14 листопада 2016, 14:20

Деканоїдзе. Радикалізація

Відставка Деканоїдзе – сигнал тривоги.

Не високі тарифи, не вкрадені вклади у банках і не обман щодо безвізового режиму можуть стати приводом для безжального конфлікту влади і суспільства.

Поліцейське свавілля.

Саме з бунту проти свавілля Беркуту почалася українська революція 2013-2014 років. Саме репресивна машина Януковича змусила піднятися на повстання тисячі людей.

Зараз цю репресивну машину послідовно відновлюють і готують до нових звершень.

Відставка Хатії Деканоїдзе, про яку зараз говорять – цілком логічний крок. Причиною такого кроку може бути, в першу чергу, небажання бути далі ширмою для поліцейщини, котра зараз наростає, мов снігова лавина. Найближчими днями поліцейських готують на ліквідацію наметових містечок, на протидію масовим зібранням громадян.

Звісно, Деканоїдзе не бажає бути зіц-головою органу, котрий буде порушувати закон. І не дивно, що вона зараз іде, напередодні дуже важкого періоду.

Нагадаю, що "Беркут" з незначними втратами пройшов переатестацію. Негідники, котрі били людей на Майдані, катували і знущалися з них, розстрілювали з помпових рушниць – більшість з них стараннями Авакова лишилися на службі і готові повторити свої подвиги. Тепер на догоду своїм новим хазяям.

Більше того, беркутів ці це відверто заявляють нам, що будуть нас вбивати. Сходіть на будь-який суд, де судять нечисленних їх колег – вам все стане зрозуміло.

Стара міліцейська система зараз готова підставити плече нинішній владі, у момент, коли ця влада переживає політичні труднощі. Але як тільки влада почне масово використовувати старих мусорів – вона автоматично перейде з категорії "наших негідників" у розряд "смертельні вороги" – бо усі прекрасно пам'ятають Майдан, Грушевського, Інститутську.

***

Я не впевнений, що у свіжосформованому "штабу спротиву революції" це розуміють; там, за моїми відчуттями, впевнені у свої силах і хочуть "дати революції у морду". Відставка ледь не єдиної поміркованої фігури – це сигнал, що починається... точніше, продовжується те, що перервалося у лютому 2014-го.

powered by lun.ua

А давайте все ж обговоримо нову версію законопроекту про столицю?

Шановні кияни, а також люди, котрі співчувають столиці! Як відомо, уже понад 2 роки триває епопея чинної влади по законодавчому облаштуванню нашої столиці...

Новий законопроект про Столицю України

Шановні кияни, а також люди, котрі співчувають столиці! Як відомо, уже понад 2 роки триває епопея чинної влади по законодавчому облаштуванню нашої столиці...

Звернення до Президента Володимира Зеленського з приводу Гостинного Двору

Пане Президенте, Вже скоро виповниться 2 роки, як нова владна команда має усі важелі, щоб порятувати об'єкт державної власності – пам'ятку національного значення Гостиний двір...

"Америка повернулася"? Ні, Америка відступає!

В Європі мантра адміністрації Байдена звучить так: "Америка повернулася". Але з огляду на американсько-німецьку угоду "Північний потік II" у середу, більш точним і чесним гаслом може бути "Америка відступає"...

Про антиолігархічний закон

Сьогодні було проголосовано у першому читанні найніжніші з можливих санкції проти кровопивць. Бо що їм реально загрожує? По-перше, державні органи тепер офіційно будуть олігархів називати олігархами...

Що відбувається з поставками води у Крим?

Відео, в якому описані шляхи протидії росіян зупнці водопостачання на півострів ...