Дар'я Каленюк Юрист, виконавчий директор та член правління Центру протидії корупції

#ЗробимоЇхВізиРазом

02 жовтня 2020, 11:19

Голосування в парламенті 17 вересня 2020 року за контрольовану конкурсну комісію з обрання керівника САП проявило народних обранців, котрим байдуже майбутнє України в Європі.

Ці народні обранці поставили під ризик безвізовий режим з ЄС для народу України.

Ми в Центрі Протидії Корупції вважаємо це несправедливим.

Ми поставили собі за ціль скасувати право в'їзду в ЄС, Швейцарію та заблокувати візи в США та Британію особисто кожному народному депутату (та членам їх родин), який краде безвіз в українців.

#ЗробимоЇхВізиРазом – новий проект ЦПК, в якому ми виявляємо Західні статки народних обранців та їх членів родини, досліджуємо джерело їх походження та ретельно фіксуємо про-Кремлівську діяльність депутатів.

На основі зібраних фактів, керуючись міжнародно-правовими інструментами ми готуємо заяви та звернення в фінансові установи, правоохоронні та контролюючі органи країн Заходу щодо агентів Кремля в українському парламенті.

Ми обіцяємо сюрпризи на Заході для усіх прислужників Кремля та олігархів в українському парламенті.

7 років тому нам вдалося створити реальні проблеми на Заході для Віктора Януковича та його соратників. З того часу міжнародно-правовий інструментарій для персональних санкції, візабанів, блокування рахунків та запуску кримінальних проваджень значно розширився.

Стартуємо з Олександра Дубінського та Віктора Медведчука.

Якщо у вас є інформація про західні статки, подорожі/відпустки до країн ЄС, Швейцарії, Великої Британії, США, навчання дітей там українських депутатів-агентів Кремля, пишіть нам на office@antac.org.ua.

Ми гарантуємо, що ваша інформація створить проблеми народним обранцям, котрі вбивають наші мрії побудувати Європу в Україні.

Весь список депутатів, зашкварених в про-Кремлівських рішеннях, знайдете на сайті: visaban.antac.org.ua

#ЗробимоЇхВізиРазом

powered by lun.ua
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter