9 квітня 2021, 12:50

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування.

Ще рік тому, коли в комітеті відбувалися обговорення децентралізаційних процесів, Клочко попросив дерибанника і ексмера Ірпеня Володимира Карплюка залишитися. Про що говорили двоє політиків, пов'язані із будівельним бізнесом – нам невідомо. При нас ці питання обговорювати вони не захотіли. Але Карплюка дуже цікавило, як можна недобуди в місті Ірпінь завершити коштом держави. Хто не знає, ці недобуди виникли, бо соратник Карплюка і забудовник Ігор Вишняков взяв гроші у людей за квартири і втік. Карплюк рекомендував вкладати гроші у це будівництво.

І от тільки Клочка турнули з осередку "Слуг народу" на Житомирщині, як він пішов шукати собі нової поживи – у нечуже йому Приірпіння.

8 квітня Клочко прийшов на сесію до Ірпеня.

"Судячи з того, що розповідають "слуги", то його представили як смотрящім за Київщиною. Але частина "слуг" каже, що ними все ще керує Дубінський. Клочко тут збирається вже відкривати громадську приймальню. Вони довго спілкувалися з мером Ірпеня Маркушиним та головою Коцюбинського Данішем. Чи був там Карплюк? Та Карплюк в Ірпінський раді всюди!" – розповідає заступник голови фракції "ЄС" Ярослав Куц.

Далі Клочко вирішив взяти слово на сесії. Виступив про відкриття приймальні. І далі голова фракції "Голос" Михайлина Скорик-Шкарівська задала йому питання про етичність поведінки однієї з депутаток фракції "Слуг народу" щодо використання власної газети з політичних міркувань для тиску на депутатів опозиції.

"Це було досить просте питання про конфлікт інтересів у фракції "Слуг народу", але Клочка воно вивело з рівноваги і він вийшов в президію і підняв голос. Тут вже не витримав я. І наголосив йому, що він не в паралменті і піднімати голос на жінку чи будь-кого тут не можна. Клочко запропонував вийти і поговорити. Видно було, що відповідати про те, чи етичною є поведінка нардепа він не хотів. Йому на підтримку поквапилися Маркушин та Даніш", – розповідає Куц.Справа в тому, що рівно рік тому Клочко вирішив очолити робочу групу з приводу одного-єдиного питання – приєднання Коцюбинського до Києва. Щоб група засіда у терміновому порядку, до нього звернулося більше 1 000 мешканців селища. Він обіцяв, що групу збере. І навіть публічно під парламентом під час акції назвав дату – 24 липня 2020 року. Але він її системно не збирає і досі.Зараз 2021 рік. Робоча група не засіла жодного разу і всупереч логіці децентралізації Коцюбинське, яке з усіх сторін оточене Києвом і немає бюджету для самостійного існування, приєднали до Києва.

"Роль Клочка очевидна. Він новий смотрящій замість Дубінського. З огляду на те, що я зараз бачу в Ірпінській міській раді відголосували за те, що Коцюбинське стало містом-побратимом. Всі послуги селища Коцюбинське – медицина, соцсфера – все дає Ірпінь. Тому зараз працюють ретельно над тим, щоб історія відмежування Коцюбинського від Ірпеня не завершилася і Коцюбинське, за тим, що видно, будуть повертати в Ірпінь", – резюмує депутат Ірпінської ради Куц.Те, що Клочко діє в спілці з забудовниками Ірпеня було очевидно, що влітку. На комітеті в інтересах громади і логіки децентралізації діяли представники "Слуги народу" Дмитро Гурін та Іван Юнаков. Були й інші колеги з комітету, які кинули виклик дерибанній мафії Ірпеня – представник "Голосу" Роман Лозинський та кілька представників інших фракцій.

З усього, що відбуваєтсья, висновок один. Заробив Дубінський, прийшов заробляти і Клочко, який навіть не входит в політраду області.

І таке низькопробне заробітчанство буде доти, доки "Слуги народу" йдуть типовии шляхом Партії регіонів і БПП, які йдуть на договорняки з феодалами і забудовниками регіону. Одноцикловість центральної влади за таких умов це аксіома. Дані не обманюють ніколи.Їм чхати на якісне партбудівництво і інтереси громади. Буде домовлятися з дерибанниками, щоб у два останніх роки роботи парламенту урвати побільше для себе.

А тим, кого цікавить життя в Ірпені, можете прочитати про 100 днів роботи "нової" влади.

powered by lun.ua

Пташник VS Рух ЧЕСНО: коли засліплена собою екснардепка свідомо шкодить громсектору

Екснардепка Вікторія Пташник програла суд Руху ЧЕСНО. Вона намагалася довести, що Рух ЧЕСНО у своїй публікації під час аналізу звітів кандидатів по 179 округу, де балотувалася політикиня, надав недостовірну інформацію, коли написав про те, що у її звіті не відображені витрати на Facebook-рекламу...

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...

Вакцинований Жадан. Реальність і міфи про те, хто і коли вакцинується

Письменник Сергій Жадан вакцинувався. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook. Скажу одразу, ми з Жаданом не знайомі і я не є його фанаткою...