29 травня 2018, 14:05

Аудіозаписи розмов депутата Єременка та Мельничука, яких СБУ звинувачує в хабарництві

Як перемогти корупцію: "Почніть з того, що посадіть трьох своїх друзів. Ви точно знаєте за що, і вони знають, за що". Лі Куан Ю

Минулого тижня депутата Коцюбинської селищної ради затримали спецслужби. Йому інкримінують вимагання хабара за голосування на сесії. Він діяв спільно ще щонайменше з 4 депутатами ради та мешканцем Ірпеня Євгеном Мельничуком. Останнього суд утримує під вартою.

Мені надали телефонні розмови з депутатом Єременком та Євгеном Мельничуком. З них абсолютно чітко випливає, що Єременко просив його підтримати грошима, а Мельничук сказав, що вони будуть вирішувати з якимись "київськими інвесторами", чи залишиться Матюшина на посаді голови Коцюбинського. Окрім цього в розмові названі два прізвища депутатів, які входили до депутатської групи, на яку, за версією правоохоронців, просили гроші. Це два депутати- самовисуванці Віктор Анісімов та дерибанник Біличанського лісу Олександр Хвостенко.

Єременко жаліється на ДФС-ника Трофімова, який його викликає на допит щодо перевороту в раді і вимагає "порєшать цю тему".

Депутат каже, що може "дьорнуть "Нові обличчя" (партія мера Ірпеня), але знову ж таки це все бабло. Вони мені представлять бабло. Все коштує гроші... Вони можуть мені це зробить безкоштовно, але вони мені скажуть, що ти реально нам торчиш. Є таке поняття як торчиш. От... Я реально, блін, торчу "Новим обличчям". Їхній адвокат буде завтра. Після обіду в мене допит. І я реально "Новим обличчям" торчу. Вони мені кажуть, що вони мене будуть підтримувати юридично з умовами. Ти народив мені проблем – вони готові їх вирішувати... Там товаріщ Трофімов, він проявив рвєніє. Ми з тобою розуміємо, що це рвєніє надо зупинять. Давай якось зупинемо по ДФС".ДФС-ника Трофімова Єременко збирається послати... Трофімова не знаю, але за те, що проявив принципову позицію і працює по закону і не дає "порєшать" – тисну публічно руку.

"Справа в тому, що так херово по баблу, як в мене зараз було – дуже погано. Треба зараз якось там подумав, щоб якось підтримать мене."

У мене питання, ЯК суд міг випустити Єременка під заставу в 140 000 грн?! Одразу після того, як його випустили, в мене в квартирі та в моєї сусідки, яка була на суді по Єременку, зняли прилад обліку електроенергії. А що може бути з селищною головою Ольгою Матющиною, за заявою якої СБУ затримала політика на хабарі і хто за це буде відповідати?

У доступі з'явилися не лише розмови Єременка, а й мешканця Ірпеня Євгена Мельничука.

Мельничук, якого затримали разом з Єременко по тій самій статті, твердить, що депутат Олександр Хвостенко – дерибанник Біличанського лісу, якого відкликає громада – в їхній команді.Більше того, Мельничук визнає що з ними разом і інший депутат-самовисуванець Коцюбинської ради Віктор Анісімов, якого теж відкликала громада і якому перемогти на окрузі допомогли "Нові обличчя" та їхні гроші:

"Опять "Нови облыччя" щоки надуют и помогут Хвостенку по всем моментам... Аниськин за нами. Но я вижу, как на него усилилось влияние "Новых облыч". Скоко денег виделили ему на округ? Ты видел?"

І найголовніше, Матюшиній – селищній голові, яку обрала громада, ці двоє нікчем дозволять залишитися на посаді, якщо це узгодять їм... київські інвестори!!!!:

"У Матюшиной есть шанс. Ели она не встретится с нами, то шансов нет. Если до 4 числа не встретится с нами. А конкретно с Еременко и Мельничуком. Мы идем на повышение. Общаемся с депутатами не уровня даже Приирпенья. Общаемся с депутатами, кому Коцюбинськое чем-то интересно. Она пока с нами не договорится – у нее шансов нет. 4 будут роковые разговоры. Мы примем это решение на уровне топов. Если мы приймем по Матюшиной, что она нам нахер не нужна вообще и это нам подтвердят наши киевские инвесторы... Так можем сказать, что она дала гарантии..."Інвестори – це, ймовірно, забудовники. В одній із розмов Євген Мельничук зізнається, що будує в Херсоні на 15 гектарах будинки.

Співрозмовник Мельничука, який співпрацює з правоохоронними органами, наголошує, що нічого не зроблено і натякає, що грошей може не бути. І бюджет Коцюбинського треба переголосовувати, бо депутати після перевороту прийняли його на псевдосесії."Поставь в приоритете этот вопрос и мы этот вопрос закроем", – говорить Мельничук, якого затримали саме за гроші, які передавали за голосування бюджетних питань.

Роман Шестопалов, який вів переговори, інформує Мельничука, що з ним говорив друг Мельничука – Єременко і теж просив вирішити такі питання.

Мельничук і Єременко в рази гірші, ніж мер Ірпеня Володимир Карплюк. Те, що Карплюк – це зло й має корупційне глибоке коріння й пов'язаний з дерибанами, знають всі, хто володіє інформацією про події в Приірпінні.

Мельничук і Єременко на віче, де обирали кандидатів у депутати, говорили про те, що не будуть продаватися й декларували доброчесність і антикорупційну ідею як цінність.І коли меру Ірпеня знадобилися 2/3 для перевороту влади – вони продали нас і громаду "Новим обличчям" і зрозуміли, що після перевороту вони нікому не будуть потрібні. Навіть "Новим обличчям", бо в них є потрібна кількість для того, щоб приймати голоси.

Тому вже знайшли якихось "київських інвесторів", щоб залишатися на потоці і мати від цього зиск. Ідуть, як сказав Мельничук "на повишеніє". І спілкуються не з громадою, а з тими "інвесторами", в кого є в Коцюбинському свій інтерес.

Спершу треба садити тих, хто йшов у владу із цінностями, проголошеними на віче, щоб далі ніхто і не думав робити подібне. Тоді рано чи пізно ми акумулюємо критичну масу порядних людей у місцевому самоврядуванні, в правоохоронних органах і Карплюк та йому подібні будуть на нарах. Шлях у боротьбі з корупцією треба дійсно починати з "любих друзів".

powered by lun.ua

Пташник VS Рух ЧЕСНО: коли засліплена собою екснардепка свідомо шкодить громсектору

Екснардепка Вікторія Пташник програла суд Руху ЧЕСНО. Вона намагалася довести, що Рух ЧЕСНО у своїй публікації під час аналізу звітів кандидатів по 179 округу, де балотувалася політикиня, надав недостовірну інформацію, коли написав про те, що у її звіті не відображені витрати на Facebook-рекламу...

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...

Вакцинований Жадан. Реальність і міфи про те, хто і коли вакцинується

Письменник Сергій Жадан вакцинувався. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook. Скажу одразу, ми з Жаданом не знайомі і я не є його фанаткою...