Олексій Гарань Історик-міжнародник, політолог, політконсультант, учасник багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними

Як Кремль втягує західних експертів до свого пропагандистського павутиння/"Hybrid Analytica: Pro-Kremlin Expert Propaganda in Moscow, Europe and the U.S."

07 жовтня 2018, 13:38

1 березня 2018 року президентка Центру Вудро Вілсона Джейн Гарман оголосила про закриття, Київського офісу Інституту Кенана, який упродовж двадцяти років сприяв поглибленню академічної співпраці між Україною та США. Це рішення було ухвалено одразу після того, як абсолютна більшість членів української асоціації випускників дослідницьких програм Інституту Кенана направила членам його Наглядової ради відкритого листа, висловивши незгоду з прокремлівським ухилом інституту.

Не всі наші колеги із західного академічного світу нас почули і зрозуміли, хоча, на нашу думку, вони могли б також застерегти від перетворення Інституту Кеннана на інструмент російського впливу просто посеред Вашинґтона.

Розслідування прокурора Мюлера показало високу ймовірність зв'язку між П. Манафортом і нинішнім керівником Інституту Кеннана М.Рожанським.

У ширшому контексті хотів би привернути увагу читачів УП до аналітичної праці Катерини Смаглій Hybrid Analytica: Pro-Kremlin Expert Propaganda in Moscow, Europe and the U.S.,присвяченої тому, як Кремль використовує і втягує науковців і аналітиків із західних університетів і центрів в тенета своєї пропагандистського павутиння.

powered by lun.ua
Коментарі — 6
Василь Васько _ 08.10.2018 22:38
IP: 46.211.45.---
Otis Ivan:
США виконають програму мінімум, коли на паРаші чечени виріжуть кацапів, а потім уже всім на русішшвайне буде насрати!
Mike_Kharkov _ 08.10.2018 13:23
IP: 178.137.189.---
Тамара Филоненко:
Будь ласка, розгляньте аспект:"Безкарність Путіна, як виклик українським "елітам" за безкарність бандитсько-олігірхічної системи управління державоюю"!!!???
Також актуальною виглядала б тема "Безкарність бандитсько-олігірхічної системи управління державою як подяка за зелене світло зовнішньому управлінню". Або простіше – "чи світить щонебуть народу від сімбіозу", чи так – "А що ж в дійсності їм від нас потрібно?"
Анатолій Маркевич _ 08.10.2018 13:02
IP: 46.201.142.---
колега може адмініструвати сайт чи на фб групу, рекламувати,антипутлерпропаганда не програміст,є група інвалідлності,роботу може виконувати тільки на відстані.

Німецька з гугл транслейтом укр.рос.вільна.Має сайт -з мед.конт
Тамара Филоненко _ 08.10.2018 11:47
IP: 194.28.6.---
Будь ласка, розгляньте аспект:"Безкарність Путіна, як виклик українським "елітам" за безкарність бандитсько-олігірхічної системи управління державоюю"!!!???
Viktor Ostafeychuk _ 08.10.2018 04:38
IP: 212.80.43.---
ну от і добре. сподіваюсь, що після закриття цієї прокремлівської організації, центр Вільсона створить більш адекватну інституцію для роботи з Україною.
Tatyana Supryaga _ 07.10.2018 22:53
IP: 93.77.37.---
Якщо у нас один із керівників зовнішньої розаідки має російський паспорт і невідомо як отримані будинки, авто і інші цінності, і це бачить весь цивілізований світ, то де насправді у нас агенти кремля?
.
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

4
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

20
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter