Ігор Головань Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Головань і партнери"

Про Портнова, Мінські домовленості і державну зраду

18 грудня 2019, 18:22

Журналіст-початківець Андрій Портнов 15 грудня влаштував в ефірі телеканалу "112 Україна" сеанс самовикриття.

Він прямо заявив, що подав заяву про начебто скоєння П'ятим Президентом України державної зради не через наявність юридичних підстав, а через те, що П. Порошенко "почав збирати майдани".

Подаючи заяву Портнов розумів, що жодних правопорушень Петро Порошенко не скоював, а тому жодного вироку за заявою Портнова постановлено бути не може.

Цитата:

А. Портнов: (...) Державне бюро розслідувань зареєструвало та розпочало досудове розслідування за ст. 111, саме державна зрада. Тому я вважаю, що у рамках цієї кримінальної справи, навіть якщо не вдасться вийти на вирок (на нього, зрозуміло, напевно, не вдасться вийти), але чому б не дослідити, хто, за яких обставин підписував, хто кому радив який пункт додавати (...)

Тим самим Портнов визнав, що справжньою метою подання заяви було створення негативного інформаційного приводу щодо Петра Порошенка, спроба перешкодити ійого діяльності, а також збір інформації про обставини узгодження Мінських домовленостей.

Портнов не міг не знати, що:

- Президент Порошенко не підписував і не погоджував жодного документа, який би суперечив національним інтересам України. Водночас, відповідно до норми п. 3 ч. 1 ст. 106 Конституції України, Президент України представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України. Тобто, це є дискреційними повноваження Президента як глави держави. У цьому контексті є неправдивими твердження пана Портнова про те, що Мінські угоди якось заважають чинному Президенту відстоювати інтереси України, оскільки чинний Президент має такі самі повноваження, як і попередній, і не обмежений у праві керувати зовнішньополітичною діяльністю держави.

- Якби підписання і схвалення Мінських домовленостей дійсно було б державною зрадою і суперечило інтересам держави, то їх слід було б вважати злочинними. Тоді, відповідно до ст. 60 Конституції України, ніхто не мав би їх виконувати. Проте, 9 грудня 2019 року Президент Зеленський підписав Загальні узгоджені висновки Паризького саміту в Нормандському форматі, у яких підтвердив, зокрема, що Україна повністю віддана повній імплементації Мінського протоколу від 5 вересня 2014 року, Мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року та Мінського комплексу заходів від 12 лютого 2015 року.

Як і перша заява Портнова до ДБР у "справі моряків", заява про Мінські домовленості має на меті послаблення позицій України на міжнардній арені в інтересах держави-агресора.

Оскільки у діях Портнова можлива наявність складу злочину, передбаченого статтями 383 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) та 344 (втручання у діяльність державного діяча) КК України, подав Генеральному прокурору заяву, яку публікую.powered by lun.ua
Коментарі — 10
Halyna Shpak _ 19.12.2019 12:11
IP: 35.235.227.---
У Путіна платили мільйони за джинсу та координували блогерів у Facebook на користь Зеленського, чи в Порошенка? – Kyiv Post скажи, як нам захистити Український народ від глибоко засунутих кігтів пропаганди Геббельса із Москви в український медіа – віртуальний простір?
Halyna Shpak _ 19.12.2019 11:02
IP: 35.235.227.---
СММ ОБСЄ: Збільшилась кількість порушень режиму "тиші" на Луганщині. Бойовики – терористи із воєн-торгу РФ Путіна 7 разів обстріляли позиції Об'єднаних сил, один поранений, ...
- Земелька, свята Земелька. Всі опозиційні сили повинні об'єднатися у єдиному пориві без-візу в ЄС і НАТО розпочатого Президентом Порошенком. Інакше олігархи Зеленського із подвійним громадянством пустять з молотка Святу Українську Землю і ми втратимо контроль над нею навіть в тилу, точно так само як в окупованому ворогом Криму і Донбасі, за лінією фронту, яку сьогодні розводять, віддаючи в такий спосіб окупантам нові Українські землі, переводячи їх в так звану "сіру зону". Ціль ворогів – дійти до Дніпра, щоб можна було скерувати Дніпровську воду і продути харчування в необмеженій кількості в окупований ними на пів пустельний Крим і далі йти на Одесу, Львів, Будапешт, Берлін, ...
iip _ 18.12.2019 21:27
IP: 35.235.227.---
Александр Меньшиков:
Вашингтон уже считает украинцев своими врагами.
Алексашка-дурашка, у тебя таки беда с черепушкой.
По весне в твоей голове птички свили гнездо, все думали шо то ты так красиво чирикал.
А по осени птички улетели и образовалясь в твоей черепушке зияющая пустота.

От на блоге Кулебы ты шо написал? Шо Амеры украинцам лучшие друзья.
А тут напротив дурню морозиш, позориш патрет ботоксного Пу, плешивый аж на гвоздике затрясся.

А про Париж ты всё верно написал, там вашему Пу так плохо стало, шо он аж со стремянок в штанах падал.
Log Log _ 18.12.2019 21:12
IP: 35.235.227.---
Александр Меньшиков – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области
Поршенко тысячь.
Безграмотная амёба, ты неспособен предложение написать без ошибок, а
суёшь свой гитлеровский нос в Украину.
Пошел вон, умственно отсталый.
Valentyna Kryvchun _ 18.12.2019 20:09
IP: 35.235.227.---
Порошенко, пришел, когда в государстве были сплошные дыры, и некому было защищатьУкраину и он создал армию и в условияз врйны отстоял Украину!Но плохо другое, никого не посалили ю кто обчистил бюджет страны, они удрали, и в дальнейшем коррупционеры и враги Украины типа Портнова вернулись, Богатырева вьехала на белом коне в Украину и много другой мрази, да и среди его соратников ьыли те ю кто перепутал деньги государства со своими
Mikhail Grinberg _ 18.12.2019 20:08
IP: 35.235.227.---
Александр Меньшиков научись писать грамотно рашкин тролль.
Игорь Усенко _ 18.12.2019 19:17
IP: 35.235.227.---
Дайте портняжке нари і там він сможе вести свою журналюгську діяльність – вєсті паартнова із параши
Igor Ovchar _ 18.12.2019 19:07
IP: 35.235.227.---
"Якби підписання і схвалення Мінських домовленостей дійсно було б державною зрадою і суперечило інтересам держави, то їх слід було б вважати злочинними. Тоді, відповідно до ст. 60 Конституції України, ніхто не мав би їх виконувати. " – дешева маніпуляція. Не очікував такого від фахового юриста. Чи ви тепер подались в українську "політику", пане Головань?
Віктор Совщак _ 18.12.2019 19:06
IP: 35.235.227.---
Якби підписання і схвалення Мінських домовленостей дійсно було б державною зрадою і суперечило інтересам держави, то їх слід було б вважати злочинними. Все вірно... Підписано під час агресії... це не підслідно. А от Тимошенко підписала без війни... Тому і сиділа
Sergiy Kolyada _ 18.12.2019 18:58
IP: 35.235.227.---
Давно пора
Зеленський31 Уряд реформ407 Корупція1350 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter