Тарас Кузьо Науковий співробітник Центру трансатлантичних відносин (ЦТВ) Школи фундаментальних міжнародних досліджень (ШФМД) при Університеті Джонса Гопкінса.

КУПП (Канадо-українська парламентарська програма) в Оттаві, Канада підтримує зусилля Європейського союзу (ЄС) і українського уряду прийти до взаємного компромісу щодо проблеми ув'язнення Юлії Тимошенко

18 жовтня 2013, 14:52Ми, небайдужі люди різних поколінь й національностей, зібралися на четвертій конференції КУПП (Канадо-українська парламентарська програма) в Оттаві, Канада, підтримуємо зусилля Європейського союзу (ЄС) і українського уряду прийти до взаємного компромісу щодо проблеми ув'язнення Юлії Тимошенко. Ми переконані, що Юлія Тимошенко і президент Віктор Янукович у всіх своїх діях мають керуватись національними інтересами України, а не особистою вигодою.

Підписання угоди про асоціацію у Вільнюському саміті наступного місяця допоможе Україні зійти з невизначеного перехрестя і стати на шлях європейської інтеграції, яка піде на користь всьому українському народу, включаючи всі частини України.

Молодь, що зібралась сьогодні в Отаві, а також тисячі випускників КУПП впродовж останніх років, наразі мають унікальний шанс покласти кінець радянській тоталітарній спадщині будуючи нову країну з високим рівнем життя, яка буде керуватись верховенством права. Ця можливість має бути використана аби змінити життя як сучасної України, так і життя наступних поколінь. Тому ми закликаємо всіх, хто бере участь у процесі пошуку компромісу для розвязання цієї проблеми, обєднати свої зусилля заради позитивного результату.

Слава Україні!

Україну в Європу!

Інтерни КУПП 2013 року і всіх попередніх років, зібравшись в Отаві.

Журналісти й науковці з України, Європи та Північної Америки.

Постскриптум. Ми сподіваємося, що наслідком угоди про асоціацію у Вільнюсі буде те, що ми зможемо запросити Юлію Тимошенко на наш наступний семінар КУПП в Берліні.

We who are gathered at the fourth workshop of CUPP in Ottawa, Canada support the efforts of the European Union (EU) and Ukrainian government to reach a mutual acceptable compromise on the issue of Yulia Tymoshenko. We strongly believe that Ms.Tymoshenko and President Viktor Yanukovych should be guided by Ukraine's national interests and not by personal factors.

The signing of an Association Agreement at next month's Vilnius summit will move Ukraine from the crossroads on to the path of European integration which will benefit the entire Ukrainian people, East, West and South.For the sake of our younger generation, such as those who have gathered here in Ottawa and the nearly one thousand CUPP alumni, this momentous opportunity for overcoming the Soviet totalitarian legacy and building a rule of law based state with a high standard of living, should not be missed. We therefore call upon all those involved in the process of seeking a compromise to ensure a successful outcome.

Slava Ukrainy!

Ukraine to Europe!

CUPP current interns in the Canadian Parliament,

CUPP alumni gathered in Ottawa,

Journalists and academic scholars from Ukraine, Europe and North America.

P.S. We hope that with a successful outcome to the Association Agreement in Vilnius that we will be able to invite Yulia Tymoshenko to our next CUPP Workshop in Berlin.

powered by lun.ua
Коментарі — 5
Дмитро Купач _ 19.10.2013 01:22
IP: 95.135.105.---
Кузька – це щось тіпа Лоли
Анастасія Акірова _ 18.10.2013 18:16
IP: 94.153.86.---
якби Юля і Ко думали про Україну та хочби пробували робити реформи, то "проблеми Тимошенко" б не було – бо в результаті правової реформи можна б було переписати всю юридичну трахомудію так, щоб це була струнка система заточена саме на правосуддя з антикорупційним кадровим відбором і контролем дієвим громадськості за правоохоронцями і суддями. І тоді Юля б або не програла вибори (бо податкова і тд реформи дали б свої наслідки), а якби й програла, то або не сіла, або сіла ЗАКОННО навіть для подєльнікофф з ЄС.
і не треба ляля що голосів не було. Для збереження прем"єрства – було, а на реформи – ні? та навіть законопроектів відповідних НЕ БУЛО і досі НЕМАЄ. Зате Юлін кадр Портнов таку реформу зробив для Яника, – тому Юліна посадка це в тч і наслідок її бездіяльності, і жадібності, і кадрового підходу при формуванні своєї каманди. Тобто, сидить ВАНА цілком СПРАВЕДЛИВО.
UA in UA _ 18.10.2013 17:25
IP: 46.98.118.---
Android_:
Кузьо, вы, возможно, не поняли, но этот вопрос решается как-то без вашего канадского участия.
Цьому треба було приділяти увагу ще коли Путін особистою присутністю підтримував на вирборах президента Януковича.
Android_ _ 18.10.2013 16:58
IP: 92.112.7.---
Кузьо, вы, возможно, не поняли, но этот вопрос решается как-то без вашего канадского участия.
М_Гайдамака _ 18.10.2013 16:06
IP: 95.67.79.---
Ну приймуть закон про лікування Тимошенко, де пропишуть термін лікування, її мовчання і повернення в колонію після підписання Угоди. І як це вплине на процес впровадження верховенства права в Україні? Після підписання Європа і МВФ надасть кредити, частина яких буде вкрадена, що допоможе утриматись при владі теперішньому володарю і накрасти ще трішки. Податкова, прокуратура і СБУ, як тиснули на бізнес, так і будуть тиснути і забирати бізнес. теперішній гарант, як розбудовував межигір'я і статки сина, так і буде продовжувати. Хто буде проводити зміни в країні?
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter