17 вересня 2020, 09:48

В Ірпені "Слуги" кандидують в мери "чорного" нотаріуса Карплюка

В "Ірпені" кандидатом від "Слуг народу" на посаду міського голови буде Максим Нельзін. Ця інформація є на сайті партії "Слуна народу".Очевидно, що "Слуги народу" домовилися з екс-мером Ірпеня і фігурантом антикорупціних розслідувань Володимиром Карплюком. Ірпінську громаду чітко зливають забудовникам.

Хто такий Максим Нельзін? Це 100% людина Карплюка. Під час кампанії на 95 окрузі він перерахував на кампанію Карплюка 1,1 млн грн. Про це писав Рух ЧЕСНО на "Українській правді". А я нагадаю всім, що рік тому Карплюк так хотів потрапити в парламент, що в бюлетені з'явився техкандидат-клон Горобець, аби відтягувати голоси від кандидата Горобця, який йшов від "Слуги народу".

Нельзін був тим нотаріусом, котрий оформляв договори купівлі-продажу землі у Національному парку "Біличанський ліс", які незаконно роздала підставним особам і місцевим депутатам Коцюбинська селищна рада. Ці ділянки, імовірно, для мінімізації оподаткування продавали за заниженою ціною. Цікаво, що й у самого Карплюка є ділянка в Нацпарку. На ній він хотів звести висотки ЖК "Новатор".

Нельзін фігурує у ще одному журналістському розслідуванні, яке стосується дерибану "Бучанського межигір'я". Свідки твердять, що саме він був одним з тих, хто нібито шукав для дерибану пристоличного лісу підставних осіб.

Сім'я Карплюка теж користувалася послугами Нельзіна. Як стало відомо з реєстру нерухомості, будинок у лісовій зоні Бучі, збудований поряд із "Бучанським межигір'ям", Карплюки продали 28 грудня 2016-го. Реєстрували договір саме в Нельзіна.

У 2018 році, коли Карплюк пішов з посади і підсилював раду "своїми", до виконкому як виконавчої гілки влади ввели Нельзіна.

Хтось може сказати, так коли ж це було, Нельзін з часів парламентських виборів вже десять разів міг розійтися з Карплюком. Але ось проєкт рішення, за яке успішно проголосували депутати Ірпінської міськради. І воно датоване 2020 роком. Це влітку на сесії Нельзіну виділили ділянку в Ірпені.У команди Карплюка завжди був талант домовлятися з центральною владою. Так, у 2019 році Карплюк домовився з БПП. Вони не висували сильного кандидата на виборах до парламенту по 95 округу. БПП просто зливало округ під Карплюка.

Аналогічна історія відбувається зараз. Карплюк пішов і домовився з центральною владою про те, що від "Слуг народу" буде технічний кандидат. І як бачимо перемовини пройшли успішно. Нельзін вже на сайті.

Сам Карплюк на вибори не піде. Він вже знає, що таке бути на посаді і потім ходити по прокуратурах і судах. Тому все дерибанити буде руками своєї команди. Партія Карплюка "Нові обличчя" висуває на посаду мера Олександра Маркушина – екс-депутата Ірпінської міськради від "Нових облич".

Зараз в регіоні під каманію Маркушина відбувається тотальне гречкосійство. Бюджетних грошей не шкодують навіть на те, щоб рекламувати Маркушина у ЗМІ, наближених до Карплюка.

У 2010 році Маркушин балотувався від партії "УДАР" до Ірпінської міської ради і став депутатом. Тоді фракцію партії УДАР очолював депутат Ярослав Місяць. Під його головуванням депутати фракції пішли на співпрацю з депутатами від "Партії регіонів", зокрема у кадрових призначеннях, а згодом і в земельних питаннях. "Ударівців" виключили з партії за те, що під час лобіювання таких питань вони дискредитували не лише себе, а й партію.

Фінал домовленостей БПП в регіоні ми вже бачили і знаємо, чим це завершується. Настає політична відповідальність і люди не голосують. "Слуги народу" вирішили піти за тим же сценарієм. Розуміють, що партбудівництво не складається, партія перетворюється на одноцикловий політичний проєкт і торгують на місцях своїм брендом.

У нас в Коцюбинському "Слуги народу" теж все злили. У мери висувають Сергія Даніша – людину Карплюка. Це депутат Коцюбинської селищної ради від "Нових облич", якого звинувачували у викрадені монахинь, який брав участь у дерибані Біличанського лісу та організовував перевороти влади в селищі.Це все, що виборці мають розуміти про кадровий потенціал та партбудівництво "Слуг народу" в регіоні. Торгівля франшизою і повна безціннісність.

powered by lun.ua

Вертикаль Зеленського допомагає дерибанникам Біличанського лісу

Вертикаль Зеленського – ОДА – підготувала на розгляд депутатів облради схему Київщини. За неї депутати не додивившись успішно проголосували 9 вересня...

Вертикаль Зеленського допомагає дерибанникам Біличанського лісу

Вертикаль Зеленського – ОДА – підготувала на розгляд депутатів облради схему Київщини. За неї депутати не додивившись успішно проголосували 9 вересня...

Скільки ексмеру Ірпеня коштувала премія "Літературної України"?

Подивився ексмер Ірпеня Володимир Карплюк на Іллюшу Киву й подумав: "Чим я гірший? Хай не буду наукивцем, буду лавреатом-літератором". Парадоксально, що політик, який реально роками нищить зелений Ірпінь – рекреаційну зону, де відпочивали літератори, отримує премію газети "Літературна Україна"...

Нахіба Разумков став фотозоною для Карплюка і відкривав добудову до школи в Ірпені?

Політики в школі – це крінж. У Русі ЧЕСНО ми не втомлюємося це повторювати. Нахіба батькам дивитися на політиків у перший день школи. Ми, батьки, хочемо провести дітей до школи і піти на роботу...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам" Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам". Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...