Ірина Федорів Журналіст та викладач

ГКЧП під Києвом – у Коцюбинському самопроголосився мером алкозалежний депутат

12 березня 2018, 09:29

7 березня ірпінський реєстратор прибрав з реєстру законно обрнану селищну голову Ольгу Матюшину (БПП). Замість неї в реєстр незаконно внесли депутата Миколу Єременка. Це свавілля – відповідь коцюбинцям за громадські слухання, де 3 березня більшість (61 %) вибрала не Ірпінь, а Київ.

Ось кому реєстратор віддав право підпису на фінансовних документах та представництво громади – Микола Єременко. На цьому відео люди допитуються в п'яного депутата, чому він дозволяє собі стріляти по громадянах.Алкоголізм – це дуже старшна хвороба. Судячи з декларації депутата Єременка, від нього пішла дружина і забрала дітей. У нього немає ані доходів, ані заощаджень.

ЗМІ прослідкували і виявили зв'язок Єременка з агентом ФСБ – Сергієм Жуком (відомий як Степан Мазура). Білий молот оприлюднив заяву про те, що Єременко в часи Майдану зливав активістів і співпрацював з силовиками.

Партія мера Ірпеня Володимира Карплюка, яка вже провела один незаконний переворот у 2016 році, вирішила цього разу нікого з своїх членів партії не підставляти.

Злишається одне-єдине питання: у нас в країні будь-який реєстратор може взяти і в реєстрі замінити керівника ради? І навіть БПП не може захистити своїх представників в удільному князівстві Приірпінні?

Це все відбувається, бо за два роки з моменту першого перевороту ніхто ще не сів. Ні реєстратор, ні самопроголошена тоді голова Юлія Главацька. Завтра нам без виборів поміняють президента, склад Верховної Ради...

Десь є правоохоронна система? Десь є СБУ? Хто відповість за те, що понапідписує самопроголошений голова? На рахунку в ради майже 30 млн бюджетних коштів...

І в мене ще одне питання: хто гарантує безпеку працівникам ради, якщо самопроголошений голова Єременко вирішить хильнути чарочку і почне стріляти?

Ситуація в Коцюбинсьукому – це Укарїна в мініатюрі. Повна безпорадність і неефективність державної системи.

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Эм Жо _ 27.03.2018 13:07
IP: 95.158.38.---
Volodymyr Parkhomenko:
"Таке "ГКЧП" передбачене статтею 78 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". Рада двома третинами голосів її депутатів може за наявності певних підстав достроково припинити повноваження голови...".

От нашо маніпулювати, в ст.78 закону "Про місцеве самоврядування" йдеться про дострокове припинення повноважень ради, а не голови. А ст.79 говорить вже про припинення повноважень мера, і то у випадках:
1) його звернення з особистою заявою до вiдповiдної ради про складення ним повноважень голови;
2) припинення його громадянства;
3) набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього;
4) порушення ним вимог щодо обмеження сумiсностi його дiяльностi з iншою роботою (дiяльнiстю), встановлених цим Законом;
5) визнання його судом недiєздатним, безвiсно вiдсутнiм або оголошення таким, що помер;
6) його смертi.

Або шляхом проведенного референдуму. Де і коли відбувся референдум і чому про нього не знали ВСІ мешканці?
Олег Стах _ 13.03.2018 11:50
IP: 92.113.21.---
Іра, мені здається Ви розумна дівчина і тому нема чому дивуватися цьому хаосу і безладу, що у вас в Коцюбинському, що загалом в державі ((...
Що робити, запитаєте? Мені здається чітку відповідь можете дати і ви, проте...
Ірина Федорів _ 12.03.2018 11:49
IP: 46.185.11.---
Volodymyr Parkhomenko:
А хто і коли обрав Єременко секретарем? Він не є секретарем ради. Покажіть його запис в трудовій.
Volodymyr Parkhomenko _ 12.03.2018 10:56
IP: 195.162.90.---
Таке "ГКЧП" передбачене статтею 78 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". Рада двома третинами голосів її депутатів може за наявності певних підстав достроково припинити повноваження голови. В такому разі тимчасовим виконувачем обов'язків голови до проведення позачергових виборів нового голови стає за посадою секретар ради, яким і є пан Єременко.
Такі випадки в Україні не рідкісні. Наприклад, восени таким чином Миколаївська міська рада припинила повноваження міського голови Сенкевича.
Колись (здається в 2007) таким чином Ірпінська міська рада припинила повноваження міського голови Мирослави Свистович.
Звільнений голова може оскаржувати рішення ради до суду. Рідко, але трапляється, що суд відновлює голову на посаді. Ще рідше відновленому голові вдається працювати з цією радою далі.
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter