Владислав Каськів

Аваков. Що на кінці мотузки?

14 травня 2015, 17:13

Шановний міністре,

У відповідь на Ваш вчорашній піар-пост у Фейсбуці мушу зізнатися, що раніше, ще після своєї відставки, вирішив не реагувати на такі публікації. Але оскільки у цьому випадку автором поста стали Ви особисто, сама публікація стосується персонально мене і ще багатьох поважаних мною осіб, я вирішив на швидку руку трохи зіпсувати післясмак деякими очевидними фактами.

Перш за Все, я розумію, що за задумом Ваш пост мав стати піар-cенсацією, мета якої – змістити акценти в інформпросторі. Але мабуть стислі терміни і низька якість інформації призвели до серйозних помилок, на які я змушений вказати, і які роблять усю цю історію водночас і політичною, і комічною.

Перше. Про ніби-то вкрадені 2 мільярди.

Відповідально заявляю, що бюджет Агенства за роки існування загалом становив близько 1 млрд., що майже вдвічі менше від суми, оголошеної у Вашій піар-заяві:)

Повідомляю Вам, що жодноі копійки з цих коштів не було використано не за призначенням. Зокрема, в межах Нацпроектів було побудовано 12 перинатальних центрів, переведено 68 шкіл на систему електронного інтерактивного навчання (1-й етап), розпочато будівництво Повітряного Експресу і Біонік Хіллс, розроблено масу проектної документації, також реалізовані інші заходи, про які детальніше – тутДруге. Про знайдений автомат.

Вчора Ваш соратник по коаліції депутат Мосійчук поспішив анонсувати знайдений у мене під час обшуку автомат нардепа і комбата "Айдара" Мельничука. Але в мене досі ще не було ніякого обшуку!!!:) Хоча я розумію, що він планувався за таким сценарієм. Нагадує чимось російський "Лайфньюз"...

Хочу наголосити, що автомата чи іншої незаконної зброї, анонсованої депутатом Мосійчуком, у мене немає. Тепер і підкидати буде смішно. Та й виникає питання – який після Вашого повідомлення зміст проводити будь-які обшуки у мене чи моїх колег?

Третє. Про кредити.

Документальний факт – Агенство, яким я керував, ніколи і нікому не видавало жодних кредитів. Більше того, воно не було розпорядником понад 90% коштів, виділених на Нацпроекти. Співробітники Держінвестпроетку не мали ніякого права втручатися у господарську діяльність держпідприємств. До речі, ці державні фінансові компанії досі працюють з прибутком!

Четверте. Про моє відношення до Ostchem.

Коментувати нема що. Здається це очевидне безглуздя. Де я, а де Ostchem?

П'яте. Я не позичав Льовочкіну гроші на купівлю Інтера:)))

І нарешті про політику.

Все вищенаведене наглядно доводить cаме політичну мотивацію, навіть якби тут були і інші причини.

Вам треба дістати вашого політичного опонента Льовочкіна? Повірте, з різних причин мене важко буде використати в цій справі. Навіть якщо би я перебував у Вашому розпорядженні. Ще важче це буде зробити у політичному сенсі з самим Льовочкіним.

Тому в підсумку дозволю собі оцінити Ваші мотиви риторичним питанням: для чого політику Авакову здійснювати політичні розправи з використанням службового становища, публікуючи персональний піар-політичний пост на тему політичного протистояння з іншою політичною силою і, зокрема, своїм політичним опонентом Льовочкіним, втягуючи сюди політика-нардепа Мосійчука і політика-нардепа Мельничука, враховуючи що серед всіх цих людей існує прямий політичний антагонізм???

Відповідь очевидна...

Справді, як Ви згадали у випадку з Фірташем, на тему політичної заангажованості переслідувань вже є рішення не підконтрольного нинішній украінській владі, а незалежного австрійського суду. До того ж Фірташ не був раніше ні політиком, ні членом парламенту, ні головою політичної партії. Напевне, вдруге Вам і Вашим колегам буде незручно потрапляти в аналогічну історію...

Але якщо у Вас виникне бажання обмінятися аргументами, оскільки Ви самі підняли цю тему на персональний рівень і вже потратили стільки дорогоцінного для украінців міністерського часу, пропоную Вам провести публічні дебати за участі ЗМІ. Обіцяю відповісти на всі питання і оперувати цікавими для Вас і Генпрокурора документами. Зокрема, на тему газовидобування, але не ДФ)

І на завершення, користуючись нагодою, декілька слів про LNG. Можливо, ця інфорація стане у нагоді чинному Уряду.

На початку свого поста Ви хотіли іронічною згадкою про лижного інструктора задати певну драматургію. Але, напевно через зайнятість, повз Вашу увагу пройшли всі ті публікації, які вже давно спростували "міф про лижного інструктора". Особисто Вас інформую, що ніякого лижника не було!!! Була історія, вигадана для дискредитації проекту альтернативного газопостачання.

Авторитетно запевняю Вас, що ні підписант "Term sheet" про постачання LNG-платформи – старший віце-президент американської компанії Excelerate Energy Едвард Скотт, ні комерційний посередник Джорді Сарда Бонвехі, що підписав меморандум про співпрацю з GNF, не були лижними інструкторами. Як на момент підписання документів, так і навіть 10 років перед цим. Але саме вони зображені на фотографіях, в тому числі поряд з директором GNF-Європа, під час переговорів Томасом Раукауф під час переговорів.

Якщо хочете довести протилежне, пропоную відкрити ще одну кримінальну справу і дослідити це питання:).

Також, користуючись нагодою, повідомляю Вам як представнику Уряду, що у спадок від попередників Вам дістався суперякісний проект, розроблений дочкою GNF (компанією "Socoin") та ILF – вже підписана угода (!!!) з найбільшою світовою компанією – виробником плаваючих терміналів ЕЕ, а також задокументовані домовленості з однією з найбільших турецьких компаній про транспортування LNG. Тому пропоную Вам надалі не підтримувати своїми заявами намагання Газпрому дискредитувати ідею будівництва терміналу.

Сподіваюся, мій пост Вас не образив, оскільки Ви особисто не так давно переховувалися в Італії від українських "правоохоронців", а злочинний режим звинувачував Вас не в політиці, а в простих кримінальних злочинах. Історія продовжується, а піар-картинка має шанс перетворитися на провал. Повірте, я знаю...

З повагою,

Владислав Каськів

powered by lun.ua
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter