Ірина Федорів Журналіст та викладач

Трухани Труханова: нахіба Одесі мер який плює на мешканців 700 аварійних будинків?

05 серпня 2019, 14:52

В Одесі у Книжковому провулку 13 закінчилися білі простирадла. Залишилися лише в простирадла з рожевими трояндами. Майже щосесії тут на Книжковому, 13 власниця однієї з квартир Олександра Куцан готує плакат на простирадлі з посланням до Одеської ради і мера Труханова.Чому на простирадлі, запитаєте Ви? Все дуже просто.

Цар Труханов так плював разом з гопотою в раді на законодавство України, яке дає громадянам право вільно відвідувати сесії і мирно протестувати. Будь-які паперові плакати перед входом в раду з високою ймовірністю просто вилучать.

Спершу для того, щоб проносити плакати – Куцан прищеплювала їх булавками під одяг і так проносила в раду. Далі у вбиральні вона знімає плакат з булавок, і йде у сесійну залу. Дуже скоро її оточують тітушки, плакат виривають. Запасний, який пощастить пронести в сумці, – витягнули просто з сумки. Тітушки її вже знають – вітаються. На питання, чому крадуть плакати з сумки – відвертають очі. Соромно. Але продовжують красти і обіцяють віддати після сесії. Цар Труханов не велисть стояти з плакатами і псувати по відео картинку сесії.

Хто така ця Куцан, яка посміла труханути болотянисне місцеве самоврядування Труханова, і що не так з цим Книжковим, 13.

Книжковий 13 – будинок, який понад 10 років має аварійний стан і пережив не один обвал. Таких будинків, як твердять одесити, в місті понад 700.Щодня дах на Книжковому 13 може накрити всіх мешканців цього будинку. Влада мала б розробити програму й вирішити комплексно питання, яке стосується тисяч мешканців подібних будинків. А мешканців мала б, поки вирішує це питання, відселити. Але влада Одеси плює на мешканців Одеси, які їх обрали в 2015 році.

Два роки Олександпра Куцан веде офіційну переписку з владою і просить про особистий прийом, який має вести мер. Труханов це прохання ігнорує. Цар всія Одеси спілкуватися з громадою не воліє й прохання пустити пожити в нього, поки "врішується" питання – теж ігнорує.Попри те, що регламент міськради дозволяє одеситу виступити на сесії – Куцан, яка вимагала надати їй таке право, жодного разу не могла його реалізвати. Вона говорила про це голові регламентної комісії Денису Балуху і писала йому звернення. Він, як і цар всія Одеси Труханов, цей лист про особистий прийом проігнорував і не пояснив Куцан, чому регламент в Одеській міськраді порушують і чому він як голова регалментної комісії не може на це питання вплинути.

Все, що зробив Балух – це залокував у Facebook Куцан, яка в Одесі має право голосу і є його виборцем. Вирішити проблему виборця – це заблокувати виборця. Нема комунікації з виборцем – нема проблеми.

Депутата від цього округу не обрали, але за оновленим законодавством, інтереси кожного громадянина в раді представляє кожен депутат і кожна фракція. Єдині, хто вівдповіли Куцан на звернення були представники "Самопомочі", які в раді перебувають в опозиції. Але й ті надали відписку, що звернення відправляють за призначенням. От і все.

Самі одесити, які мешкають в аварійних будинках, – дивують своєю легковажністю. Протестує практично тільки Куцан, яка домоглася того, щоб їй виділили кімнату в готелі, бо вона з дитиною не збирається помирати через бездіяльність влади під завалами аварійного будинку. Інші від готелю відмовилися і щодня йдуть ночувати туди, де кожна ніч може стати останньою.

Це не один десяток людей так живе. І не одна тисяча, якщо дійсно в місті стільки будинків у аварійному стані, то мешканці мали б вимагати від міської ради чітких і оперативних рішень.

А поки на сесії ходить одна громадянка щодо цього питання. Хочеться вірити, що на бюджетну сесію, де Труханов і підконтрльна йому рада буде ділити бюджет на 2020 рік, прийдуть і інші громадяни, яких має хвилювати питання їхньої безпеки.

Депутати, як і мер, мають пам'ятати, що дуже скоро будуть місцеві вибори. І люди налаштовані так, щоб змінити політиків, які останні 4 роки бездіють і проявляють політичну і господарську імпотенцію.

Люди вже запитують: "Нахіба нам такий мер?"Так нахіба ж їм Труханов і команда "Довіряй ділам". Такі "діла" роблять...

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Larisa Zablotska _ 06.08.2019 05:10
IP: 35.235.226.---
люди да одесситов типа жванецкого давно нет как говорят иныіх уж нет а те далече кто помнит 60 е толпі людей на выезд как то будучи в ейлате спросил у рускоговорящего а ты от кель будешь сызрань а где одесситы о одесситы умные люди они уже давно в америке такшо вы хочете от этой лимиты
Log Log _ 05.08.2019 22:21
IP: 35.235.227.---
Dmitro Revo – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области.
Безграмотная амёба с интеллектом четырёхлетнего ребёнка несёт бред
на языке далёком от русского как его Верхняя Хава от Владивостока.
Пошёл вон, кретин, лучше бы книги читал, чем совать свой татаро-монгольский нос
в Украину.
Інна Бохонько _ 05.08.2019 20:24
IP: 35.235.226.---
Бачу, пані лишила в спокої Ірпінь і переїхала до Одеси)
Log Log _ 05.08.2019 16:11
IP: 35.235.227.---
Ну і що з них візьмеш?
Вони продовжують голосувати за Труханова, Кернеса...
ONLINE
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter