Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Добровольцю ''Маестро'' Сергію Костакову сьогодні було б 45. Вбивці – на свободі

12 травня 2017, 17:24

Сьогодні багато говорять про те, що Юрій Луценко на своїй нинішній посаді зробив або не зробив.

Мені посеред багатьох справ згадується вбивство Сергій Костакова, на позивний "Маестро". Сьогодні Костакову було б 45 років.

Про цю справу я і письмово, і особисто казав Юрію Віталійовичу.Костаков – активіст часів Януковича, змушений був тікати з країни від переслідування. Повернувся, пішов воювати, бо мав військову підготовку. Воював у 72-й бригаді. Позивний його не випадковий – був гарним скрипалем, як і гарним снайпером.

Костаков мав дуже прямолінійну натуру. І звісно, посварився з керівницвтвом і своєї бригади, і з місцевими ментами на Донеччині, бувшими беркутами. Спостерігати контрабанду та інші злочини спокійно він з його відчуттям справедливості не зміг би в принципі. Писав про це в фб (дивіться скрін).22 листопада 14-го року його вбили свої. Перед цим намагалися навісити на нього кримінальні звинувачення, але у підсумку вирішили, що простіше заткнути йому рота назавжди.

Є багато свідчень, що це зробили працівники одного з міліцейських підрозділів. Адвокати кажуть, що слідство нині елементарно заблоковано, необхідні дії не робляться – хоча, при бажанні, винних було б легко знайти.

Я неодноразово звертався до ГПУ з проханнями приділяти увагу справі Костакова. На жаль, відповіді поки не дають приводів для оптимізму.

Не хочеться втрачати надію.

powered by lun.ua
Уряд реформ366 Україна та Європа1001 Aтака Путіна1153 Корупція1227 Свобода слова561
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter