11 грудня 2023, 13:05

Чому Всеукраїнська асоціація громад звернулася до Президента щодо Коцюбинського?

Мені надіслали листа, який Всеукраїнська асоціація громад направила до Президента. Вони тут стають на сторону дерибанників Біличанського лісу. Листа переслали на профільний комітет, який очолює голова партії СН Олена Шуляк. Членів Комітету цікавило, що ж сталося, що такий лист направили саме зараз...А я маю припущення. Справа в тому, що ця Всеукраїнська організація громад підтримувала містобудівну "реформу" Олени Шуляк (5655). Але до цієї "підтримки" були питання. Очільника цієї організації Слободяник так і не надав документів, які б підтверджували, що це колективне рішення членів правління.

Ще зауважу, що цю "реформу" підтримує публічно ексмер Ірпеня Володимир Карплюк – дерибанник Біличанського лісу. Тому для мене цей лист щодо Біличанського лісу і Коцюбинського – певна закономірність у взаємодії конкретних інтересів, які пов'язують забудовників.

Ось відео з засідання. Починати дивитися з 1 години 38 хв. Це питання обговорювали наприкінці засідання. А тут даю найепічніші цитати і дякую членам комітету Роману Лозинському ("Голос"), Олександру Аліксійчуку та Віталію Безгіну ("Слуги народу").На початку засідання Олена Шуляк сказала, що можуть роздати довідку з цього питання.

Віталій Безін зазначиві, що є одна тема, з якою засинає і прокидається комітет – це Коцюбинське і зазначив, що є от цей лист:

"Я б це більше назвав твором на довільну тему, ніж лист. Він правда навіть не на нас, а на голову Верховної Ради і на Володимира Зеленського. Щодо якоїсь ситуації, яка склалася довкола меж Коцюбинського і міста Києва. Оскільки пан виконавчий директор з асоціації в нас тут, то я хотів би спитати, що сталося восени 2023 року? Може ми як комітет, який відповідає за межі щось упустили? Просив би це прокоментувати. Далі підемо безпосередньо по листу. Я прошу Івана Слободяника поінформувати нас, яка ситуація склалася."

Слободяник всіх привітав з минулим Днем місцевого самоврядування:

"У контексті цього свята дуже важливо розглянути дане питання. На початку своєї доповіді я хотів би сказати задля уникнення маніпуляцій і закидів, оскільки буде розмова навколо створення нацпарку на базі Біличанського лісу – Коцюбинська рада і Рада громад повністю підтримує створення парку. Процедура створення цього парку є помилковою або свідомо зроблена таким чином, щоб здійснити неправомірні дії зі сторони Києва. Щоб не створити до кінця цей парк. У цій довідці, яку ви отримали, є історія створення меж. З нами на зв'язку онлайн голова Коцюбинської селищної ради з юристом."

Слободяник переконував, що президентський указ помилково включив у себе територію Коцюбинського і записав її як Київ. Звісно, він не в темі. І не знає, що до указу є мапа-схема, на основі якої і виносили в кадастрі межі в натуру. І там є червоним межа Києва і підписано все з боку області і Києва. Так само є підпис Держгеокадастру.Слободяник всіх запросив провести виїзне засідання в Коцюбинському.

Безгін (нардеп, СН): "Оскільки ми так і не зрозуміли, яка ситуація склалася і що нового нам привів пан Іван. Я думаю марно питати, чи знає Всеукраїнська асоціація громад, що при комітеті протягом кількох років працювала робоча група з приводу питань меж Коцюбинського та Києва, під головуванням колег Лозинського та Аліксійчука. Яка запропонувала законодавче вирішення цього питання і яка не була підтримане комітетом. Чому Всеукраїнська організація громад до цього питання не долучилася, а тепер піднімає це питання."

Безгін додав, що якби асоціація мала "маломальськи компетентних юристів", то вона б такі листи не писала. І зазначив, що вони просять долучити Даніша і голову ОДА Кравченка до незрозуміло яких консультацій при тому, що Даніш був долучений до всіх засідань робочої групи щодо питання Коцюбинського.

Лозинський теж залишився під враженням від листа:

"Я не знаю як це коментувати. Просто якийсь супер вау. Мене в лівій руці, давайте з правої почнемо. Звернення до президента від 9 жовтня, а потім від 16 жовтня до Стефанчука. У нас 7 хвилин до засідання Верховної Ради. Дуже прикро, що мало часу, бо у мене з десяток питань, але спробую звести до 3. Я візьму преший лист, який – ВАХ. Тут підпис керінвика Асоціації. Це документ. Це не чиясь думка..."

І почав зачитувати епічні словосполучення з листа: "захистити громаду від територіальних посягань", "бажання населеного пункту не бути поглинутим", "підтримати у територальному протистоянні" і т. д.

"Ну, це клас..." – відрефлексував Лозинський.

І резюмував, що для Асоціації важливо підкріплювати те, що вона пише, своєю експертизою.

"Які такі консультації на рівні офісу президента? В межах яких норм це має бути зроблено? Який предмет питання? Я прочитав всі звернення не побачив, що сталося восени 2023 року, що спровокувало це звернення що Офіс президента має це вирішити? Що Офіс президента має тут вирішити".

І тут голова Комітету Олена Шуляк подала руку допомоги своїм партнерам, які підтримали 5655. Вона сказала підготувати запит на робочу групу, яка досі діє і попрацювати ще з геокадастром.

"Прохання, щоб ми мали представлені точки зору, а не надумані речі, а не вирізки з газет чи ще щось", – резюмував співголова робочої групи Олександр Аліксійчук.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ірпінський суд виніс рішення на користь нардепа- ''слуги'' Горобця. Але про яйця не йдеться;)

У реєстрі з'явилося рішення, яким мене зобов'язують спросувати в моєму авторському блозі те, що стосується народного депутата мого округу Олександра Горобця ("Слуга народу")...

Після Бужанського за військову освіту взявся адвокат не України Кравець

20 червня відбудеться онлайн курс "Військове право в умовах військового стану". Одним з лекторів значиться адвокат не України "ватник" Ростислав Кравець (він системно пише у своїх дописах так: "Верховний суд не України")...

Медведчук програв суд. Чому зрадників з адвокатури доводиться вибивати поштучно?

Куму путіна Віктору Медведчуку, якого звинувачують у держзраді, відмовили у поновленні права на зайняття адвокатською діяльністю в Україні...

Як і чому навчає Бужанський студентів Військового інституту Університету імені Тараса Шевченка?

У Військовому інституті Університету імені Тараса Шевченка відбувся захід. Запросили народного депутата ватника Максима Бужанського. Пост про це був спершу на Facebook-сторінці вишу, а потім зник...

Кравець – адвокат не України. Коли ним займеться СБУ?

"Не так страшні нам московські воші, як українські гниди". Це слова Симона Петлюри. Саме тому, аби швидше виграти війну, треба робити все можливе, щоб українські гниди заподіяли державі якомога менше шкоди...

Адвоката Медведчука Київрада може включити в регламентну комісію

Сьогодні, 30 травня, буде сесія Київради. За день до цього з'явився проєкт рішення, яким пропонують розподілити деяких депутатів по Комісіях...