23 серпня 2019, 11:35

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

20 серпня під час наради в КОДА я підняла питання про необхідність невідкладного проведення експертизи каналізації на Бакала. Її мають призначити в судовому порядку. За цю каналізацію з бюджету команда партії "Нові обличчя", яка була присутня на нараді, вивела гроші при тому, що каналізація не працює належним чином. Фекалії потрапляють в грунт і можуть заражувати воду.

Саме якості води в Коцюбинському, де були виявлені фекалії, і була присвячена нарада в КОДА.

Експерти на нараді наголосили, що свердловини з водою будуть постійно забруднюватися, бо вони поблизу приватного сеткора, де є вигрібні ями. Представники "Нових облич" наголосили на тому, що каналізація і мала б врятувати ситуацію, бо приватні домогосподарства треба в неї перепідключити.

Насправді каналізація робилася з численними порушеннями і нечистоти потрапляють в грунт. "Нові обличчя", які всіляко намагаються приховати сліди свого злочину, цього ніколи не визнають.

На наступний день після наради відбулося судове засідення саме щодо каналізації. Прокуратура відстоювала експертизу до останнього. На відео чітко видно, що делегований самопроголошеним головою селища Сергієм Даніша юрист не мав жодного відкритого документу і просто сидів, зливаючи справу.Юристи несумлінного підрядника наголошували, що проводити експертизу зараз не доцільно, бо на цьому місці нове асфальтне покриття.

Представник самопроголошеної селищної влади, який представляв наші інтереси, міг сказати про те, що на Бакала зараз саме час проводити експертизу, бо це одна з найбільш вбитих вулиць в селищі і там яма на ямі і вона чекає ремонту. Але він мовчав.

Для того, щоб показати, яка зараз там дорога – ми зняли відео. Яма на ямі.Місцеві мешканці вважають, що дорога на Бакала як решето. Більше того, є певні її частини, де їздити, на думку громади – небезпечно.На нараді в ОДА команда "Нових облич" наголосила, що експертизу не дає проводити селищна голова Ольга Матюшина. Її, нагадаю, незаконно усунули з реєстру в жовтні 2018 року. А в суді експертизу зараз валить як раз самопроголошена влада.

Таким чином голові ОДА та керівникам профільних департаментів та експертів, Даніш, Пушанко та Слухай надавали систематично недостовірну інформацію і каналізація не виняток. У попередньому блозі я розмістила два опитування громади, які доводять, що те, що казали Даніш і Пушанко на нараді в КОДА – не відповідає дійсності. Люди хочуть не просто перепідключитися до столичної води – вони приєднатися до Києва хочуть.

Голова депутатської групи "Приватний сектор", до якої увійшли депутати, які представляють інтереси мешканців приватного сектору, наголошує, що каналізація не відповідає проекту. Олена Сокотюк, яка була на судовому засіданні, намалювала навіть мапу, як мало бути (червоні позначки) і як є (сині позначки).Їй це питання болить, бо вона мешкає в приватному секторі Коцюбинського. А Пушанко, нагадаю, мешкає в Ворзелі, а Даніш – в Ірпені.

Але експертизу завалює команда Даніша свідомо. Вони не хочуть, щоб в судовому порядку було встановлено, що вони вивели гроші за неробочу каналізацію (а ми їм не раз наголошували, що вона не робоча). І люди саме через них тепер можуть мати от таку біду з питною водою.Нечистоти, які текли верхом через липову каналізацію, ми назвали річкою ПЗДУН.Юрист, якого в суд делегував самопроголошений голова селища Даніш, навіть не сказав про те, що в селищі виявили водо з нечистотами і що за відстуності номрального дорожного покриття зараз слід робити експертизу і розривати, щоб ми могли пересвідчитися, чи все гаразд.

Прокуратура з свого боку твердить, що надала всі документи, а селищна рада, яка по суті є захопленою майже рік, не надає таких документів суду.

"На суді ми почули, що в каналізацію вже врізали легально близько 30 домогосподарств. Тобто зараз фекалії потрапляють в грунт. А звідти можуть йти в свердловину. І ми припускаємо, що саме тому вода зараз в селищі з фекаліями і має фекальний запах. Ми передаємо зараз результати аналізів прокуратурі і просимо за нововиявленими обставинами повторно вимагати експертизу в суді. Я судді Господарського суду Мальованій сказала на виході з зали суду, що завдяки їй мешканці тепер п'ють воду з фекаліями. Побачимо, як вона відреагує на результати аналізів і на повторне клопотання прокуратури. Ми на відміну від цього юриста, надали прокуратурі всі результати анаолізів", – зазначає голова комісії ЖКГ Коцюбинської селищної ради Олександра Куцан.

"Щодо юриста Стогова, який має довіреність на представництво громади в суді від самопроголошеного голови Сергія Даніша, то він просто повний нуль. Сидить і мовчить. Його вже суддя спитала, що він думає з цього приводу. Він ледь вичавив: "На розсуд суду". Тобто фактично представництво інтересів громади злите. Про воду з фекаліями, яка потрапляє у свердловини поблизу Бакала ані слова. Зате він судді сказав, що 4 вересня прийти на засідання не може, бо буде суд по поноваленню на посаді обраною громадою селищної голови Ольги Матюшиної. Повірте мені, що на цьому засіданні Стогов мовчати не буде. Там йому рота не закриєш. А коли треба боротися не за крісло для Даніша, який дав розтринькати дворічний бюджет селища, це одне, а коли треба боротися за інтереси громади і упередити екологічну катастрофу – це злочинна амеба", – резюмує Куцан.

Якби каналізація була зроблена в 2012 році так, як слід, то до 2019 року була не одна моливість перепідключити в каналізацію всі домогосподарства, щоб вигрібні ями теж не заражували воду. Так постає логічне питання: чому цього не зробили, якщо каналізація функціонує нормально?

Врізали експериментально лише кілька десятків домогосподарств, та й то тоді, коли каналізація не була на балансі комунального підприємтства. І тоді не довелося б очільнику КОДА і іншим витрачати ресурс і бігати, щоб вирішувати питання з водою.

Це все доводить, що Сергій Даніш свідомо разом з Петром Пушанком, який незмінно останні 10 років був то начальником УЖКГ "Біличі", то застпуником селищного голови, надають голові ОДА неправдиву інфомрацію, а в результаті страждають і будуть страждати люди.

powered by lun.ua

Пташник VS Рух ЧЕСНО: коли засліплена собою екснардепка свідомо шкодить громсектору

Екснардепка Вікторія Пташник програла суд Руху ЧЕСНО. Вона намагалася довести, що Рух ЧЕСНО у своїй публікації під час аналізу звітів кандидатів по 179 округу, де балотувалася політикиня, надав недостовірну інформацію, коли написав про те, що у її звіті не відображені витрати на Facebook-рекламу...

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...

Вакцинований Жадан. Реальність і міфи про те, хто і коли вакцинується

Письменник Сергій Жадан вакцинувався. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook. Скажу одразу, ми з Жаданом не знайомі і я не є його фанаткою...