Альтернатива
Великого дива від цих виборів не очікують.
Як і в парламенті, у більшості місцевих Рад буде утворено клоновані згори "стабільності і реформи".
Їх сформують депутати, які мають вищу освіту, але не мають середньої.
Які за командою місцевих чечетових тиснутимуть на вказану кнопку і битимуть у вказаний смотрящім писок опозиціонера. Як тут не згадати Бабеля: "Об чем думает такой человек? Об выпить водки и об дать кому-то по морде".
Але ці вибори принесли і чимало обнадійливих результатів.
Насамперед, це люди – які гуртуються не за гроші. Які проявили свою громадянську позицію, піднялися над власними розчаруванням і зневірою.
Захищають європейські цінності і європейське майбутнє країни від бульдозерного натиску влади.
Вони – романтики і дон-кіхоти, без ресурсів і маніпулятивного досвіду виборчих кампаній, не технологічно і часом незграбно, як можуть, але мужньо борються – за своє село, місто, район, область, за Україну.
Пропоную Вам переглянути зняту любительською камерою розмову однієї із наших команд – першої п'ятірки кандидатів "Громадянської позиції" до Львівської обласної Ради. І Ви краще зрозумієте, про що йдеться.
Ігор Герич, Тарас Возняк, Олександр Фільц, Олексій Скрипник – безпартійні, членом партії "Громадянська позиція" є лише Олег Мацех, який очолив список.
Це не просто політичні романтики, які вміють вести інтелектуальні дискусії. Це практики, які вже досягли високих професійних результатів і прекрасно себе реалізували у різних сферах життя.
Не приховуватиму, я гордий тим, що такі люди пішли під нашим прапором.
Їм пропонували очолити списки найбільш "рейтингових" партій і гарантовано отримати мандати. Але вони пішли від партії, яка утворена у лютому цього року і на виборах стартує з рейтингом у кілька відсотків.
Олег Мацех – підприємець, засновник і президент компанії "ІНСПЕ", що ефективно працює протягом 10 років, має представництва у Києві, Одесі, Вінниці і Львові. Голова Львівського обласного осередку "Громадянської позиції". Має досвід активної громадської діяльності: координатор "Громадського форуму Львова", ініціатор створення Альянсу громадських об'єднань "За чесні податки". Член Ради імпортерів при Кабміні (2005), співзасновник Комітету підприємців Львівщини, член ради Асоціації виробників та імпортерів медичних виробів. Вільно володіє англійською і польською мовами.
Ігор Герич – доктор медичних наук, професор хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Бойовий офіцер, під час війни в Афганістані (1985-1987) отримав три поранення, нагороджений Орденом Червоної Зірки. Голова Українського лікарського товариства у Львові (2005-2008), начальник Головного управління охорони здоров'я Львівської ОДА (2005-2008), член Національної ради з питань охорони здоров'я населення при Президентові України (2005-2010), головний редактор книжкової серії "Нова медична бібліотека", автор понад 350 наукових публікацій, підручників і патентів. Вільно володіє англійською, польською, словацькою і латинською мовами.
Тарас Возняк – політолог, культуролог, філософ. Засновник і головний редактор Незалежного культурологічного часопису "Ї". Автор понад 300 публікацій в Україні і закордоном, автор книги "Тексти і переклади". Учасник понад 200 міжнародних конференцій і форумів з питань актуальної політики (Німеччина, Польща, Франція, Нідерланди, США, Росія, Ізраїль, Греція, Угорщина, Литва, Словаччина). Вільно володіє англійською і польською мовами.
Олександр Фільц – доктор медичних наук, професор. Головний лікар Львівської обласної психіатричної лікарні. Президент Української асоціації психотерапевтів. Один з ініціаторів створення Європейської асоціації психотерапевтів, протягом тривалого часу був її президентом. Вільно володіє англійською, польською і німецькою мовами.
Олексій Скрипник – підприємець, голова правління Кластера Бізнес Послуг, генеральний директор і співвласник ІТ-компанії "ЕЛЕКС", яка надає професійні послуги у сфері інформаційних технологій та розробляє сучасні програмні продукти, що використовуються в Україні і в багатьох країнах світу. Викладач університету "Львівська політехніка". Вільно володіє англійською і польською мовами.
Ці люди ніколи не були у владі. Вони відбулися без неї – стали знаними професіоналами, підприємцями, громадськими діячами.
Знаю кожного з них особисто і тому стовідсотково впевнений: вони могли б підняти інтелектуальний рівень не лише Львівської обласної Ради. З їхньою освітою, кругозором, життєвими цінностями і досвідом можна продуктивно працювати і в українському, і в європейському парламенті.
Вони – громадяни України. Але так само вони – громадяни Європи, де їх знають, читають і шанують.
Це не царькови і тадеєви, не кернеси і лозінські, не губські і яценки...
Це – альтернатива.
Читайте більше на www.grytsenko.com.ua
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.