Солдат із полону треба визволяти. Усіх!
Спочатку офіційне повідомлення:
Викраденого в Криму полковника Служби зовнішньої розвідки України Ігоря Лоснікова відпустили. Про це повідомила прес-служба СЗР. "В результаті оперативного прийняття Службою зовнішньої розвідки України невідкладних заходів, зокрема по лінії офіційних контактів з російськими спецслужбами, захоплений у вівторок в 17.00 в Ялті командир військової частини СЗР України полковник Ігор Лосніков відпущений", – сказано в заяві.
1) Дуже добре, що СЗР оперативно визволила із полону в Криму нашого офіцера. Вжили невідкладних заходів, задіяли контакти, звільнили. Молодці! Така миттєва і дієва реакція вкрай важлива для наших військових у нинішній ситуації.
2) Тепер питання, не лише до СЗР, а насамперед до СБУ, МВС, МО, МЗС, ГПУ та інших державних структур України:
- Скільки ще днів (тижнів, місяців) будуть утримувати заручниками в тому ж Криму 10 активістів Майдану і Автомайдану?
- Коли і яким чином держава їх визволить?
- Про невідкладні не кажу (їх не було і немає), але хоч яких-небудь заходів держава збирається вживати?
- Якщо вже держава майже тиждень нічого не робить для звільнення 10 заручників, то хоча б зателефонувати членам їхніх родин, хоча би раз поцікавитися чи поділитися якоюсь інформацією, чи просто морально підтримати матерів, дружин, сестер – могла держава?
- Звісно, активісти Майдану і Автомайдану не мають звання полковника, хлопці лише старлеї запасу, тим не менше – вони громадяни і на Майдані стояли чотири місяці, щоб ця держава про громадян дбала; а коли держава своїх солдат у Криму покинула на призволяще, то це ж вони пішли на ризик і замість держави допомагали військовим?
- Тепер вони державі не цікаві? Не потрібні?
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.