Яценюк втратив контроль над фракцією, а фракція – втрачає опозиційне обличчя
Список депутатів "Батьківщини", які 16-18 квітня голосували синхронно з владою, всупереч рішенням фракції:
1. Андрієвський.
2. Бондаренко.
3. Бриченко.
4. Зубко.
5. Лукашук.
6. Лунченко.
7. Павелко.
8. Сергієнко.
плюс "фронтовики-тушки":
9. Немілостівий.
10. Скосар.
11. Стаднійчук.
12. Табалов-старший.
13. Табалов-молодший.
Як Ви думаєте, скільки ще треба "тушок" чи голосувань синхронно з владою, аби поставлене мною питання персональної відповідальності Яценюка сприймалося як логічне і обґрунтоване, а не як прояв політичної конкуренції?
Уточню важливі позиції:
1) Член нашої партії Канівець на сторону влади не перейшов – після виходу з фракції він голосує разом з опозицією і жодного разу не схибив, це легко перевірити.
2) Я не претендую, не хочу бути головою фракції чи його заступником – про це сказав Яценюку ще за місяць до виборів і неодноразово підтверджував на засіданнях фракції, аби зняти надумані підозри.
3) Якщо тактика "страуса" продовжуватиметься і Яценюк із цих ганебних голосувань висновків не зробить, тоді втрата довіри людей очікує не лише його, а всю ОО "Батьківщина".
4) Відповідальні депутати фракції (таких чимало) мають усвідомити загрозу втрати довіри людей, зупинити негативні тенденції, а для цього насамперед вивести фракцію зі згубного режиму "одобрямс".
Більше інформації на www.grytsenko.com.ua
Запрошую на обговорення у Facebook
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.