Єгор Фірсов Народный депутат VII-VIII созывов; Член Координаційної Ради ПП "Громадянська позиція"

Моя позиція у США

10 жовтня 2016, 09:52

Напевно, багатьом з вас відомо, що я звертвся до НАБУ, ГПУ, СБУ та МВС з заявами щодо корупціонерів з оточення Порошенка. Зокрема, з доказами рейдерського захоплення Олександром Грановським ТЦ Skymall, який було побудовано іноземними інвесторами. Я надав цілі томи доказів, але нажаль жодного прогресу в розслідуванні немає. За цілий рік мене лише раз вИкликали дати свідчення по одній зі справ.

Тому, саме тут у США при будь якої нагоди, починаючи від офісів конгресменів, закінчуючи неурядовими організаціями я завжди підіймаю питання коррупції у вищих ешелонах Української влади. Тут я теж назвав призвища та надав докази корупційних діянь зокрема – Кононенко та Грановського. І судячи з того, що я почув від американських політиків, вони готові допомагати притягти корупціонерів до відповідальності. Такий досвід вже є, наприклад проти Суркіса Штати у 2004 році вже застосовували санкції.

За аналогії з корупціонерами Путіна, має бути складений список корупціонерів Порошенко і щодо них запроваджені санкції. Ніщо не допоможе нам у реформуванні країни так добре, як санкції по відношенню до Кононенка, Грановського та інших злодіїв.

Якщо підсумувати, то тут також втомилися від брехні і порожніх обіцянок Української влади. У США бачать невдоволення людей відсутністю реформ, розуміють наскільки впав рівень життя і не приймають такого стану речей, тому готові діяти!

-

Many of you know that I addressed to the National Anti-Corruption Bureau of Ukraine, the Prosecutor General's Office of the Ukraine, the Security Service of Ukraine and the Ministry of Interior of Ukraine with the statement in in case of the corruption that have surrounded Poroshenko. In particular, the evidence of raider attacks Alexander Granovsky of shopping mall Skymall, which was built by foreign investors. I have provided volumes of evidence, but unfortunately no progress in the investigation no. This year no one has ever called me to testify.

So, here in the United States at every opportunity, from the offices of congressmen, ending non-governmental organizations, I always raise up a problem of corruption at the highest levels of the ukrainian power. Here I also named names and provided evidence of corruption in particular – Kononenko and Granovsky. And judging by what I heard from American politicians, they are willing to help to bring corrupt officials to justice. We have already such experience, for example against Surkis. In 2004, the States had already applied sanctions. By analogy with the corrupt Putin must be a list of the corrupt Poroshenko with sanctions.

To summarize, there are also tired of the lies and false promises of Ukrainian authorities. The USA see people's dissatisfaction of the lack of reform, understood as living standards fell down and don't accept this state of affairs, so ready to act!

powered by lun.ua
Коментарі — 7
Сергій Олексійович Бут _ 10.10.2016 20:53
IP: 176.112.1.---
Неприємне враження залишається від цього тексту Фірсова... Схоже на ситуацію: батько покарав сина за щось там... Він побіг в прокуратуру жалітись... От дядько прокурор зараз прийде і насварить батька... Так і тут... Ну є ж НАБУ. Неси туда свої докази на Кононенка та Грановського... Ні... Він "побіг " в Штати жалітись... А чого?? Бо вигнали з фракції БПП... Так не треба було взаглі йти туди... Там командна гра... А ти хочеш і в команді бути, і грати-бігати, де тобі заманеться... Тренер такого не потерпить і швиденько посадить на лаву, або й взагалі "викурить" з команди... У футболі це зрозуміло?? Тоді чому ж не зрозуміло в ВРУ?? А якщо хочеш бути вільним – балотуйся по мажоритарці і "бігай", де тобі заманеться... А бігти до сусіда жалітись на батька – це "остання річ", це просто непорядно...
Павло Тюхтий _ 10.10.2016 13:52
IP: 178.92.8.---
Иван Гелан:
taksist:
українською написали – взялися за розум чи прикидаєтеся що взялися за розум?
Так треба по роботі. Гранти дають під певні умови. Приклад Лещенко – українофоб, а мусить проштовхувати ідею шлюбів між підо-расами чистою українською та англійською, щоб хазяї прочитали... Фонд Сороса, Укроп і Правий сектор Коломойського, Береза і навіть інколи Аваков – така робота.
сам Єгор пояснював,чому він перейшов на українську, – тому,що в США,коли чули від нього російську, – то сприймали як гр-на Росії, що йому дуже не подобається

Єгор наша людина, удачі йому!
Alexander Vasilevsky _ 10.10.2016 13:48
IP: 93.74.205.---
при будь якої нагоди -> при будь-якій нагоді
призвища -> прізвища

Наче більше помилок не знайшов. Молодець! Так тримати!;-)
Logic2009 _ 10.10.2016 11:59
IP: 91.196.178.---
руслан49:
Пиши, пиши Фірсов. Скоро вже США перестануть допомагати Україні.
"Не дождётесь":)
руслан49 _ 10.10.2016 11:44
IP: 92.112.105.---
Пиши, пиши Фірсов. Скоро вже США перестануть допомагати Україні.
Иван Гелан _ 10.10.2016 11:21
IP: 213.110.136.---
taksist:
українською написали – взялися за розум чи прикидаєтеся що взялися за розум?
Так треба по роботі. Гранти дають під певні умови. Приклад Лещенко – українофоб, а мусить проштовхувати ідею шлюбів між підо-расами чистою українською та англійською, щоб хазяї прочитали... Фонд Сороса, Укроп і Правий сектор Коломойського, Береза і навіть інколи Аваков – така робота.
Иван Гелан _ 10.10.2016 10:18
IP: 213.110.136.---
"підіймаю питання коррупції у вищих ешелонах Української влади. Це очевидно вигідний бізнес. Поясніть на чому зиск. Платять за знищення конкурентів, як рейдер Григоришин Лещенко, просто за українофобію, чи за видалення статті. Наприклад пишуть, що Пишний заплатив "60 тысяч долларов стоило удаление с "Урядового кур'єра" и $50 тысяч с у официального сайта "Голос України" щоб забули "Скандал связан с выпуском социальных банковских карт, на изготовление которых "Ощадбанк" потратит 1,5 миллиарда гривен."
w-n.com.ua/archives/4477
А за видалення питання, про чартер мвлліонерів на футбол в Польшу, за державні кошти в попередному блозі він також платить УП?
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

4
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

20
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter