22 лютого 2021, 07:09

Ветеранів в метро побили діти ексдепутата і внуки ексмера Коцюбинського

СБУшників в метро побили діти ексдепутата і внуки ексмера Коцюбинського

12 лютого на станції метро "Університет" діти-спортсмени перестрибували турнікети. Так вони уникали оплати за проїзд. Ціна питання не просто 8 гривень. Все значно глибше. Це про цінності, гідність і повагу до правил і законів.

Як повідомляють ЗМІ, вони зачепили під час стрибків працівника СБУ, який був одягнутий як цивільний. Той був з другом, і зробив їм зауваження. Двоє працівників спецслужби – ветерани російсько-Української війни.

Молодики спортивної статури дочекалися на працівників спецслужби внизу ескалатора і жорстоко їх побили. Те, що вони були в масках, додавало їм впевненості в анонімності. Після цього ЗМІ почали з'ясовувати їхні прізвища. І з'ясували.

Як стало відомо, двоє нападників – Владислав та Іван Вадимовичі Казімірови. Це сини ексдепутата Коцюбинської селищної ради, який голосував за дерибан Біличанського лісу.

Для розуміння, що відбувається в регіоні із багатьма спортсменами – вони стають тітушками, потім захищають паркани незаконних забудов і нападають на екоактивістів чи підпалюють машини. Такі сюжети ви часто могли бачити в новинах.

Так, чинний голова селища "Слуга народу" Сергій Даніш – спортсмен, який був в охороні покійного Петра Мельника (той зробив охоронця своїм помічником і в податковій академії видав статусне "кандидат юридичних наук"). Даніш фігурував у справі викрадення монахинь, входить в команду ексмера Ірпеня Володимира Карплюка, з якою пов'язують підпали машин та побиття екоактивістів. Сам Даніш – фігурант дерибану Біличанського лісу. В 2008 році отримав тут ділянку.

На той час, коли дерибанили ділянки в Біличанському лісі, депутатом ради був і Вадим Казіміров – батько підлітка, якого звинувачують в нападі на ветерана. Звісно, Казіміров себе не обділив, взяв собі 15 соток лісу (кадастровий номер 3210946200:01:0410030). Його в 2010 році переобрали депутатом знову і він очолив освітню комісію. Її жодного разу не зібрав за всі 5 років каденції. Тобто комісія, яка мала вирішувати освітні питання, була просто паралізована. А перед звітом депутатського корпусу він просто збирав членів комісії і просив дати те, що вони зробити, щоб було про що звітувати. І депутатськи корпус, який складався головно з дерибанників Біличанського лісу, аплодував "звіту" Казімірова.

У поіменному голосуванні, коли на сесію прийшов прокурор, Казіміров разом з іншими депутатами (зараз представляють в раді партії "Слуга народу" та "Нові обличчя"), голосував за відхилення протестів прокурора і таким чином підтримав дерибан Біличанського лісу. Я була в лічильній комісії і фіксувала кожен голос.

Згодом Казіміров балотувався від "Солідарності жінок України" до Ірпінської міськради в 2015 році.

Казіміров в політику прийшов не випадково. Його тато, дід спортсмена, був мером селища Коцюбинське з 1996 по 2000 рік.

Ці двоє синів Казімірова тренувалися дзюдо в селищі у тренера Павла Шевченка, який під час дебатів кидався на опонентку Даніша – Ольгу Матюшину – і був не в зовсім тверезому стані.Тоді цей тренер вдарив Юрія Устіновського в обличчя. Тренер це той, хто має виростити не лише м'язи. Він має зростити і цінності.

"Тоді біля Будинку культури селища дзюдоіст і тренер Шевченко також кидався і на ветерана російсько-української війни Ігоря Домбровського. Люди просили Даніша заспокоїти Шевченка і Даніш на це відповів, що його можна зрозуміти, бо він виховує багато молодих спортсменів у селищі. Тобто така поведінка толерувалася", – пригадує Устіновський.

З-поміж інших нападників фігурує і ще один хлопець – Олексій Андрійович Болдирєв.Примітно, що в раді є депутат Андрій Болдирєв, киянин. Це для селища повний ноунейм, якого з якогось дива витягнули просто з києва (парашутист) і тягли до останнього, щоб зробити головою земельної комісії.

Але у його декларації відсутній син, є лише донька. Тому сказати напевно, чи може цей хлопець бути родичем іншого депутата наразі ми не можемо.

Так от, після того, як стався цей випадок з СБУшниками – нападників вирахували доволі швидко. Звісно, для спецслужб не проблема з'ясувати, хто був нападником. Тепер чудово зрозуміло, що сліди ведуть і до до нашого організованого злочинного угруповання в Приірпінні.

16 лютого, через 4 дні після нападу в метро, поліція так швидко вийшла на підозрюваного-палія машини Ольги Матюшиної. Машину спалили наприкінці січня 2020 року (це космічна для Приірпіння швидкість реагування поліції).

Можна припустити, що правоохоронці у випадку, коли зрозуміли, що ОЗУ перетнуло червоні лінії по відношенню до СБУ, – запустили всю систему.

З одного боку – це чудово, а з іншого – ситуативна реакція, бо без розкриття залишаються справи щодо підпалу машин іншої активістки Дар'ї Александрової і палій – це ще далеко не замовник. І замовників ми маємо знати.

А щодо суспільства, яке всі ці роки спостерігало за сюжетами на загальнонаціональних телеканалаз про підпали і побиття в нашому регіоні, то треба розуміти, коли діти-спортсмени цієї гопоеліти розуміють, що за підпали, побиття нема відповідальності, почнуться побиття і підпали вже не на замовлення, а просто задля задоволення.

Так брат сектерая Коцюбинської селищної ради Юлії Главацької збив у нетверезому стані дитину і перетворив її життя на животіння. Навіть не хотів платити кошти на лікування.Потім діти такої гопоеліти виростають і затискають школярів, аби вибити собі трохи грошей на обіди в школі.

І вони будуть за кілька років нападати не лише на нас, а й на наших дітей. Просто тому, що включиться комплекс "тварь лі я дрожащая ілі право імєю." І вони вже це право "імєют" як хочуть.

powered by lun.ua

Вертикаль Зеленського допомагає дерибанникам Біличанського лісу

Вертикаль Зеленського – ОДА – підготувала на розгляд депутатів облради схему Київщини. За неї депутати не додивившись успішно проголосували 9 вересня...

Вертикаль Зеленського допомагає дерибанникам Біличанського лісу

Вертикаль Зеленського – ОДА – підготувала на розгляд депутатів облради схему Київщини. За неї депутати не додивившись успішно проголосували 9 вересня...

Скільки ексмеру Ірпеня коштувала премія "Літературної України"?

Подивився ексмер Ірпеня Володимир Карплюк на Іллюшу Киву й подумав: "Чим я гірший? Хай не буду наукивцем, буду лавреатом-літератором". Парадоксально, що політик, який реально роками нищить зелений Ірпінь – рекреаційну зону, де відпочивали літератори, отримує премію газети "Літературна Україна"...

Нахіба Разумков став фотозоною для Карплюка і відкривав добудову до школи в Ірпені?

Політики в школі – це крінж. У Русі ЧЕСНО ми не втомлюємося це повторювати. Нахіба батькам дивитися на політиків у перший день школи. Ми, батьки, хочемо провести дітей до школи і піти на роботу...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам" Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам". Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...