В'ячеслав Кириленко Віце-прем'єр-міністр України

"Боже, Царя храни?"

22 вересня 2011, 08:15

Азаров прочитав лекцію про Столипіна в Київському Національному економічному університеті. Але перед лекцією щиро здивувався, що студенти недостатньо обізнані із цією постаттю, яка зробила "огромный вклад в развитие государства". Воно то так. Тільки "государства" Російського. А Української Держави Столипін собі й у страшному сні уявити не міг.

Ось циркуляр Столипіна до губернаторів від 20.01.1910 року. Даю лише деякі уривки:

"С изданием Высочайше утвержденных 4 марта 1906 г. Временных правил об обществах и союзах среди инородческих элементов, населяющих Россию, стало наблюдаться особое движение к культурно-просветительному развитию узкого национально-политического самосознания и образование для этой цели целого ряда обществ, имеющих целью объединение инородческих элементов на почве их национальных интересов.

Преследуя вышеуказанные цели, такие общества, несомненно, ведут к усугублению начал национальной обособленности и розни и потому должны быть признаны угрожающими общественным спокойствию и безопасности (указы от 18 июня 1908 г. N9120 по делу украинского общества Просвiта) [...]

Ввиду сего я признаю учреждение подобных обществ недопустимым и считаю долгом указать, что при обсуждении ходатайств о регистрации каких бы то ни было инородческих обществ, в том числе украинских и еврейских, [...] неукоснительно отказывать в регистрации их уставов.

Вместе с сим, Вам надлежит в настоящее время тщательно ознакомиться с деятельностью уже существующих инородческих обществ и в подлежащих случаях возбудить установленным порядком вопрос об их закрытии.

Министр внутренних дел,

статс-секретарь Столыпин"

Саме після цього циркуляра відновилося тотальне нищення навіть тих паростків українства, що почали сходити після російських подій 1905 року. Нищилося товариство "Просвіта", у школах заборонялася українська пісня, декламування українських віршів і навіть виконання українських мелодій, прихильники українського руху жорстоко переслідувалися.

Перед тим, 1908 року, саме за Столипіна з'явився Указ сенату про шкідливість і небезпечність освітньої роботи в Україні. І ще багато чого можна було б додати.

Отже столипінська політика зрозуміла. Питань немає. Є питання до азаровської політики і до азаровського розуміння України. Прем'єр-міністр суверенної України не міг знайти інших прикладів для наслідування? Хоча би Михайл Волобуєв, який за часів українізації 20-их років став автором доктрини економічного суверенітету України. Вже й не кажу про В'ячеслава Липинського, справжнього ідеолога ліберально-консервативних реформ в Україні.

Міг, але згадав того, хто йому ближчий за переконаннями. Однак азарівська ідейна близькість до російського шовініста Столипіна не повинна перетворюватися на добровільно-примусову лекцію для студентів провідного економічного вишу незалежної України. Ось і все.

Хоча про що це я? Сьогодні Азаров доповідає бюджет уряду, "міністр освіти" якого Табачник, із ентузіазмом пише книжки про Росію і успішно впроваджує вже згадуваний Указ сенату Російської імперії часів Столипіна про шкідливість освітньої роботи в Україні.

То ж, "Боже, Царя храни!", дорогі українці?!

powered by lun.ua
Коментарі — 238
Республіка _ 23.09.2011 14:30
IP: 194.44.29.---
Конституційна більшість у новій Верховній Раді, котру Янукович+ПР сформують шляхом фальсифікації Виборів-2012, НЕ МАТИМЕ!!! права змінити Конституцію України, ЯКЩО!!! у Виборах-2012 приймуть участь лише 40% виборців, а саме, ті виборці – котрі у першому турі Виборів-2010 голосували виключно за Януковича+Тимошенко, бо така конституційна більшість НЕ МАТИМЕ!!! дозволу від решти 60% виборців, котрі на Виборах-2012 ВІДМОВЛЯТЬСЯ ВЗАГАЛІ ГОЛОСУВАТИ!!!, протестуючи проти фальсифікацій. Вибори-2012 мають показати світовій спільноті, що в Україні 60% виборців кажуть узурпаторам ГЕТЬ!!! Явку виборців на виборчі дільниці узурпатори не зможуть фальсифікувати, бо цим засвідчать факт ПОВНОГО!!! знищення демократії в Україні. Реалізуймо наше конституційне право НЕ ГОЛОСУВАТИ!!! Антидемократичним планам узурпаторів – НІ!!!
Slavik_Vinnytsia _ 23.09.2011 14:21
IP: 82.144.203.---
Тож Азаров уважив ювілей Столипіна. за дзвінком кремля
бо уважити ювілеї дійсно українських діячів свого ума нема, а кремлю на руку
Slavik_Vinnytsia _ 23.09.2011 14:14
IP: 82.144.203.---
WolfdeMar:
Ugluk _ 22.09.2011 12:08

Безперечно найгостріші питання підіймаєте,пане депутате!І головне-найактуальніші навіть для непересічного українця!2/3 нації сяк-так перебиваються практично вже на хлібі і воді – а Ви,сидячи в затишному парлементському кабінеті,обурюєтесь з приводу сяких-таких шовіністів-антиукраїнців-нелюдей,водячи педикюрним пальчиком в айфоні.

Чорт, була би українська влада, яка думає про користь України – був би хліб і до хліба, і не заздрили би ви на наявність/відсутність
Slavik_Vinnytsia _ 23.09.2011 14:04
IP: 82.144.203.---
Voveц:
А "Столыпинский галстук" забыли? Азарову был бы к лицу.
В сенсі повісити його на тому галстуку?))) Падлецу всьо к ліцу
Dasein _ 22.09.2011 22:20
IP: 178.137.129.---
Рискну предположить, что будущее Украины зависит от того, как быстро и в какой форме произойдет смена строя в стране. Если она будет осуществлена быстро на платформе социальной справедливости, которую, наверняка, поддержат различные социальные группы, то есть вероятность, что Украина сохранится в нынешнем территориальном виде, поскольку новый режим наверняка будет авторитарным, но на порядок более легитимным и это позволит на начальном этапе провести быстрые реформы за счет олигархов, укрепив властную вертикаль.

Если блицкрига не получится, то противостояние перейдет в региональную плоскость, поскольку начнется окапывание в базовых регионах, созданий коалиций. Это приведет к формированию идеологии борьбы на основании мифологии о востоке-западе, бандеровцах, языках и так далее. В ходе борьбы пропасть между регионами будет усугубляться и страна перестанет существовать де-факто и де-юре. В этом случае, в конфликт войдут внешние акторы и ее судьба, в конечном итоге,
Dasein _ 22.09.2011 22:14
IP: 178.137.129.---
Как только этот алгоритм легализируется в головах протестующих, то дальше возникает вопрос – если я вынужден СИЛОЙ заставлять считаться власть с собой, если власть выполняет мои требования под угрозой насилия, то не пойти ли дальше и не взять ли власть, чтобы самому СТАТЬ СИЛОЙ.

Эта ситуация напоминает то, что писал Пети: "Революция начинается не с того, что некая могущественная сила атакует государство. Она начинается с внезапного осознания почти всеми активными и пассивными участниками, что этого государства больше нет. Революционеры выступают на сцену не верхом на коне, а как испуганные дети, обследующие пустой дом и при этом не уверенные, что он пуст".

Сегодня трудно говорить о революционной силе, поскольку она на первый взгляд отсутствует и многие аналитики и политики попадают в ловушку, когда начинают кричать: ну покажите, покажите мне эту альтернативную силу, где эти святые люди
887766 _ 22.09.2011 22:06
IP: 91.229.207.---
Жрица:
:
попова:
usergio:
22.09.2011 21:01
Згодна з вашою думкою.
...............
Та і я згоден і одразу пропонує варіянт вибору,"Наша Україна" і Наливайченко. Або УНП.
bmi _ 22.09.2011 22:01
IP: 178.219.92.---
usergio:
пр0тон:
А ми постояли на Майдані, та й на піч – Хай тепер Ющ виправдовує нашу довіру!
Чирінь прохолов, визирнули з за комину... так цей же падлюка НЕ ВИПРАВДАВ...
Оце ми і є!
Так точно.
Але в нас є виправдання: нам переконливо пояснили, що він "пасічник" та "прищавий".
А той, хто пояснював, все обіцяв нам дати відразу.
________________
Дійсно...Чого було переймацця...Це тепер, якось...невдобно вийшло...Всі -неприділах, зек,жиди і байстрюки – при владі...
Жрица _ 22.09.2011 21:10
IP: 95.132.216.---
:
попова:
usergio:
22.09.2011 21:01
Згодна з вашою думкою.
usergio _ 22.09.2011 21:01
IP: 77.122.6.---
попова:
Ех, Славко, Славко!Так, не "Боже,Царя храни" У вас зараз на часі АКТУАЛЬНІШЕ гасло "Боже, Царицю збережи!" Вона в нас найхаризматичніша, най-най-най і далі по тексту.А там і ми за неї зачепимось, раптом містечко якесь виділить.а то ми ж без неї нічого не вартуемо. Ваше об"еднання найбільше розчарування для мене в цьому році. Була у вас проблема,важкувато висловлювали свої думки.Боліла за вас, думала, навчиться говорити і станете непоганим лідером. Дочекалась. Не ту людину взяли собі за взірець. Про Яценюка навіть не хочеться говорити.Мали надію.а вийшов пшик. Тому ви нас обізвали противсіхами. А ми були потенційно вашим електоратом.
Саме так.
usergio _ 22.09.2011 20:53
IP: 77.122.6.---
пр0тон:
А ми постояли на Майдані, та й на піч – Хай тепер Ющ виправдовує нашу довіру!
Чирінь прохолов, визирнули з за комину... так цей же падлюка НЕ ВИПРАВДАВ...
Оце ми і є!
Так точно.
Але в нас є виправдання: нам переконливо пояснили, що він "пасічник" та "прищавий".
А той, хто пояснював, все обіцяв нам дати відразу.
Voveц _ 22.09.2011 20:21
IP: 95.132.207.---
А "Столыпинский галстук" забыли? Азарову был бы к лицу.
пр0тон _ 22.09.2011 19:56
IP: 46.98.151.---
А ми постояли на Майдані, та й на піч – Хай тепер Ющ виправдовує нашу довіру!
Чирінь прохолов, визирнули з за комину... так цей же падлюка НЕ ВИПРАВДАВ...
Оце ми і є!
bmi _ 22.09.2011 17:41
IP: 178.219.95.---
Ugluk:
Пане депутате! Електорат вимагає Вашого обурення з приводу закордонних вілл і маєтків в Україні
визначного демократа,інтелектуала-банкіра,щирого українця су-суч-асності, лідера свідомої частини нації,пасічника,антиквара і т.д. і т.п. В.А.Ющенка і взагалі всієї його непересічної підривної діяльності
на користь ПР-гіонів і ПР-ананаса і особливо на свою приватну користь (наприклад,угоди з Фірташем)
Напишіть слідуючий пост на цю тему – і Ваш блог-рейтинг зашкалить
__________________________
Більше цікаво буде про програму стерилізації і локалізації у відповідних закладах, таких як ви, інтєрєсующіхся... Любапицтва ніпарок... А, шо, ото цікаво, тіко його маєтки вам цікаві, ци й інших?..., не зовсім зрозумілодевзятих і за які шіші?
bmi _ 22.09.2011 17:32
IP: 178.219.95.---
Міг, але згадав того, хто йому ближчий за переконаннями.
______________
Авторе, не смішіть...Міг згадати Липинського чи Волобуєва?... Ото якби знав про них – мо"й згадав би... Ви вже в Зраді зовсім... до ручки доходите... Хоча чого вам претензії... Вам би тіко поговорити... Ви працюєте!!! в нелегітимному зібранні... Ви,чи знаєте, шо називають Конституційним переворотом? Чи такого не було в житті Зради останнього скликання?
Ugluk _ 22.09.2011 16:54
IP: 92.113.15.---
Пане депутате! Електорат вимагає Вашого обурення з приводу закордонних вілл і маєтків в Україні
визначного демократа,інтелектуала-банкіра,щирого українця су-суч-асності, лідера свідомої частини нації,пасічника,антиквара і т.д. і т.п. В.А.Ющенка і взагалі всієї його непересічної підривної діяльності
на користь ПР-гіонів і ПР-ананаса і особливо на свою приватну користь (наприклад,угоди з Фірташем)
Напишіть слідуючий пост на цю тему – і Ваш блог-рейтинг зашкалить
пр0тон _ 22.09.2011 15:33
IP: 46.98.151.---
Осмомисл:
автору +100%.
в Україні правлять недобитки совітської системи...
доповідь писав Азарові табачнік.
++++++++++++++++++++++
І якось так випадково сталося що ні серед олігархів, чи серед міліонерів
майже зовсім немає УКРАЇНЦІВ!
jurko239 _ 22.09.2011 15:20
IP: 93.220.117.---
887766:
Nick_M:
887766:
Nick_M:
Я вам вже відписався і за хаспатіна Юрія і про своє відношення до вас і таких як ви. Якщо ви читали,адже відповіді не отримав?
Нє,може я щось пропустив, але, памятаю, що Львівці урвався терпець проводити з Вами профілактичні сеанси. Але щодо Юрка, то Ви зовсім перейшли всякі можливі і неможливі гряниці.
......
Я самодостатня людина і не потребує оцінок яких -то Львівок, з їх запобіжними бесідами. Про хаспатіна Юрія теж вже давно сказав. Огидний какло-кацап який пишається своїм кацапством.
Ну яка ти людина? Старий пердун в брудних кальсонах, який ховається за броньованим монітором під ніком з циферьками та пишається своїм вдаваним українством,

Лисиче, собаче, гімно котяче
Diboshir _ 22.09.2011 15:02
IP: 79.135.207.---
Лола, я тебе шукаю – де ти?
Осмомисл _ 22.09.2011 13:20
IP: 91.124.65.---
автору +100%.
в Україні правлять недобитки совітської системи...
доповідь писав Азарові табачнік.
887766 _ 22.09.2011 13:08
IP: 91.229.207.---
887766:
Led_Zeppelin:
Рекомендую "Трубадури імперії" Е. Томпсон. На початку 90 років в Середній Азії показники якости життя були гіршими ніж в Африці. Незрозуміло чому кацапи себе вважають чимось кращим за якута, чеченця чи киргиза?
............
Чи українця, німця, поляка,тощо. Вони єдино кращі за свою НАПОДІБКУ,какло-кацапа,білорусо-кацапа, узбека-кацапа, чечено-кацапа. За НАПОДІБКУ вони точно кращі.
887766 _ 22.09.2011 13:06
IP: 91.229.207.---
Nick_M:
887766:
jurko239:
Юрій,ти повторюєшся. Відчепись кацапо-німець.
Ви знову неправі. Юрко є какло-кацапо німець.
...............
Там внизу про таких прекрасно написали: ГНІЙ для других народів. ГНІЙ.
887766 _ 22.09.2011 13:04
IP: 91.229.207.---
Nick_M:
887766:
jurko239:
Юрій,ти повторюєшся. Відчепись кацапо-німець.
Ви знову неправі. Юрко є какло-кацапо німець.
...............
Від українства він свідомо відмовляється користуючись на українськом сайті,звертаючись до українців кацапською мовою. Кацапо-німець з українським корінням. Тьфу гидота яка...
887766 _ 22.09.2011 13:02
IP: 91.229.207.---
Nick_M:
887766:
Nick_M:
Я вам вже відписався і за хаспатіна Юрія і про своє відношення до вас і таких як ви. Якщо ви читали,адже відповіді не отримав?
Нє,може я щось пропустив, але, памятаю, що Львівці урвався терпець проводити з Вами профілактичні сеанси. Але щодо Юрка, то Ви зовсім перейшли всякі можливі і неможливі гряниці.
............
Я самодостатня людина і не потребує оцінок яких -то Львівок, з їх запобіжними бесідами. Про хаспатіна Юрія теж вже давно сказав. Огидний какло-кацап який пишається своїм кацапством.
Nick_M _ 22.09.2011 13:02
IP: 176.8.65.---
887766:
jurko239:
Юрій,ти повторюєшся. Відчепись кацапо-німець.
Ви знову неправі. Юрко є какло-кацапо німець.
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter