20 квітня 2017, 09:17

Як судді забрали з бюджету 4 мільйони: каналізація, якої нема

Схема виведення мільйонів бюджетних грошей відкатана на Київщині чітко.

За часів екс-регоіналів в смт Коцюбинське робили "реконструкцію" каналізації. Це при тому, що каналізації там не було і нема на балансі селища. Питання: що ж тоді реконструювали? І за що просять понад 4 мільйони?

Робили без тендерів: побили відрізок між двома фірмами – Крайбуд" і "Глосар", щоб уникнути тендерної процедури. За договором роботи велися 4 дні і працювало кілька сотень людей. Місцеві кажуть, що такої кількості на тій вулиці ніколи не бачили.

Фірми почекали, доки екс-регіонали підуть з влади і після виборів 2015 року (прочекавши майже 3 роки) пішли до суду вимагати половину річного бюджету селища вже у нової влади.

Судді у нас – це окрема історія. ЖОДЕН на вимогу громади, ради і навіть прокуратури Київської області не задовольнив клопотання щодо проведення експертизи. Лише одна суддя погодилася, але документи з суду так і не дійшли до установи, яка мала проводити експертизу (Київський науково-дослідний інститут судової експетизи).І от днями касаційна інстанція прийняла рішення про те, що маємо ми ці гроші віддати. Але за іронією долі практично в цей же час у нас переповнився колодязь, де нібито мала бути "реконструйована" каналізація.

Довелося розривати грунт і всі побачили – що це просто колодязь, який нікуди не веде.І в мене питання до суддів всіх інстанцій і зокрема до суддів останньої касаційної інстанції:

поясність мені, як так виходить, що Ви (судді Стартієнко Л.В., Вовк І.В., Кондратова І.Д.) якимсь конторам "Рога і Копита" віддаєте розчерком свого пера мільйони наших бюджетних коштів навіть без експертизи?Ми не плануємо зупинятися у захисті бюджетних коштів і будемо подавати в суд за нововиявленими обставинами.

А ті чиновники, які підписали акти прийому-передачі каналізації мають сісти. Це кримінальна справа сприяти виведенню грошей з бюджету. Наголошую, що навіть у рамках кримінальної справи за 2 роки нам теж не спромоглися провести експертизу – отже покривають.

Тим більше, що у нас є відео, де заступник колишнього селищного голови на камеру розповідає, як проводили цю схему.Боротьба буде нелегкою хоча б з огляду на те, що касаційну інстанцію, де нам доведеться повторно боротися, очолив знову скандальний Артур Ємільянов, який тут головував тоді, коли рішення приймалося щодо "Глосару" – першої спарви по каналізації.

Схожу схему з бюджетними грошима провернули і в сусідньому Ворзелі. Скільки загалом населених пунктів на Київщині отримали каналізації на папері в втратили мільйони – нам не відомо.

powered by lun.ua

Пташник VS Рух ЧЕСНО: коли засліплена собою екснардепка свідомо шкодить громсектору

Екснардепка Вікторія Пташник програла суд Руху ЧЕСНО. Вона намагалася довести, що Рух ЧЕСНО у своїй публікації під час аналізу звітів кандидатів по 179 округу, де балотувалася політикиня, надав недостовірну інформацію, коли написав про те, що у її звіті не відображені витрати на Facebook-рекламу...

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...

Вакцинований Жадан. Реальність і міфи про те, хто і коли вакцинується

Письменник Сергій Жадан вакцинувався. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook. Скажу одразу, ми з Жаданом не знайомі і я не є його фанаткою...