Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Вигнати людей Януковича з Гостиного двору

17 грудня 2015, 15:05

Хороші новини щодо Гостиного Двору (нарешті!).

Сьогодні комісія регіонального відділення Фонду держмайна прийняла рішення про направлення пропозиції про РОЗІРВАННЯ договору оренди з фірмою завгоспа Януковича "Укрреставрацією".

Я вдячний за це рішення чиновникам ФДМУ, представникам Управління охорони культспадщини і, звісно, громадськості та свідомим журналістам. Попри спроби блокування на усіх рівнях, процес іде.

Далі все має відбуватися так – якщо протягом місяця Кравець не погоджується на розрив договору добровільно, ФДМУ подаватиме в суд на розірвання орендного контракту.

Другим пунктом комісія ФДМУ вирішила оголосити збір пропозицій щодо подальшого розвитку Двору. Своє бачення на засіданні вже оголосив Андрій Мелешевич, президент Національного університету "Києво-Могилянська академія" – освітньо-громадський центр, котрий комбінує навчання процеси та громадську активність.

Це – важливе рішення. Ми до цього йшли давно, довелося скидати Януковича. Дехто з тих, хто захищав Гостиний, загинув у боротьбі за Державу. Сподіваюся, далі продовжимо більш швидко та менш болісно.

PS Принагідно передаю привіт Віталію Кличку. Пане Віталію, попри Вашу дружбу з деякими функціонерами часів Януковича, кияни таки доб'ються свого.

powered by lun.ua
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter