привласнення грошових коштів)

Я сподіваюся, що прокуратура поцікавиться в заступників Ірпеня, чого йому так хочеться грошима людей розрахуватися з приватною установою. І чого його аніскільки не цікавить, чому це товариство не платить понад рік за газ.

З огляду на те, що це сталося одразу після виборів, то для мене відповіді шукати довго не треба – мешканців селища планово взяли в заручники. І тепер вимагають викуп – 4,6 млн.

powered by lun.ua

Операція ''підсніжник'': як викрили майора, який прописав в чужій хаті свою родину

В Одесі майже 1000 аварійних будинків. Аварійний житловий фонд може завалитися. Якщо завалюється, то мешканців відселяють. Мера Одеси Геннадія Труханова регулярно пікетує активістка Олександра Куцан, яка має квартиру в аварійному будинку...

Жуків острів. Який капкан готують у Верховному суді і яка позиція ГПУ?

У справі щодо Жукового острову – перемога. ГПУ 11 травня виграло справу в апеляційній інстанції. Цінність острова на Дніпрі переоцінити важко...

Пташник VS Рух ЧЕСНО: коли засліплена собою екснардепка свідомо шкодить громсектору

Екснардепка Вікторія Пташник програла суд Руху ЧЕСНО. Вона намагалася довести, що Рух ЧЕСНО у своїй публікації під час аналізу звітів кандидатів по 179 округу, де балотувалася політикиня, надав недостовірну інформацію, коли написав про те, що у її звіті не відображені витрати на Facebook-рекламу...

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...