Борис Кушнірук Економіст. Член Центрального проводу Народного Руху України

Головним аргументом для Януковича маємо стати МИ!

23 листопада 2013, 22:39

Представник президента у парламенті, нардеп-"регіонал" Юрій Мірошниченко, виступаючи на телеканалі "Інтер", заявив, що Президент України Віктор Янукович ухвалить рішення про свою участь у саміті "Східного партнерства" у Вільнюсі після того, як "вислухає аргументи".

Я пригадує, як восени 2004 року більшість з нас не вірили, що МИ можемо вийти на Майдан та захистити свій вибір. Але МИ вийшли і перемогли! МИ тоді виходили не заради Ющенка, МИ виходили тому, що тільки МИ – громадяни України – є джерелом влади. МИ захищали право вільно робити свій вибір. Можливо, помилятися, але мати право вибору.

Зараз це право вибору в нас хочуть вкрасти. Нас хочуть позбавити права розбудовувати вільну європейську державу. Нас хочуть примусити жити в державі, в якій панує ментівсько-прокурорське та суддівське безчинство, свавілля чиновників всіх рівнів, в державі, де все вирішують не просто гроші, а дуже великі гроші, а думка та вибір громадян нічого не варті.

Путін вже двічі помилявся щодо України. Він вважав, що замість українського народу зможе визначати, хто буде керманичем України, в якому напрямку розвиватися нашій державі.

Впевнений, що і цього разу він помиляється. Європейський вибір України остаточний. Це вибір українського народу! І Президент України Віктор Янукович має виконати волю народу, він повинен виконати взяті на себе зобов'язання та підписати Угоду по асоціацію з ЄС у Вільнюсі наприкінці листопада цього року!

І головним аргументом для нього в прийнятті цього рішення маємо бути МИ. МИ спроможні змусити його підписати Угоди про асоціацію з ЄС. МИ – це сотні тисяч українських громадян по всій країні від Ужгороду до Луганська, Харкова та Сімферополя, які мають вийти на Євромайдани по всій країні. І в першу чергу це стосується киян. В Києві мешкає біля 4 мільйонів громадян. Якщо 24 листопада на Європейській площі, Майдані та на всіх прилеглих вулицях о 13.00 буде хоча би кожен двадцятий киянин у Януковича не буде іншого вибору. Він змушений буде підписати Угоду про асоціацію з ЄС, і таким чином виконати волю народу, або втратити владу.

МИ всі повинні завтра, 24 листопада 2013 року, ще раз дати зрозуміти владі, що тільки український народ визначає свою долю, робить вибір подальшого розвитку України!

МИ є тим головним аргументом для Віктора Януковича, який визначить долю Угоди про асоціацію України та ЄС.

На Європейську площу МИ прийдемо, не як прихильники тих чи інших політиків та партій. Туди МИ маємо прийти як громадяни України. Тому закликаю всіх киян прийти з державними прапорами та прапорами ЄС та з єдиною вимогою: Президент Віктор Янукович повинен підписати Угоди про асоціацію з ЄС саме в цьому році!!!

powered by lun.ua
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter