Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Громадський сектор Євромайдану

10 грудня 2013, 09:21

Виміри Громадського сектору Євромайдану:

Територіальний – це місце початку Євромайдану, місце яке об'єднало і продовжує об'єднувати. Місце на якому з 21 листопада твориться новітня історія України. Місце яке робить можливим поступ України в Європейську співдружність.

Зараз в Громадському секторі Євромайдану:

функціонує інформаційний центр в якому ми надаємо всю можливу допомогу протестуючим – поселення (щодня до 1000 людей), харчування, прийом та видача теплого одягу, запис волонтерів (200-500 волонтерів щодня);

розгорнуто творчу територію Арт спротиву;

облаштовано прес-точку для громадських активістів біля стели Незалежності України.

Людський – це команда, яка від самого початку брала участь в Євромайдані.Це неформальне об'єднання людей, які мають власну історію організаційної та інтелектуальної роботи та спроможні досягати реальних результатів. Ми люди, які займалися реформами місцевого самоврядування та впровадження електронного урядування в місті, захистомі громадянського здоров'я та адвокування на рівні Парламенту, захистом від незаконних забудов, люди з досвідом державної служби та реалізації ефективних реформ – освітньої реформи та реформи доступу до архівів, люди з бізнесу, який спрямований на розбудову України та з низки інших сфер.

До роботи нашого координаційного центру залучено 30 менеджерів, які працюють на громадських засадах. В щоденній діяльності нам допомагає ще 80 організаторів-волонтерів з якими ми щовечора збираємося та радимося щодо подальших кроків.

В локаціях, які ми адмініструємо – Експоцентр на Нивках та Патріарший Собор УГКЦ – щовечора проводяться навчання для протестувальників, що проживають там. Ми аналізуємо, що відбулося в країні протягом дня, вчимо розвивати рух мирного спротиву та ділимося іншими навиками.

Наші досягнення за тиждень:

Зберегли Євромайдан, продовживши його на Михайлівській площі

Налагодили ефективну роботу з опозицією в Штабі Національного Спротиву (2 представників, які координують роботу Громадського Сектору з Опозиційним Штабом, один із них є членом Штабу)

Зібрали 332 659 грн, 450 доларів, 1000 євро від української громади Риму (протягом 30 листопада – 2 грудня), частину коштів витратили на допомогу постраждалим після жорстокого розгону Євромайдану

Поширили понад 1 млн. листівок із закликами до протестувальників та громадян здійснювати мирний та ненасильницький протест, до міліціонерів – не виконувати злочинних наказів та пам'ятати про свою присягу народу України.

Залучили до наших акцій понад 10 000 осіб з усіх куточків України.

Поселили понад 7 000 протестувальників

Щодня проводили мирні акції протесту:

блокування Кабміну, Верховної Ради та Адміністрації Президента

акція біля МВС – "Де вони?" з вимогою шукати зниклих під час розгону Євромайдану

"Мирний рейд" – нагадування про присягу захисника вітчизни

"Музика проти насильства" – вже легендарне "піаніно на Банковій"

"Підвезіть на Майдан" – флеш-моб, на в'їзді в Київ запрошували водіїв на Майдан

"Миротворчі патрулі" – акція пропагування ненасильницького спротиву

Співкоординація "Євромайдан SOS"

Бачення подальших дій:

Ми чітко усвідомлюємо, що наші батьки не зуміли до кінця довести 1991 рік, коли ми здобули незалежність. Частина з нас не змогла до кінця довести 2004 рік, коли після Помаранчевої революції ми не мали чіткого плану того, чого ми хочемо. Ми дорослішаємо як громадянське суспільство і вчимося на своїх помилках. Тому наше завдання після перемоги ЄвроРевюлюції 2013 року – усунути всі ті причини, які дозволили не виконати волю народу та застосувати до мирних протестантів силу (надмірна централізація президентської влади, повна підконтрольність президенту силових структур, створення прецеденту притягнення до відповідальності всіх тих, дав і виконував злочинні накази) та домагатися виконання конкретного Плану негайних реформ. Тому що ЄвроРеволюція – це революція не прізвищ в політиці, а правил. Це революція зміни системи.

Ці завдання визначають напрямки нашої майбутньої діяльності після ЄвроРеволюції.

Поки Майдан активний – ми маємо добитися, щоб наші вимоги були почуті та прийняті і владою і опозицією. Також, наше завдання – отримати гарантії їх виконання за допомогою тиску міжнародної спільноти – через прив'язання строків виконання першочергових реформ до траншів фінансової допомоги Україні.

Після перемоги ЄвроРеволюції ми почнемо напрацювання конкретних законодавчих актів.

Вже сьогодні ми напрацювати досить деталізовану ПРОГРАМУ Революції, яка зараз перебуває на етапі активного обговорення серед громадськості.

Також, представники Громадського Сектору Євромайдану обговорять цей план та вимоги громадськості до влади та опозиції із представниками Європейського Парламенту у середу, 11 грудня 2013 року.

Завдання 5/12 – http://www.petitions247.net/zavdannia5-12

Програма революції - https://docs.google.com/file/d/0B__mtqdQ7-UiWjlUR0xaYXFPQ1k/edit

Наша команда:

Ігор Луценко, Ганна Гопко, Володимир В'ятрович, Ольга Галабала, Олена Подобєд-Франківська, Ігор Розкладай, Ольга Сало, Дмитро Гузій, Ірина Чулівська, Едуард Курганський, Аліна Шпак, Юлія Солоха, Олександр Ярмола, Ярина Ясиневич, Андрій Когут, Юрій Міндюк, Андрій Скипальський та багато інших

Наші контакти:

https://www.facebook.com/hrom.sektor.euromaidan

powered by lun.ua
Коментарі — 13
Ярослава Михайлова _ 10.12.2013 21:44
IP: 176.36.213.---
Осталось три дня агитации до выборов, о которых все забыли. Я уверена, что ПР о них прекрасно помнит и готова во всеоружии встретить это событие. Наверное, выборы меркнут на фоне Майдана, но результат этих выборов принесёт пять голосов то ли оппозиции, то ли партии регионов. Хотелось бы чтобы оппозиции:)...
Aleks51 _ 10.12.2013 18:55
IP: 37.53.114.---
По Украине тысячи памятников Ленину, в каждом городе и поселке-такое наследие нам досталось. Как быть, чтобы не выглядеть вандалами и сберечь историю?
Очень просто- перенести памятники Ленину в более укромное место, например в парк.
Ведь секта коммунистов где то, должна молиться!
Власти Киева давно должны были это сделать и в этом вина безхребетного Ющенка.
Народ почувствовал возвращение тоталитаризма и свою злость выместил на памятнике Ленину. Их можно за это осудить.но не судить. Памятник Ленину не внесен в реестр исторических ценностей. А будут ли, судить тех кто действительно разрушил исторические ценности в Киеве?
Блог,,Правда об Украине,, набрать алекс511.блогспот.ком
Зоя Копеева _ 10.12.2013 16:37
IP: 212.15.136.---
tatatonia:
VikaPetrovna Ну не можете ви без вождєй і прочєй атрібутікі... Уявляєте собі яка прірва в ментальності вашій і тих людей що виходили на протест??
+++++100%!!!!!
krasota _ 10.12.2013 13:03
IP: 46.211.122.---
Для солдат еще печатайте и раздавайте бюллетени с новостями! Они отрезаны от объективной информации! Особенно покажите фото с миллионом на майдане.
Fan Flutter _ 10.12.2013 12:16
IP: 213.111.80.---
Пишучи свої заклики у коментарях, я намагався донести до Лідерів опозиції юридично обґрунтовані кроки у боротьбі проти АНТИНАРОДНИХ!!! дій Влади. Якби Лідери опозиції спрямували багатотисячну енергетику Майдану-2013 на реалізацію цих ПРАВОМІРНИХ!!! кроків, то спрацювала б СИЛА ЗАКОНУ!!!. Але Лідери опозиції просто "зливають" Майдан-2013. Коментатори даремно "шельмують" викладений кимось вірш, присвячений Лідерам опозиції::
"Быть может, и усядутся барыги
Благодаря обманутым на трон,
Но не один из тех, кто зря погибнет,
Не будет новой властью воскрешён."
fabiyan 16 _ 10.12.2013 12:07
IP: 74.125.181.---
VikaPetrovna:
В.Федорченко
МАЙDАНУТЫЕ
На митинги, майданы и пикеты
Партийные вожди зовут народ.
Бегут под флаг их будущие жертвы
Осуществлять в стране переворот.

Я изучил ход множества восстаний,
Причины поражений и побед
И осознал навек, что оправданий
В них даже одному убийству нет.

Прошли и революции, и войны,
Но всё неймётся выродкам иным:
Толкают современные "гапоны"
Людей на гибель из-за их спины.

А те идут под возгласы уродов,
Готовые в бою геройски пасть
За идеалы призрачной свободы,
Подонкам завоёвывая власть.

Быть может, и усядутся барыги
Благодаря обманутым на трон,
Но не один из тех, кто зря погибнет,
Не будет новой властью воскрешён.

И свергнутой она не будет лучше,
А, может, и подлее прежней чмо.
А лохи "майdанутые" получат
За кровь свою в награду вновь... ярмо!
чмо... підставила свій зад зеку полічи свої мозги
Pom_advokat _ 10.12.2013 11:58
IP: 89.252.30.---
УВАГА!
МТС зливає чекістам інфу про тих хто знаходиться протягом ночі на Майдані у Києві. Після цього мітингувальнику приходить СМС з пропозицією отримати суху одежу, чай та білет до Львова.
ІГНОР та ГАНЬБА МТС!

СЛАВА УКРАЇНІ!
tatatonia _ 10.12.2013 11:15
IP: 74.125.17.---
VikaPetrovna Ну не можете ви без вождєй і прочєй атрібутікі... Уявляєте собі яка прірва в ментальності вашій і тих людей що виходили на протест??
Rex Rexus _ 10.12.2013 10:37
IP: 74.125.17.---
вочевидь соціяльні ліфти для креативників не працюють.
в потітичному розрізі взагалі бо там рулять проплачені політтехнольоги і навіть в волонтерському громадському.
все що бачив це в профспілках пишіть ваші пропозиції щоб наша людина могла їх викинути нечитаючи.
це не соціяльний ліфт. це "почую кожного".
де запобіжник що унесені тези та думки в заставничі програми непомилкові?
перше запитання.
де гарантована можливість креативників долучатися до процесу і тим самим невтрачена можливіть їхні напрацювання, зокрема не одного року долучати?
друге запитання...
коли політики не пускають креативників до свого штабу це правильно – вони працюють не на народ а на свою команду, яка в свою чергу працює на власника тих політиків – олігарха.
але ж громадський сектор не має власника і їм то було б вигідно тримати двері відкритими для не своїх але можливо дуже корисних ідей та пропозицій...
Yuriy Nesteruk _ 10.12.2013 10:21
IP: 74.125.181.---
Тільки не зупинятись! Мирний протест. Є маса дієвих засобів спротиву. Без криміналу, без ризику. Креатив, індивідуальний тиск на слуг режиму, меседжи які об'єднують українців. Я дуже симпатизував ВО Свобода. Але нажаль чим далі тим стає очивиднішим, що вони не зможуть консолідувати націю. Поки що їхня роль нагадує діяльність загонів Русского Національного Єдинства Баркашова під час осені 1993 року. Радикалізація натовпу і нагнітання ситуації, а потім людей під кулі а самі в бік. Дай Бог щоб я помилявся. Дуже хочу помилятися. Хотілося б більше мудрості і виваженності, а не молодечого авантюризму. Все таки не в карти на державу граєте.
Гоцка _ 10.12.2013 09:54
IP: 46.149.93.---
Наші дорогі, любі наші, велике вам спасибі за позицію, за працю, за безстрашність.
Ми переможемо, обов'язково переможемо коли у нас є такі молоді люди.
Господи, допоможи нам.
angelol _ 10.12.2013 09:46
IP: 93.175.226.---
Слабка юридична робота. Вчора, на ТБ-шоу, Олена Бондаренко показувала "шолом беркутівця". Журналісти і юристи повинні розповісти народу на цьому прикладі, як фальшуються речові докази, що влада навіть не хоче робити вигляд правосуддя.
Vladislav Namram _ 10.12.2013 09:23
IP: 74.125.181.---
Кто хочет добиться санкций, может проголосовать за них во ВТОРОЙ петиции к Белому Дому. Забейте в поисковик ее название Support the people of Ukraine in the peaceful overthrow of the current government. Получите ссылку на сайт американского правительства. Нужна обычная регистрация. Уже есть 69,577 подписей из 100 000 требующихся. Присоединяйтесь к борьбе за Украину без Януковича
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter