Пані Герман, Будь ласка, прочитайте цей документ (Американського Інституту в Україні: Партія регіонів і Свобода)
Зрозуміло, що українські радянські ветерани не знають, що Партія регіонів фінансує "Свободу". Сумно спостерігати за тим, як Партія регіонів продовжує брехати їм у суто орвеллівському стилі, засуджуючи прояви насильства у Львові, які спровокувала вона сама, дозволивши нести червоні прапори та підтримавши активні дії "Свободи".
Проте цього не можна сказати про пані Герман, яка знову намагається обдурити нас. Однак усіх не обдуриш.
Прихильний до Януковича Американський інститут в Україні навряд чи можна назвати – навіть за мірками пані Герман – оплотом Юлії Тимошенко. Нещодавно він опублікував матеріал, у якому піддав Партію регіонів критиці за те, що та вважає політично доцільним фінансувати "Свободу".
Що Ви скажете на це, пані Герман? Чи піднімете Ви це питання у спілкуванні з товаришами Колесніковим і Клюєвим?
ТА "СВОБОДА", ЯКА УКРАЇНІ НЕ ПОТРІБНА
http://www.aminuk.org/index.php?idmenu=112&idsubmenu=214&language=ua
http://www.aminuk.org/index.php?idmenu=212&idsubmenu=215&language=ru
"Знову ж таки, якщо дивитись на це з вузької точки зору, ПР може бути схильна сприймати дані події задоволено. Безперечно, таку позицію мають деякі у президентській адміністрації, які можуть радити не чинити будь-яких невигідних для Свободи дій. Погляди деяких радників також можуть відображати те, що якщо бренд українських націоналістів достатньо підірвати Свободою, у ПР може з'явитися можливість значно збільшити свій вплив, поширивши його, крім російськомовного сходу і півдня, навіть на католицький захід України. Проте якщо ПР думає саме так, вона повторює помилку, яку часто допускають американські політичні партії, порушуючи Правило N1: "Бережіть свій тил". Жодна партія не може дозволити собі приймати за належне своїх найбільш відданих прихильників, ганяючись за виборцями, чиїх голосів їм ніколи не здобути. Перед парламентськими виборами 2012 р., в період, коли ПР і адміністрації слід об'єктивно зважити, що вона зробила і не зробила з обіцяного своїм виборцям (наприклад, навіть не докладала особливих зусиль, щоб надати російській мові статус другої державної) – це особливо і політично небезпечна стратегія."
Американський Інституту в Україні