Ірина Федорів Журналіст та викладач

У керівництво молодіжної громадської ради при КОДА увішла людина Карплюка

01 серпня 2019, 14:16

На Facebook-сторінці новопризначеного голови Київської облдержадмінстарції з'явилося відео про зустріч чиновника з молодіжною громадською радою при Київський ОДА. І як же я здивувалася, коли побачила біля Михайла Бно-Аріяна – Альону Рожанську. Це донька депутата екс-регіонала Коцюбинської селищної ради, який сприяв дерибану Біличанського лісу та неодноразово брав участь у незаконних переворотах влади в селищі.Її батько з Партії регоінів перейшов після Революції гідності до партії фігуранта антикорупціних розслідувань екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка і, звісно, що його донька – Альона Рожанська – в їхній команді.Коли Альона Рожанська потрапила в молодіжну громадську раду при КОДА? Все дуже просто. Попередній голвоа ОДА Терещук, якого призначив Порошенко, дуже плідно співпрацював з Карплюком, команда якого у знак подяки в адмінбудівлях Ірпеня і Коцюбинського, агітувала за Порошенка, а на парламентських виборах і за ЄС.

У березні місяці, за кілька тижнів до президентських виборів, соціологія вже давала зрозуміти, хто буде переможцем на виборах. І тому поспіхом в ОДА почали створювати молодіжну громадську раду і наповнювати її, як бачимо, потрібними і нечужими молодими людьми. Ось повідомлення на сайті. Стартували з цим проектом по суті за два тижні до І туру.Донька депутата-екс-регіонала Рожанського одразу ж опинилася у керівному складі.

До цього, вона працювала у ЗМІ, лояльних і підконтрольних фігуранту антиукорупціних розслідувань Володимиру Карплюку. Ось на фото Рожанська стоїть і радіє посвідченню "Ірпінського вісника".Коли "Ірпінський вісник" перебував під контролем Карплюка – він вірно служив чиновнику і керівнику партії "Нові обличчя".

Рожанська входить у список обслуговуючого персоналу Карплюка. Ви уявляєте собі журналістку, яка працює журналістом і агітує за кандидата в нардепи і фігуранта антикорупціних розслідувань? Так ось вона.На фото один з телеканалів, які також оспівують Карплюка і його велич в регіоні.

Звісно, що така віддана праця для команди фігуранта антикорупціних розслідувань всіляко винагороджувалася. Ось в.о. голови Ірпеня Анастасія Попсуй ("Нові обличчя"), яка ще кілька років тому декларувала нульові заробітки і при цьому майже задурно купувала дорогу іномарку, нагороджує Рожанську за заслуги.На сесії Коцюбинської селищної ради Рожанська приходила справно з фотоапаратом. Коли депутатська більшість, в яку входить її тато-екс-регоінал, не приходила на сесії ради, вона робила кілька фото для звітності шефу і відмовлялася підписувати акт, який складали мешканці, і засвідчити простий факт – неявку депутатської більшості на сесії. От такі цінності.

А те, що її тато не ходив і не голосував, не розподіляв належним чином кошти з бюджету, виливалося в те, що діти на свята мали висупати в селищі на асфальті. Після цього жалюгідного явища ми збирали гроші на сцену, щоб діти мали гідне місце для виступу.

Зате, після перевороту влади в селищі Коцюбинське, який благословив колишній голова ОДА Терещук, тато-депутат Рожанської разом з своїми колегами-депутатами прекрасно розпилив бюджет. 55 000 грн пішло на сцену для "Лісапетного батальйону", який завзято гоцав у день пам'яті в травні місяці...Хай би Рожанська розповіла Бно-Аріяну про інші проблеми громади. Наприклад про те, як її тато-депутат разом з колегами з "Нових облич", яких вона підтримує, та з легкої руки Терещука закрили стаціонар в селищі Коцюбинське. І як в одну амбулаторію мають ходити і ті, хто приходять з Ірпінського випарвного центру, і хворі, які лікувалися в стаціонарі, і діти... Це ж молодіжна рада при КОДА? Так чого ж Рожанська не постає за права молоді, які "Нові обличчя" погіршили доступ до медицини?

Так говоріть про те, як депутати кидають дітей на асфальт, а для відмиву грошей і лісапетного батальйону – можливо все і знаходиться сцена. Говоріть про те, що недолуга самопроголошена влада "Нових облич" не має відчуття такту і кличе тоді, коли сумують за загиблими, "Лісапетний батальйони"... Говоріть про те, що вбиваєтсья медицина. Говоріть про те, що музична школа в селищі – позашкілля – вбиваєтсья Ірпенем і нема достатньої кількості музичних інструментів. Що посилюється пошук закоадок з наркотою. А позашкілля – це один з інструментів, який це допомагає долати... Але в Ірпеня є гроші на парки для фотозон, але не на освіту, медицину чи спорт.

Тому, дивлячись на пост новопризначеного голови ОДА і те, що він з такими людьми планує культурні заходи, приходить одна єдина думка... А що у нас з політичною гігієною і цінностями? Біда... І крісла-мішки тут не допоможуть. Питання не на чому сидіти і стратегувати, а з ким. І які цінності сповідують люди, з якими ведеться стартегування.

Фестивальте й далі. Пріоритети, як і цінності, биті.

powered by lun.ua
Коментарі — 5
Halyna Shpak _ 04.08.2019 00:11
IP: 35.235.226.---
Чому Зеленський не підписав Закон про імпічмент, який йому подала Верховна Рада на затвердження? Цей Закон повинен бути введений в дію позачергово, щоб ніякий шут не заривався.
Еліна Циганенко _ 01.08.2019 17:05
IP: 35.235.227.---
Не для того мама квітку ростила, щоб вона людям допомагала.
Всьо в сім'ю, всьо до себе
Log Log _ 01.08.2019 16:19
IP: 35.235.227.---
Ірино, закони фізики ніхто не відміняв.
Є певна субстанція, яка завжди плаває зверху.
Олена Сокотюк _ 01.08.2019 14:36
IP: 35.235.226.---
Фестивалі – це добре, але в пріорітеті має бути позашкільна освіта і щоденне дозвілля дітей. Молоді люди мають як ніхто пам'ятати і знати, як за остаточним принципом, наприклад, в ірпінському регіоні фінансуються школи мистецтв, спортивні школи тощо. Мають бути доступні школи, секції, гуртки, які будуть сучасні і цікаві дітям, щоб останні не шукали собі пригод там, де не треба.
Halyna Shpak _ 01.08.2019 14:35
IP: 35.235.227.---
ПАНЕ ПРЕЦЕДЕНТ! Чому така не справедливість. Курс долара зменшився, а ціни збільшилися в 10 кратному розмірі. Це просто жах, яке життя! Ви хоч з'їздіть із своїм кортежом охорони, як у терориста Путіна, на базар і переконайтесь, що в минулому році, в цей же час, при Порошенку, ціна на помідори була 6 гривень, а при ваз – вже сьогодні 50 гривень. А що ще буде? А якщо боїтеся правди, то візьміть на кінець ту повістку у військкоматі на медичну комісію про вашу придатність, і Вас спишуть як нестройового, чи непридатного. А то Ви тільки язиком ляпаєте, і то на мові окупанта, як той "бравий" вояк Швейк.
Корупція1408 Свобода слова578 Україна та Європа1121 Зеленський60 Мовне питання187
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter