1 серпня 2019, 14:16

У керівництво молодіжної громадської ради при КОДА увішла людина Карплюка

На Facebook-сторінці новопризначеного голови Київської облдержадмінстарції з'явилося відео про зустріч чиновника з молодіжною громадською радою при Київський ОДА. І як же я здивувалася, коли побачила біля Михайла Бно-Аріяна – Альону Рожанську. Це донька депутата екс-регіонала Коцюбинської селищної ради, який сприяв дерибану Біличанського лісу та неодноразово брав участь у незаконних переворотах влади в селищі.Її батько з Партії регоінів перейшов після Революції гідності до партії фігуранта антикорупціних розслідувань екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка і, звісно, що його донька – Альона Рожанська – в їхній команді.Коли Альона Рожанська потрапила в молодіжну громадську раду при КОДА? Все дуже просто. Попередній голвоа ОДА Терещук, якого призначив Порошенко, дуже плідно співпрацював з Карплюком, команда якого у знак подяки в адмінбудівлях Ірпеня і Коцюбинського, агітувала за Порошенка, а на парламентських виборах і за ЄС.

У березні місяці, за кілька тижнів до президентських виборів, соціологія вже давала зрозуміти, хто буде переможцем на виборах. І тому поспіхом в ОДА почали створювати молодіжну громадську раду і наповнювати її, як бачимо, потрібними і нечужими молодими людьми. Ось повідомлення на сайті. Стартували з цим проектом по суті за два тижні до І туру.Донька депутата-екс-регіонала Рожанського одразу ж опинилася у керівному складі.

До цього, вона працювала у ЗМІ, лояльних і підконтрольних фігуранту антиукорупціних розслідувань Володимиру Карплюку. Ось на фото Рожанська стоїть і радіє посвідченню "Ірпінського вісника".Коли "Ірпінський вісник" перебував під контролем Карплюка – він вірно служив чиновнику і керівнику партії "Нові обличчя".

Рожанська входить у список обслуговуючого персоналу Карплюка. Ви уявляєте собі журналістку, яка працює журналістом і агітує за кандидата в нардепи і фігуранта антикорупціних розслідувань? Так ось вона.На фото один з телеканалів, які також оспівують Карплюка і його велич в регіоні.

Звісно, що така віддана праця для команди фігуранта антикорупціних розслідувань всіляко винагороджувалася. Ось в.о. голови Ірпеня Анастасія Попсуй ("Нові обличчя"), яка ще кілька років тому декларувала нульові заробітки і при цьому майже задурно купувала дорогу іномарку, нагороджує Рожанську за заслуги.На сесії Коцюбинської селищної ради Рожанська приходила справно з фотоапаратом. Коли депутатська більшість, в яку входить її тато-екс-регоінал, не приходила на сесії ради, вона робила кілька фото для звітності шефу і відмовлялася підписувати акт, який складали мешканці, і засвідчити простий факт – неявку депутатської більшості на сесії. От такі цінності.

А те, що її тато не ходив і не голосував, не розподіляв належним чином кошти з бюджету, виливалося в те, що діти на свята мали висупати в селищі на асфальті. Після цього жалюгідного явища ми збирали гроші на сцену, щоб діти мали гідне місце для виступу.

Зате, після перевороту влади в селищі Коцюбинське, який благословив колишній голова ОДА Терещук, тато-депутат Рожанської разом з своїми колегами-депутатами прекрасно розпилив бюджет. 55 000 грн пішло на сцену для "Лісапетного батальйону", який завзято гоцав у день пам'яті в травні місяці...Хай би Рожанська розповіла Бно-Аріяну про інші проблеми громади. Наприклад про те, як її тато-депутат разом з колегами з "Нових облич", яких вона підтримує, та з легкої руки Терещука закрили стаціонар в селищі Коцюбинське. І як в одну амбулаторію мають ходити і ті, хто приходять з Ірпінського випарвного центру, і хворі, які лікувалися в стаціонарі, і діти... Це ж молодіжна рада при КОДА? Так чого ж Рожанська не постає за права молоді, які "Нові обличчя" погіршили доступ до медицини?

Так говоріть про те, як депутати кидають дітей на асфальт, а для відмиву грошей і лісапетного батальйону – можливо все і знаходиться сцена. Говоріть про те, що недолуга самопроголошена влада "Нових облич" не має відчуття такту і кличе тоді, коли сумують за загиблими, "Лісапетний батальйони"... Говоріть про те, що вбиваєтсья медицина. Говоріть про те, що музична школа в селищі – позашкілля – вбиваєтсья Ірпенем і нема достатньої кількості музичних інструментів. Що посилюється пошук закоадок з наркотою. А позашкілля – це один з інструментів, який це допомагає долати... Але в Ірпеня є гроші на парки для фотозон, але не на освіту, медицину чи спорт.

Тому, дивлячись на пост новопризначеного голови ОДА і те, що він з такими людьми планує культурні заходи, приходить одна єдина думка... А що у нас з політичною гігієною і цінностями? Біда... І крісла-мішки тут не допоможуть. Питання не на чому сидіти і стратегувати, а з ким. І які цінності сповідують люди, з якими ведеться стартегування.

Фестивальте й далі. Пріоритети, як і цінності, биті.

powered by lun.ua

Пташник VS Рух ЧЕСНО: коли засліплена собою екснардепка свідомо шкодить громсектору

Екснардепка Вікторія Пташник програла суд Руху ЧЕСНО. Вона намагалася довести, що Рух ЧЕСНО у своїй публікації під час аналізу звітів кандидатів по 179 округу, де балотувалася політикиня, надав недостовірну інформацію, коли написав про те, що у її звіті не відображені витрати на Facebook-рекламу...

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...

Вакцинований Жадан. Реальність і міфи про те, хто і коли вакцинується

Письменник Сергій Жадан вакцинувався. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook. Скажу одразу, ми з Жаданом не знайомі і я не є його фанаткою...