Олексій Гарань Історик-міжнародник, політолог, політконсультант, учасник багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними

Марія Золкіна ("Демініціативи"): У ніч перед Мінськом

18 червня 2019, 22:41

Вже завтра у Мінську українське представництво в Тристоронній контактній групі має представити план нового Президента України з врегулювання конфлікту з Росією.

Для українського суспільства та навіть експертного середовища в його абсолютній більшості зміст цього плану – досі таємниця. Саме тому поки що – не оцінки, які можна буде давати завтра, і не поради, бо непрохані поради нікому не потрібні. Зараз – застереження і загальні акценти.

Перший акцент: кардинально нових пропозицій очікувати не варто. Вони, очевидно, будуть у дусі Мінських домовленостей і включатимуть ідеї переходу до практичного втілення певних положень Мінського Комплексу заходів.

Те, що інші підходи чи справді нові пропозиції – не на столі у нового Президента, стало ясно вже не з наших здогадок, а з того курсу, який він обрав, спілкуючись з модераторами нормандського процесу – Францією та Німеччиною. Так, принаймні одна ясність є – виконання Мінська.

Другий акцент: зважаючи на те, що левова частка Мінських домовленостей мала бути виконана до кінця 2015 року, а за фактом – маємо частковий прогрес або повне невиконання більшості з їх положень, Україна має вдалий момент, аби "скинути" тягар тієї послідовності, яка була закладена в Комплексі заходів чотири роки тому. Нагадаємо. Якби документ виконувався "гладко", то це мало би бути так:

https://dif.org.ua/article/u-nich-pered-minskom

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Алекс Меланченко _ 19.06.2019 17:42
IP: 35.235.226.---
Гадаю ми зможемо вийти з цього мінську нав'язаного нам німечииною, путіним і попередником при владі порошенком.
Mike Olexandriv _ 19.06.2019 15:33
IP: 35.235.226.---
Йти на Росію в лобову атаку не вийде. Але невпинно і вдумливо проводячи свою лінію, залучаючи міжнародну підтримку, Україна має непогані шанси поступово здолати цю ситуацію
Taras Nanin _ 18.06.2019 23:36
IP: 35.235.227.---
Что это за "новый" Президент? Старый историк-международник?
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter