Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Про переговори

03 лютого 2014, 01:35

Реальні переговори почнуться тоді, коли їх вестимуть польові командири. Реальні переговори – не про крісла, а про життя і смерть.

А поки правлять бал тилові щурі з обох сторін. Тварини ще впевнені, що вони будуть правити вічно. Але вони помиляються. Солдати знають більше.

Прості душі солдатів – вони чують майбутнє краще, не переобтяжені тоннами прочитаних книг, їх серце чутливіше до прийдешнього. Вони знають свою майбутню долю краще за цивільне начальство, котре – у теплі за їх спинами.

Не даючи польовим командирам слова, щурі готують майбутню кров. Вони не дають нам домовитися, як не стріляти один у одного. Беркут вже там, звідки він має дорогу лише у пекло, але у тій дорозі він захопить за собою багато кого. Навіщо?

Зараз це переговори людей, котрі загалом не ворогують одне з одним. Це не порівняти з ворожістю повстанців і Беркуту. Там – різновеликі крісла, тут – смерть важливіша за життя. Щурі, така нікчемна декорація для такої величної боротьби. Вони розчиняться в новинах-одноденках, хоча вони – королі новин-одноденок. А про цих, простих – будуть книги і вірші. Будуть пісні, котрі проживуть сторіччя.

Наші часи – величні, обличчя загиблих – невимовно прекрасні.

powered by lun.ua
Коментарі — 314
Вова Дарницький _ 07.02.2014 09:41
IP: 195.211.143.---
Такое впечатление, что опозиционные деятели даже не замечают, как их "разводят как котят". Зациклились на теме конституции. Здалась она вам! Янукович чихать хотел на неё! Что по ныне действующей "Беркут" имеет право перегораживать улицы и бить людей до полусмерти? Или расстреливать?
Кто постарше, наверняка помнят такой образец демократии как Конституция СССР 1936 года. Но что творилось через год после её принятия – знают все!
Мы сейчас на уровне 1937 года. Поэтому, чтобы угробить страну, уничтожыть пару миллионов людей (примерно столько было на Майдане и можно не сомневаться, что постепенно, за 2...3 года они будут уничтожены), – надо бороться за принятие демократичной конституции!
Pavlo Us _ 04.02.2014 12:31
IP: 74.125.181.---
Как говорил один одиозный товарищ в кепке, который был, тем не менее, успешным революционером: 1) ЕСЛИ РЕВОЛЮЦИЯ НЕ ИДЕТ В НАСТУПЛЕНИЕ – В НАСТУПЛЕНИЕ ПОЙДЕТ КОНТРРЕВОЛЮЦИЯ, что мы и наблюдаем сейчас; и зря сливщики и прочие трусы надеются вернуть положение дел на конец ноября – хунта только входит во вкус террора против народа; 2) РЕВОЛЮЦИЯ ДОЛЖНА УМЕТЬ СЕБЯ ЗАЩИЩАТЬ, а не быть плаксивым мальчиком для битья, просящим милости у хунты и у других сильных дядь; 3) РЕВОЛЮЦИЯ ДОЛЖНА БЫТЬ КАЖДОДНЕВНОЙ И НЕ ОСТАНАВЛИВАТЬСЯ НИ НА МИГ, поэтому все эти бесконечные замирания на несколько недель в ожидании неожиданного испуга хунты, которая вдруг просто так откажется от безграничной власти, колоссальных денег и полной безнаказанности, – мягко говоря, глупо и ведет лишь к разгромному и ожидаемому поражению.
Теодор Дяків _ 03.02.2014 23:46
IP: 178.92.182.---
"Харківський фронт" – результат неорганізованості киівського Євромайдану і цинічноі позиціі опозиціі, яка хоче влади і більш нічого навіть не обіцяє. Якби протестувальники донесли до Сходу, які матеріальні та моральні вигоди отримають люди від ЗМІНИ СИСТЕМИ ВЛАДИ, то Януковича вже давно не було б при владі. І не було б жертв та стільки постраждалих. Якщо хоча б зараз, терміново, не визнати єдину мету і не провести розяснювальну роботу, то поразка та репресіі ЗАБЕЗПЕЧЕНі!
Теодор Дяків _ 03.02.2014 23:32
IP: 178.92.182.---
Kos_tya:
Ігоре! Цілковито з Вами погоджуюсь. Треба брати владу на всіх рівнях, включаючи райони. У цих бандюковичів кодла не висьтачить ні ввести надзвичайний стан, ні протистояти. майже всіх беркутят зігнали до Києва. На місцях голо. Треба цим користуватись. Створювати загони самооборони і позбавити бандитів влади
- "позбавити бандитів влади" можна, а от що будувати далі? Опозиція не хоче змінювати систему влади і тому іі не підтримує ні простий народ, ні майдани всієі Украіни. Тим самим опозиція ставить під удар результат протестів.
Kos_tya _ 03.02.2014 22:00
IP: 95.158.38.---
Ігоре! Цілковито з Вами погоджуюсь. Треба брати владу на всіх рівнях, включаючи райони. У цих бандюковичів кодла не висьтачить ні ввести надзвичайний стан, ні протистояти. майже всіх беркутят зігнали до Києва. На місцях голо. Треба цим користуватись. Створювати загони самооборони і позбавити бандитів влади
tuskarora _ 03.02.2014 21:35
IP: 94.153.84.---
Таня Киянка:
Олександр Палій:
А взагалі кандидат від майдану може бути обраний дуже просто: по 1 від намету, потім усі збираються і обирають 1 з-поміж себе. Але це не зараз, а пізніше, при іформування партій на вибори. Зараз у цьому сенсу нема. Хай переговори ведуть політики, Кличко (з реальним рейтингом 18%), Порошенко і Юрій Луценко – досить компетентні і кваліфіковані, для переговорів на майдані кращих не знайдеш, бо треба політичний досвід.
Кличко не вміє одночасно думати і говорити,краще -Тягнибок.
вам мало, що він Чечетова ледь не засмоктав у поцілунках, – щоб ще й Янику ручку облизькав і хвостиком повихляв, поки ніхто не бачить?
забули, як після другого раунду воно бігало і пищало, що "у понеділок нас усіх посадять!". А потім біг на третій тур такий розфуфирений, в кастюмчику, в білій сорочечці, з краваткою, чемно вітався і сяяв як нова копійка – як же ж, пустили до САМОГО за стіл... тьху...
Теодор Дяків _ 03.02.2014 21:16
IP: 74.125.18.---
Вже не тільки євромайданівці і прості громадяни, але й ПР (Єфремов) і навіть Янукович звинувачує опозицію у банальній боротьбі за владу. Нікчемна "опозиція" опинилася між молотом і наковальнею. Якщо ця опозиція у найближчі 2-3 дні не визнає СТРАТЕГІЧНОЮ МЕТОЮ ПРОТЕСТІВ ЗМІНУ С И С Т Е М И ВЛАДИ, то вона потрапить у ситуацію повноі зневаги зі сторони людей.
Install Install _ 03.02.2014 20:18
IP: 46.211.133.---
Прості душі солдатів – вони чують майбутнє краще, не переобтяжені тоннами прочитаних книг

Ніяких переговорів НЕМАЄ. Є об'йобка риго-янука і ультиматум опозиції.
яник чогось вичікує, комбінує, сил у нього немає, щоб крівцею сніжок покропити.

Сідати за стіл переговорів зі шлєпєрамі – це завідомий програш,
тим більше "простодушних" бійців посилати.
Про що з бандою можна домовлятись? Ну про що?
Токо "дєньгі" – впєрьод.
Slon_v_Posudnoi_Lavke _ 03.02.2014 19:28
IP: 74.125.18.---
Дмитрий Молочников:
Олександр Палій:
А взагалі кандидат від майдану може бути обраний дуже просто: по 1 від намету, потім усі збираються і обирають 1 з-поміж себе. Але це не зараз, а пізніше, при іформування партій на вибори.
Така форма громадського представництва має назву – джамахірія.
====
:)) +++
Sim Ims _ 03.02.2014 18:59
IP: 62.221.55.---
Андрей Николаев:
"Реальні переговори почнуться тоді, коли їх вестимуть польові командири".

Ржунимагу – "полевые командиры".Сколько сопливой романтики. На самом деле – отмороженные ватажки банд экстремистов...
Ржать никто не запрещает. Но лучше хрюкать и чмокать.
Sim Ims _ 03.02.2014 18:56
IP: 62.221.55.---
Кому Вы жалуетесь??? Янука скинуть у вас пока не хватает сил, но крыс убрать---- тоже? Тогда какая вам цена в базарный день?

Вопрос: полевые командиры имеют согласованную позицию на этот счет или нет? Если нет, то от имени какой майданной фракции Вы лично выступаете?

Если (или когда) сможете выдвинуть согласованные условия, пригласите крыс на собрание и дайте им конкретные указания на переговоры. Или отстраните их вообще. Всех делов. Это же дело не сочувствующих по всей стране!
Дмитрий Молочников _ 03.02.2014 18:34
IP: 93.74.181.---
Олександр Палій:
А взагалі кандидат від майдану може бути обраний дуже просто: по 1 від намету, потім усі збираються і обирають 1 з-поміж себе. Але це не зараз, а пізніше, при іформування партій на вибори.

Така форма громадського представництва має назву – джамахірія.
petrob _ 03.02.2014 17:55
IP: 46.202.42.---
Дуже пафосно!Зовсім не схоже на попередні дописи автора.Але що він хотів сказати і до чого закликає? До чвар та взаємопоборювання?Гетьмани та гетьманчики,схаменіться!!!Зарано ще ділити шкуру невбитого МЕДВІДЯ та приміряти лаври "єдиних" переможців!Або разом до ПЕРЕМОГИ, або исі разом у небуття!
Теодор Дяків _ 03.02.2014 17:51
IP: 194.44.110.---
LiderUKRAINY:
ганна ахметова:
Панночка, цитувати Дроздова некомільфо, це той же бузина, тільки яйця збоку

"Найбільша облуда українського виборця полягає в тому, що він сприймає Юлю Тимошенко за політика. Вона – не політик. Вона – явище зі сфери релігії, де віра ставиться вище за підтримку. Віра заперечує аналіз. Саме тому БЮТ будувався за принципом релігійної спільноти, обєднаної пастором-авторитетом. Виборець Юлі – не аналітик, а адепт, парафіянин БЮТу.
Мотивація голосувати за Юлю лежить не в площині раціо, а в площині емоційного, емпатійного єднання з візуальним образом. Для люмпена вона просто Юлічка, для дітей – ТигрЮля, для мужиків – Єдиний Мужик У Спідниці, для інтелектуалів – Тверда І Непохитна, для молоді – Ікона Стилю, для середнього класу – Державний Муж, для журналістів – Харизма. Для кожного з нас Тимошенко має свій образ, свій підхід. Вона – апофеоз мімікрії.
- Для притомних Тимошенко – хитрий політик з минулого і не більше.
Теодор Дяків _ 03.02.2014 17:38
IP: 194.44.110.---
Ігор Сум:
... Майдан стоїть за нову (не в персоналіях, але в системі) конструкцію державної влади. Про це мають вести переговори політики...
- Зміна системи формування і функціонування влади повинна стати СТРАТЕГІЧНОЮ МЕТОЮ Майдану. А то виходить, що у Харкові 12 січня Форум Майданів проголосив одну мету, а у Києві 1 лютого – іншу... Протести мають шанс завершитися успіхом лише за однієї умови – якщо протестувальники р е а л ь н о донесуть до народу, особливо – на Сході і Півдні, яку державу, яку систему влади, вони хочуть будувати. В іншому випадку поразка гарантована...
Виталий Виатр _ 03.02.2014 17:36
IP: 109.86.84.---
не в бровь, а в глаз!
Zhenya Shewtchenko _ 03.02.2014 17:03
IP: 74.125.18.---
Ігоре, в цій статті говорять Ваші емоції. Пройде час і Ви зрозумієте, що говорити має РОЗУМ
Таня Киянка _ 03.02.2014 16:59
IP: 93.72.227.---
Олександр Палій:
А взагалі кандидат від майдану може бути обраний дуже просто: по 1 від намету, потім усі збираються і обирають 1 з-поміж себе. Але це не зараз, а пізніше, при іформування партій на вибори. Зараз у цьому сенсу нема. Хай переговори ведуть політики, Кличко (з реальним рейтингом 18%), Порошенко і Юрій Луценко – досить компетентні і кваліфіковані, для переговорів на майдані кращих не знайдеш, бо треба політичний досвід.
Кличко не вміє одночасно думати і говорити,краще -Тягнибок.
Appropriate yes _ 03.02.2014 16:15
IP: 193.19.152.---
Який неймовірно огидний пафос! Про части, про обличчя!. Боже, як же я бачу у так званих "активістах" авторів майбутнього "Курсу історії своєї ВКП (б) " та архітекторів українського ГУЛАГу. Ті самі слова, та сама стилістика, те саме бажання чути тільки себе...
бун _ 03.02.2014 16:11
IP: 91.124.79.---
LiderUKRAINY _ 03.02.2014 16:08
На жаль, так воно і є.
Greg_Kyiv _ 03.02.2014 16:03
IP: 31.128.228.---
Ігоре, коли ми дізнаємося, хто саме і з якою метою катував Вас з Вербицьким – тоді будемо довіряти закликам до солдатів, які не переобтяжені читанням книжок.
Я ще памятаю, що Ви написали SMS батькам, що до Вас підходять двоє незнайомих.
Я ще пам'ятаю Ваш перший допис в Facebook після виходу з лісу.

Не думаю, що Вам варто здіймати галас щодо політиків – єдиних, хто реально може змінити правила життя в Україні.
Сподіваюсь на те, що історія з Вашим викраденням (так само, як і з Чорновіл, лідером Автомайдану) знайде хоч якесь логічне пояснення.
Постарайтесь.
polyglot _ 03.02.2014 15:57
IP: 92.49.204.---
Не соглашусь с вами. Отношение лидеров оппозиции к Януковичу видно даже на телеэкране – они еле слудживают отвращение, особенно Кличко. Что же касается воспевания ПРОСТОГО НАРОДА, то мы это уже слыхали неоднократно. КУДА УЖ ПРОЩЕ ОВОЩА! Автор статьи так и не скозал то СЛОВО, которое ему не дают сказать. ТАК СКАЖИТЕ ЭТО СЛОВО ХОТЬ НАМ, МОЖЕТ БЫТЬ, ТОГДА МЫ И ПОВЕРИМ!
tuskarora _ 03.02.2014 15:28
IP: 176.8.65.---
Микола Злочевський:
Наша сотня сидить поряд Фронту змін))) при бажанні, встановити, хто там і що там – раз плюнути. але...
про мінаєва, якого дВІЧІ підтримував Медуниця і Положій. які тепер тіпа з ним вороги.
він у 2006 обіцяв дуже багато чого. ключове питання – міська ТЕЦ. Яка була комунальною, а стала на 100% під контролем фірми ТехНова, за якою стоять толян Шкрібляк і Юра Мірошниченко, отой, що представник Яника у ВР. Чмиря тоді й поряд не було.
З тим же Чмирем Мінаєв обнімався-цілувався і мав спільний бізнес – КП "Сумижитло", що обслуговувало будинки в місті десь так 1500 шт. спитайте сум"ян про цю канторку)) наслухаєтеся.
а лохторату нац-демівському Мінаєв вчасно підкидує лабуду тіпо зноса Ленінів, які за великим рахунок нікому не потрібні – особливо в порівнянні з завищеними тарифами на квартплату, тепло, гарячу воду, вивіз сміття, відкатами з ремонту доріг, дерібаном землі і тд і тп.
Микола Злочевський _ 03.02.2014 15:20
IP: 46.185.60.---
tuskarora:
Не зовсім так. Я бачив у знайомих газетку Наша сотня. Там тільки і поливають Медуницю і Мінаєва.Да, Мінаєв уміє лавірувати. Але і нормальний мужик. Чому ж Ви не бачите тих, що знищили там у Сумах архів по Голодомору (Чмірь), хто установлював білборди Ніколашкє 2-му на вулицях Сум? Це знову ж таки робив Чмірь і Ко. Ви, випадково, не редагуєте "Нашу сотню"?. Я на день Перемоги там був, а потім іще – на похоронах товариша.
tuskarora _ 03.02.2014 15:14
IP: 176.8.65.---
ну от, оппі відмахнулися від правого сектору – правий сектор взявся самостійно вирішувати питання звільнення своїх бійців
представник "афганців" Олег Міхнюк на брифінгу в Українському домі, повідомляє "УНІАН".
За його словами, ветерани Афганістану та "Правий сектор" у п'ятницю, після виходу закону про амністію, домовилися з головою СБУ Олександром Якименком та першим заступником міністра внутрішніх справ Віктором Дубовиком про звільнення затриманих активістів.
Він повідомив, що на сьогодні звільнено вже 112 затриманих активістів. І, за його словами, ветерани Афганістану та "Правий сектор" розраховують на звільнення ще 116 затриманих активістів до п'ятниці, 7 лютого, після чого вони обіцяють розблокувати КМДА і вул. Грушевського.

а якщо з Грушевського всі підуть – слідом підуть і оппі, вже чьотко на поклон до Яника, проситися, що вони більше так не будуть... А могли ж РАЗОМ, всим Майданом все порішать...
Річниця Майдану76 Україна та Європа1003 Майдан 2013524 Уряд реформ366 Aтака Путіна1153
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter