11 червня 2020, 11:45

Коцюбинське просить парламент підтримати проєкт постанови про приєднання селища до Києва

Народні депутати знають, що мешканці анклаву столиці – селища Коцюбинського – не перший рік просять про одне: приєднати селище до Києва.

Ця воля громади засвідчена у поіменному голосуванні на громадських слуханнях. 61% учасників висловилися "за". Київрада і облрада відголосували звернення до парламенту. Вони на розгляді в профільному комітеті.

Люди хочуть:

- доступ до якісної медицини (зараз швидка через Київ і Ірпінь везе з анклаву пацієнтів в Бучу)

- рівний доступ з киянами до шкіл і садків (іногородні в черзі посуваються вниз)

- комунальний транспорт не заходить в анклав. Коцюбинці ходили пішки лісом під час карантину групами

- Дві дороги, які ведуть в селище на балансі Києва і області. Відповідно їх ремонтують, чистять і прибирають за залишковим принципом.

І головне. Коцюбинська ОТГ неспроможна існувати! Нема жодних економічних показників, які б засвідчили, що ми спроможні. У нас нема медицини, а населення виросте до 30 000 після заселення ЖК "Атлант".

Що просить громада:

Голову комітету Андрія Клочка якомога швидше винести на засідання комітету проєкт постанови щодо приєднання Коцюбинського до Києва. Від Вашої політичної волі залежить, чи будуть далі 30 000 людей у заручниках неякісної інфраструктури і головне, що зараз болить людям в анклаві – без медицини. У Вас є історичний шанс до виборів завершити децентралізаційний процес так, щоб в тілі Києва не залишався уламок області – уламок Ірпінської матрьошки.

Просять люди максимальної підтримки і адвокації проєкту постанови у двох нардепів-мажоритарників – Гуріна та Горобця. Ми віримо, що Ваші колеги по фракції "Слуга народу" допоможуть людям і почують Вас – представників цих двох громад. Громада дякує Гуріну за те, що він активно підключився до процесу. Ви голос громади в комітеті. Я щиро вірю, що Вас почують.

Громада вірить і розраховує під час голосування і на "Голос". Роману Лозинському за збір підписів під проєктом постанови ми вдячні. Зараз парламент на карантині і тим ціннішим є те, що Ви збирали підписи. Ви були в прямому смислі законотворчими ногами і руками нашої громади. Дякую всім підписантам від Голосу.

За всі роки підтримки громада дякує Альоні Шкрум з "Батьківщини" і сподівається, що її довід та голос на комітеті почують. Ми завжди будемо пам'ятати про те, що Ви під куполом розносили самвидав громади з Ігорем Луценком. Останній ривок і нам вдасться пройти цей історичний шлях.

Розраховуємо на підтримку ЄС. На жаль, у фракції немає Ольги Червакової, яка була в попередньому скликанні і знає ситуацію якнайглибше. Але я точно знаю, що нардепи Іонова, Ар'єв, Геращенко, Фріз – зможуть пояснити колегам, чому громада воює за доступ до якісної медицини і транспорт.

Я дякую за те, що Білоцерковець, який з Черваковою був на віче в Коцюбинському у 2016 році, теж підставив громаді плече і допомагає на рівні Києва. Це добре, коли колишні законотворці залишаються робочими інструментами людей.

Я знаю, що ситуацію знають і інші нардепи – члени комітету та парламенту. Нардепи – це дійсно наші інструменти, інструменти народу. Ми просимо Вас спрацювати в наших інтересах. Наша громада пройшла дуже нелегкий шлях.

Прошу підтримати! Моя громада кидає сигнал SOS.

#LetMyPeopleGO

powered by lun.ua

Пташник VS Рух ЧЕСНО: коли засліплена собою екснардепка свідомо шкодить громсектору

Екснардепка Вікторія Пташник програла суд Руху ЧЕСНО. Вона намагалася довести, що Рух ЧЕСНО у своїй публікації під час аналізу звітів кандидатів по 179 округу, де балотувалася політикиня, надав недостовірну інформацію, коли написав про те, що у її звіті не відображені витрати на Facebook-рекламу...

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...

Вакцинований Жадан. Реальність і міфи про те, хто і коли вакцинується

Письменник Сергій Жадан вакцинувався. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook. Скажу одразу, ми з Жаданом не знайомі і я не є його фанаткою...