25 березня 2016, 20:52

Загострення перед відставками

Шановні друзі, колеги і недруги.

Через особисті причини знову змушений реагувати у відповідь на загострення, що традиційно виникають напередодні гучних відставок і кадрових рішень.

У моєму випадку ситуація набрала форм трагікомедії. Через 2 роки розслідувань, за допомогою ЗМІ, я дізнався, що мені оголошена підозра у змові з "невідомими особами" у "невідомому місці". Я не жартую, пишуть, що це реальне формулювання!

Можливо я не писав би цей пост, якби історія не була ілюстрацією до теперішнього стану справ в Країні.

Тому, спочатку ознайомлю Вас з документами. Вони викривають мотиви:

1) Це мій лист на адресу МВС майже річної давності (14 травня 2015 р). Аналогічний лист я відправив і в ГПУ2) Ось лист ГПУ від 20го травня 2015 року. Який робить безглуздим весь цей піар-парад:

Запрошення на допити протягом всіх попередніх років слідства, аж до теперішнього часу, я не отримував.Для чого шукати того хто не переховується?

І публічно арештовувати того, хто сам пропонує допомогу?

Тепер декілька простих і риторичних питань щодо мотивів:


Кому і що сьогодні можуть дати ці політичні інтриги?

Чому вони думають що нашвидкуруч зліплені підозри дадуть якісь політичні бонуси?

Чому вони кожен раз використовують цю зброю для політичної боротьби перед важливими подіями – гучними відставками і важливими голосуваннями в Парламенті?

На чому базується абсурдне припущення, що таким способом вони можуть вплинути на кадрові рішення у Парламенті.І ще декілька коментарів по суті.


Чому автори цієї постановки не задумаються, що цей маятник треба зупинити, бо завтра він вже повернеться за ними?

Бажання усунути конкурентів силовим способом зрозуміле. Але чи відповідає воно європейським деклараціям? Невже покращилася ситуація в економіці чи хоча б в державному управлінні після 2-х років політичної істерії, люстрацій і інших інквізицій? Як це допомогло керувати державою?

Одна справа коли робиш помилки але рухаєшся, зовсім інша, якщо ти знищуєш все навколо, все, що створили до тебе і знищуєш навіть себе.

На завершення хочу офіційно повідомити:

Я нічого не крав. На державній службі приніс в економіку України майже 2 млрд дол. і можу документально це довести. До речі, багато з цих коштів ще досі не використані!

Наголошую, як і раніше, що я категорично готовий співпрацювати з слідством в Україні, бажано за європейськими стандартами, а не на основі політичної розправи. Написав про це чергове офіційне звернення в ГПУ. Дам будь-які відповіді на будь-які питання. Наполегливо пропоную слідчим задати всі питання і отримати відповіді публічно, за участі журналістів. Тільки чи вони справді хочуть їх почути?

З повагою та побажанням здорового глузду!

Владислав Каськів

Післясвяткові новини

Перш за все вітаю всіх з Днем Незалежності! Напередодні свята вирішив не коментувати події, які збуджували уяву українських "правоохоронців" протягом останніх днів...

Загострення перед відставками

Шановні друзі, колеги і недруги. Через особисті причини знову змушений реагувати у відповідь на загострення, що традиційно виникають напередодні гучних відставок і кадрових рішень...

Робота закордоном

Оскільки українські політичні інтриги ще раніше примусили мене повернутись до публічності, не залишу поза увагою допис Сергія Лещенка з приводу мого працевлаштування...

Аваков. Що на кінці мотузки?

Шановний міністре, У відповідь на Ваш вчорашній піар-пост у Фейсбуці мушу зізнатися, що раніше, ще після своєї відставки, вирішив не реагувати на такі публікації...

Війна

Політика закінчилася, почалася війна. На одній стороні всі, хто готовий боротися за Україну. Світова підтримка України буде пропорційною її здатності оборонятися...

"Мерські" вибори стали "мєрзкими"

І хоча цей факт, всупереч оцінкам багатьох, не означає формального розпаду парламентської більшості, але точно і безповоротно дискредитує демократичних вождів...