Олександр Ярмола

український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер Козак-Рок гурту "Гайдамаки"

Все почалося 8 квітня 1966 року у місті Чорнобиль. Дитинство та юність, формування голосу й поглядів, обрання навчальних закладів та течій, написання пісень вплинуло на особистість музиканта. Музикант з юних літ полюбив Рок Ен Ролл, якому залишається вірним досі. Проведене в Чорнобилі дитинство залишило на все життя любов до народної пісні. Тому рок у виконанні Олександра завжди мав невід’ємну Українську народну складову. 1993 року Олександр Ярмола – стає фронт-меном гурту Aktus який отримав перемогу на найбільшоми тогочас українському фестивалі Червона Рута'95 та записав два альбоми: «Гітари, серця, гранати» (1996) і «Ніхто не зна (No One Comprehends)» (1998).

2001 рік змінив і визначив напрямок подальшого руху артиста на десятиріччя вперед. Тоді було засновано легендарний козак-рок-гурт Гайдамаки. Цього ж року Гайдамаки підписали контракт з EMI Records. З 2006 року альбоми гурту видавав німецький лейбл EastBlock Мusic. До культурного спадку Гайдамаків належать 5 записаних компакт-дисків а також десяток музичних кліпів. Їх пісні включено до багатьох українських і зарубіжних збірок. Альбом «Україна Кличе» отримав нагороду WOMEX / “World Music Charts Top Label” (2006), а «Кобзар» посів сьоме місце в музичному WorldMusic Charts Europe на радіо BBC. Платівка, записана спільно з легендарним польським гуртом Voo Voo, стала золотою. Її номіновано на Фредеріка 2010 та нагороджено статуеткою Wirtualne Gesle 2010 року. У складі Гайдамаків під час записів Олександр Ярмола співпрацював з відомим саунд-продюсером Маріо Активатором, Піотром «Дзікі» Ханцевичем, зірками Pablopavo і Reggaenerator з Vavamuffin і Grabaz (Pidzama Porno / Strachy Na Lachy), Др. Нелле Карайліч (The No Smoking Orchestra), Brother Culture, скрипалем Василем Попадюком (PapaDuke), майстром горлового співу Альбертом Кувезіним (Yat-Kha), гуртами Che Sudaka, Zion Train, Rootswater, Voo Voo. Пройдений у пошуках РОК-Н-РОЛЛУ шлях Гайдамаків на чолі з Олександром Ярмолою охоплював території 3 континентів і 30 країн. А 2008 року відбувся тур "Kein Grenzen" із австрійцем Hubert Von Goisern. Музикант брав участь у громадських та благодійних проектах. Журнал «Український Тиждень» представляє його в проекті "Обличчя України 2010". У 2011 році Олександра було запрошено до участі у Лізі Mix Fight M-1 Україна. Своєрідним виявом РОК-Н-РОЛЛУ є кіно. Олександр входив до складу журі кінофестивалів Kustendorf Festival 2009 Еміра Кустуріци (Мокра Гора, Сербія), Таргова Вулиця 2010 (Лодзь, Польща), Відкрита Ніч 2009 (Київ, Україна), Кіноетніка (Чернівці, Україна) та UA / PL «Alternative Music Meeting» (Київ, Україна). Сьогодні Гайдамаки на чолі з Олександром готові представити шанувальникам новий альбом, який на початку наступного року буде видано в Україні та за кордоном.


Цікаві факти
Олександр — кандидат у майстри спорту з вільної боротьби (а от у школі з фізкультури завжди мав «3», через те що не хотів виконувати нормативи — мав конфлікт з викладачем).
В людях цінує відкритість, почуття гумору; йому неприємні особи, що одну руку тримають за спиною. Любить, коли всім добре, коли є гармонія.
Життєве кредо: Граєш — грай! Кохаєш — кохай!

Сайт:
haydamaky.com

Вконтакте
vk.com/club36776180
Блог зареєстрований:20 листопада 2012
Останній запис:24 березня 2014
Усього записів:16
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter