Україна знову стане вільною, демократичною країною, в якій працює закон і панує справедливість
НАБУ прийшло до Міндіча. Міндіч втік.
Я вірю, що закон прийде за всіма, хто наживається на війні, хто краде сотні мільйонів і мільярдів, хто монополізував ринок дронів, хто розкрадає західну допомогу і знищує конкурентів.
Я вірю в справедливість. Я борюся за справедливість, і буду боротися до кінця.
Справедливість буде відновлена, навіть якщо вони мене посадять за надуманими звинуваченнями або вб'ють.
І тоді під суд підуть ті, хто знищив бойовий підрозділ під час війни, хто зруйнував розробку і виробництво унікальних дронів подолання ППО, хто не захистив наші міста від ворожих шахідів і не зміг влаштувати обіцяний блекаут в москві.
Нагадаю, що через мою критику політики в області дронів, критику монополізації ринку компанією Fire Point, в той самий день, коли я давав свідчення в НАБУ, вони вчинили акт державної зради – знищили ефективний бойовий підрозділ.
І щоб вони тепер не говорили, як би не викручувалися, навіть завівши на мене кримінальну справу – вже після ліквідації підрозділу, який єдиний долітав до москви, – вони вже програли.
На їхньому боці всі так звані правоохоронні органи, прокуратура, адміністративний ресурс, збоченці, які поливають лайном в соціальних мережах. Але на їхньому боці немає головного – правди і справедливості.
Прийде час – дуже скоро, і вони всі будуть намагатися втекти з цієї країни слідом за Міндічем.
Україна знову стане вільною, демократичною країною, в якій працює закон і панує справедливість. Обов'язково.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.


