13 лютого 2015, 10:55

Верховна Рада має сказати своє конституційне слово!

Глави зарубіжних держав, провідні політики і експерти всього світу зараз висловлюють свої оцінки нових Мінських угод. А яким є ставлення до цих угод лідерів парламентських партій України? Верховної Ради загалом?

Після Мінських переговорів ситуація стала ще більш тривожною. Чому? Тому що в Мінську Путіну-агресору (агресору!) Порошенко з Меркель і Оландом дали в руки важелі визначати не лише сьогодення України, але і її майбутнє.

У Мінську Путіну-агресору дозволили контролювати Державний кордон України ще, як мінімум, протягом 10 місяців.

У Мінську Путіну-агресору надали право диктувати, за якою Конституцією жити нам і нашим дітям.

У Мінську Путіну-агресору дали в руки механізм блокування нашої Угоди про асоціацію з Євросоюзом, а значить – визначати, яким курсом Україні рухатися чи не рухатися взагалі.

Таким чином, у Мінську Путіну-агресору дали право впливати на нашу внутрішню і зовнішню політику на десятиріччя наперед.

При тому, що ні у Мінську, ні в інших форматах, ніхто не визнав Путіна – агресором, у відповідь на офіційне звернення Верховної Ради.

Президент може помилятися, він може підписати щось не те. Але помилки Президента треба виправляти. Хто має це робити? Верховна Рада.

Нагадаю, що ми з Вами живемо не в президентській, а в парламентсько-президентській державі. У якій не Президент (у Мінську, Брюсселі, Вашингтоні, чи ще десь), а саме парламент – наділений правом визначати ЗАСАДИ ВНУТРІШНЬОЇ ТА ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ.

Так записано в Конституції – і так має бути!

Тож настав час Верховній Раді сказати своє конституційне слово. Аби запобігти негативним наслідкам підписаних у Мінську документів.

Щоб ніхто, тим більше Путін-агресор, замість нас не визначав наше майбутнє!

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Обіцянки-цяцянки

Раша уже відкрито шантажує Європу, не збільшуючи поставок газу (через Україну), поки не отримає від ЄС дозволу на запуск Північного потоку-2...

Париж, які очікування?

Не дуже веселі, якщо чесно. Можна порадіти ще одній можливості прямого спілкування Президента України з лідерами двох провідних держав Європи, які останні сім років стоять солідарно поряд з Україною...

Катастрофа в Міноборони – реагувати треба негайно!

Резонансну інформацію отримав із Міноборони. Чотири генерали вищого командного складу подали позови і судяться з міністром оборони. Мені невідома суть позовів, службова вона чи особистісна, насправді це неважливо...

Настав час для плану Б.

Свіжі заяви агресора вустами Гризлова: Росія виступає категорично проти будь-яких змін до Мінських угод і погрожує Україні "непоправними наслідками"...

''Податок на додану жадібність'' – нинішня влада теж в долі, як і всі попередні влади?

Війна, пандемія, горе і сльози, мільйони людей за межею бідності – ненажерливих не зупиняє нічого! Крадіжки з бюджету сягають 5,000,000,000 гривень щомісяця! П'ять мільярдів! Лише на схемах ПДВ! А на митниці? На держпідприємствах? На завищених усюди тарифах? На занижених усюди рентних платежах? В таких масштабах грабувати країну без "кришування" згори – НЕМОЖЛИВО! Прочитайте свіжу статтю Юлії Самаєвої "Податок на додану жадібність" на DT...

Біда не приходить одна.

Цього року в українських річках зафіксовано найнижчий рівень води за останні майже 100 років. Крім того, через теплу зиму і відсутність холодних паводкових вод з льодом, річки екологічно не очистилися весною...