17 вересня 2020, 09:48

В Ірпені "Слуги" кандидують в мери "чорного" нотаріуса Карплюка

В "Ірпені" кандидатом від "Слуг народу" на посаду міського голови буде Максим Нельзін. Ця інформація є на сайті партії "Слуна народу".Очевидно, що "Слуги народу" домовилися з екс-мером Ірпеня і фігурантом антикорупціних розслідувань Володимиром Карплюком. Ірпінську громаду чітко зливають забудовникам.

Хто такий Максим Нельзін? Це 100% людина Карплюка. Під час кампанії на 95 окрузі він перерахував на кампанію Карплюка 1,1 млн грн. Про це писав Рух ЧЕСНО на "Українській правді". А я нагадаю всім, що рік тому Карплюк так хотів потрапити в парламент, що в бюлетені з'явився техкандидат-клон Горобець, аби відтягувати голоси від кандидата Горобця, який йшов від "Слуги народу".

Нельзін був тим нотаріусом, котрий оформляв договори купівлі-продажу землі у Національному парку "Біличанський ліс", які незаконно роздала підставним особам і місцевим депутатам Коцюбинська селищна рада. Ці ділянки, імовірно, для мінімізації оподаткування продавали за заниженою ціною. Цікаво, що й у самого Карплюка є ділянка в Нацпарку. На ній він хотів звести висотки ЖК "Новатор".

Нельзін фігурує у ще одному журналістському розслідуванні, яке стосується дерибану "Бучанського межигір'я". Свідки твердять, що саме він був одним з тих, хто нібито шукав для дерибану пристоличного лісу підставних осіб.

Сім'я Карплюка теж користувалася послугами Нельзіна. Як стало відомо з реєстру нерухомості, будинок у лісовій зоні Бучі, збудований поряд із "Бучанським межигір'ям", Карплюки продали 28 грудня 2016-го. Реєстрували договір саме в Нельзіна.

У 2018 році, коли Карплюк пішов з посади і підсилював раду "своїми", до виконкому як виконавчої гілки влади ввели Нельзіна.

Хтось може сказати, так коли ж це було, Нельзін з часів парламентських виборів вже десять разів міг розійтися з Карплюком. Але ось проєкт рішення, за яке успішно проголосували депутати Ірпінської міськради. І воно датоване 2020 роком. Це влітку на сесії Нельзіну виділили ділянку в Ірпені.У команди Карплюка завжди був талант домовлятися з центральною владою. Так, у 2019 році Карплюк домовився з БПП. Вони не висували сильного кандидата на виборах до парламенту по 95 округу. БПП просто зливало округ під Карплюка.

Аналогічна історія відбувається зараз. Карплюк пішов і домовився з центральною владою про те, що від "Слуг народу" буде технічний кандидат. І як бачимо перемовини пройшли успішно. Нельзін вже на сайті.

Сам Карплюк на вибори не піде. Він вже знає, що таке бути на посаді і потім ходити по прокуратурах і судах. Тому все дерибанити буде руками своєї команди. Партія Карплюка "Нові обличчя" висуває на посаду мера Олександра Маркушина – екс-депутата Ірпінської міськради від "Нових облич".

Зараз в регіоні під каманію Маркушина відбувається тотальне гречкосійство. Бюджетних грошей не шкодують навіть на те, щоб рекламувати Маркушина у ЗМІ, наближених до Карплюка.

У 2010 році Маркушин балотувався від партії "УДАР" до Ірпінської міської ради і став депутатом. Тоді фракцію партії УДАР очолював депутат Ярослав Місяць. Під його головуванням депутати фракції пішли на співпрацю з депутатами від "Партії регіонів", зокрема у кадрових призначеннях, а згодом і в земельних питаннях. "Ударівців" виключили з партії за те, що під час лобіювання таких питань вони дискредитували не лише себе, а й партію.

Фінал домовленостей БПП в регіоні ми вже бачили і знаємо, чим це завершується. Настає політична відповідальність і люди не голосують. "Слуги народу" вирішили піти за тим же сценарієм. Розуміють, що партбудівництво не складається, партія перетворюється на одноцикловий політичний проєкт і торгують на місцях своїм брендом.

У нас в Коцюбинському "Слуги народу" теж все злили. У мери висувають Сергія Даніша – людину Карплюка. Це депутат Коцюбинської селищної ради від "Нових облич", якого звинувачували у викрадені монахинь, який брав участь у дерибані Біличанського лісу та організовував перевороти влади в селищі.Це все, що виборці мають розуміти про кадровий потенціал та партбудівництво "Слуг народу" в регіоні. Торгівля франшизою і повна безціннісність.

powered by lun.ua

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...

Вакцинований Жадан. Реальність і міфи про те, хто і коли вакцинується

Письменник Сергій Жадан вакцинувався. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook. Скажу одразу, ми з Жаданом не знайомі і я не є його фанаткою...

Підлітка, який напав на ветеранів АТО в метро, ''Слуга народу'' нагородив в Коцюбинському

Сесія Коцюбинської селищної ради розпочалася з нагородження. Представник "Слуги народу" селищний голова Сергій Даніш вручив грамоту Івану Казімірову...