29 травня 2018, 14:05

Аудіозаписи розмов депутата Єременка та Мельничука, яких СБУ звинувачує в хабарництві

Як перемогти корупцію: "Почніть з того, що посадіть трьох своїх друзів. Ви точно знаєте за що, і вони знають, за що". Лі Куан Ю

Минулого тижня депутата Коцюбинської селищної ради затримали спецслужби. Йому інкримінують вимагання хабара за голосування на сесії. Він діяв спільно ще щонайменше з 4 депутатами ради та мешканцем Ірпеня Євгеном Мельничуком. Останнього суд утримує під вартою.

Мені надали телефонні розмови з депутатом Єременком та Євгеном Мельничуком. З них абсолютно чітко випливає, що Єременко просив його підтримати грошима, а Мельничук сказав, що вони будуть вирішувати з якимись "київськими інвесторами", чи залишиться Матюшина на посаді голови Коцюбинського. Окрім цього в розмові названі два прізвища депутатів, які входили до депутатської групи, на яку, за версією правоохоронців, просили гроші. Це два депутати- самовисуванці Віктор Анісімов та дерибанник Біличанського лісу Олександр Хвостенко.

Єременко жаліється на ДФС-ника Трофімова, який його викликає на допит щодо перевороту в раді і вимагає "порєшать цю тему".

Депутат каже, що може "дьорнуть "Нові обличчя" (партія мера Ірпеня), але знову ж таки це все бабло. Вони мені представлять бабло. Все коштує гроші... Вони можуть мені це зробить безкоштовно, але вони мені скажуть, що ти реально нам торчиш. Є таке поняття як торчиш. От... Я реально, блін, торчу "Новим обличчям". Їхній адвокат буде завтра. Після обіду в мене допит. І я реально "Новим обличчям" торчу. Вони мені кажуть, що вони мене будуть підтримувати юридично з умовами. Ти народив мені проблем – вони готові їх вирішувати... Там товаріщ Трофімов, він проявив рвєніє. Ми з тобою розуміємо, що це рвєніє надо зупинять. Давай якось зупинемо по ДФС".ДФС-ника Трофімова Єременко збирається послати... Трофімова не знаю, але за те, що проявив принципову позицію і працює по закону і не дає "порєшать" – тисну публічно руку.

"Справа в тому, що так херово по баблу, як в мене зараз було – дуже погано. Треба зараз якось там подумав, щоб якось підтримать мене."

У мене питання, ЯК суд міг випустити Єременка під заставу в 140 000 грн?! Одразу після того, як його випустили, в мене в квартирі та в моєї сусідки, яка була на суді по Єременку, зняли прилад обліку електроенергії. А що може бути з селищною головою Ольгою Матющиною, за заявою якої СБУ затримала політика на хабарі і хто за це буде відповідати?

У доступі з'явилися не лише розмови Єременка, а й мешканця Ірпеня Євгена Мельничука.

Мельничук, якого затримали разом з Єременко по тій самій статті, твердить, що депутат Олександр Хвостенко – дерибанник Біличанського лісу, якого відкликає громада – в їхній команді.Більше того, Мельничук визнає що з ними разом і інший депутат-самовисуванець Коцюбинської ради Віктор Анісімов, якого теж відкликала громада і якому перемогти на окрузі допомогли "Нові обличчя" та їхні гроші:

"Опять "Нови облыччя" щоки надуют и помогут Хвостенку по всем моментам... Аниськин за нами. Но я вижу, как на него усилилось влияние "Новых облыч". Скоко денег виделили ему на округ? Ты видел?"

І найголовніше, Матюшиній – селищній голові, яку обрала громада, ці двоє нікчем дозволять залишитися на посаді, якщо це узгодять їм... київські інвестори!!!!:

"У Матюшиной есть шанс. Ели она не встретится с нами, то шансов нет. Если до 4 числа не встретится с нами. А конкретно с Еременко и Мельничуком. Мы идем на повышение. Общаемся с депутатами не уровня даже Приирпенья. Общаемся с депутатами, кому Коцюбинськое чем-то интересно. Она пока с нами не договорится – у нее шансов нет. 4 будут роковые разговоры. Мы примем это решение на уровне топов. Если мы приймем по Матюшиной, что она нам нахер не нужна вообще и это нам подтвердят наши киевские инвесторы... Так можем сказать, что она дала гарантии..."Інвестори – це, ймовірно, забудовники. В одній із розмов Євген Мельничук зізнається, що будує в Херсоні на 15 гектарах будинки.

Співрозмовник Мельничука, який співпрацює з правоохоронними органами, наголошує, що нічого не зроблено і натякає, що грошей може не бути. І бюджет Коцюбинського треба переголосовувати, бо депутати після перевороту прийняли його на псевдосесії."Поставь в приоритете этот вопрос и мы этот вопрос закроем", – говорить Мельничук, якого затримали саме за гроші, які передавали за голосування бюджетних питань.

Роман Шестопалов, який вів переговори, інформує Мельничука, що з ним говорив друг Мельничука – Єременко і теж просив вирішити такі питання.

Мельничук і Єременко в рази гірші, ніж мер Ірпеня Володимир Карплюк. Те, що Карплюк – це зло й має корупційне глибоке коріння й пов'язаний з дерибанами, знають всі, хто володіє інформацією про події в Приірпінні.

Мельничук і Єременко на віче, де обирали кандидатів у депутати, говорили про те, що не будуть продаватися й декларували доброчесність і антикорупційну ідею як цінність.І коли меру Ірпеня знадобилися 2/3 для перевороту влади – вони продали нас і громаду "Новим обличчям" і зрозуміли, що після перевороту вони нікому не будуть потрібні. Навіть "Новим обличчям", бо в них є потрібна кількість для того, щоб приймати голоси.

Тому вже знайшли якихось "київських інвесторів", щоб залишатися на потоці і мати від цього зиск. Ідуть, як сказав Мельничук "на повишеніє". І спілкуються не з громадою, а з тими "інвесторами", в кого є в Коцюбинському свій інтерес.

Спершу треба садити тих, хто йшов у владу із цінностями, проголошеними на віче, щоб далі ніхто і не думав робити подібне. Тоді рано чи пізно ми акумулюємо критичну масу порядних людей у місцевому самоврядуванні, в правоохоронних органах і Карплюк та йому подібні будуть на нарах. Шлях у боротьбі з корупцією треба дійсно починати з "любих друзів".

powered by lun.ua

Скільки ексмеру Ірпеня коштувала премія "Літературної України"?

Подивився ексмер Ірпеня Володимир Карплюк на Іллюшу Киву й подумав: "Чим я гірший? Хай не буду наукивцем, буду лавреатом-літератором". Парадоксально, що політик, який реально роками нищить зелений Ірпінь – рекреаційну зону, де відпочивали літератори, отримує премію газети "Літературна Україна"...

Нахіба Разумков став фотозоною для Карплюка і відкривав добудову до школи в Ірпені?

Політики в школі – це крінж. У Русі ЧЕСНО ми не втомлюємося це повторювати. Нахіба батькам дивитися на політиків у перший день школи. Ми, батьки, хочемо провести дітей до школи і піти на роботу...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам" Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам". Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...

Як директором ліцею протягують людину з вертикалі Президента – Львівщина

Директором Миколаївського професійного ліцею (Львівська область) можуть з порушеннями низки вимог призначити Тараса Олійничка. Трудовий колектив підтримав його аж 2 голосами...

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...