Єгор Фірсов Народный депутат VII-VIII созывов; Член Координаційної Ради ПП "Громадянська позиція"

"Ми хочемо дихати": чому я підтримаю екологічну акцію протесту в Маріуполі

28 вересня 2018, 13:05

"СмертьІнвест" – саме так маріупольці називають завод Ріната Ахметова.

І така народна назва не безпідставна. У Маріуполі найбрудніше повітря в Україні. Рівень забруднення шкідливими речовинами просто зашкалює.

Рінат Ахметов використовує металургійні технології минулого століття. І навіть потенційні покупці та інвестори, вивчивши ситуацію, не хочуть мати справу з таким активом. За європейськими стандартами, такого виробництва просто не мало б існувати. Але в Україні Ахметов може все, і навіть трохи більше.

Ми маємо допомогати мешканцям Маріуполя. Вони кожен раз і кожен рік виходять на акції протесту. Їх вимоги дуже прості. Вони говорять: "Ми хочемо дихати". Адже зараз кожен мешканець Маріополя вдихає та глотає майже тонну (!) шкідливих речовин на рік. Фактично з людей зробили живі повітряні заводські фільтри.

Завтра Маріупольці вийдуть на акцію, щоб змусити Ахметова і адміністрацію завода встановити сучасні фільтри та лічильники викидів на кожну заводську трубу, з доступом до цієї інформації он-лайн.

Маріупольці будуть ходити по місту в масках, щоб привернути увагу до проблеми. Давайте їх підтримаємо! Екологічна проблема Маріуполя – це проблема не лише одного міста, насправді екологія не має кордонів.

Тривалість людського життя на 85% залежить від умов та способу життя. Іншими словами, від того чим ми дихаємо, що їмо, яку воду вживаємо.

29-30 вересня, одягни маску, зроби фото. Не мовчи, розкажи країні про свою екологічну проблему.

powered by lun.ua
Коментарі — 5
Індра _ 29.09.2018 12:25
IP: 176.37.62.---
Треба так вийти на акцію за чисте повітря, щоб наступного разу вжене виходити. Бо скільки я спостерігаю за Маріуполем, а це років 6, то народ постійно лише виходе протестувати але водночас з глибоким поклоном до діючої влади: почуйте, допоможіть... Треба цього разу сказати так: Падлюки, а ну бігом виконувати волю народу!!!
Павел Грядунов _ 29.09.2018 06:25
IP: 35.235.230.---
#экопопулисты уже и сюда добрались. Начался выборный сезон, потому политики так и активизировались. Рассказывают жителям что акция без политики – а на самом деле хотят только пиарится и рейтинг набирать на этой теме, Бедные жители.
Костя Нечипорук _ 29.09.2018 06:19
IP: 35.235.225.---
Что-то я передумал завтра на митинг выходить, с титушками рядом стоять не собираюсь – лучше по телеку посмотрю. А то ж еще наедет днровцев, кто его знает что творить начнут
Сергей Гайчур _ 28.09.2018 19:17
IP: 35.235.227.---
Продолжительность жизни зависит от многих факторов и большинсво из которых контролируют избранники народа, ибо они эксплуатируют своих избирателей и нещадно. Более четверти века продолжается возня вокруг независимости и мы ни разу не сделали шаг в нужном направлении. Это вина народа, людей, как всегда, или тех чьи помыслы всегда вдали от людских нужд?
Андрій Дерипаска _ 28.09.2018 13:20
IP: 35.235.226.---
"Жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю, бо це означатиме програш... Ніякого воєнного стану і активізації наших військ!" – цитує стенограма засідання РНБО виступ Юлії Тимошенко. Майбутня головнокомандувачка вважає, що танки в казармах стоять?
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter