Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Добровольцю ''Маестро'' Сергію Костакову сьогодні було б 45. Вбивці – на свободі

12 травня 2017, 17:24

Сьогодні багато говорять про те, що Юрій Луценко на своїй нинішній посаді зробив або не зробив.

Мені посеред багатьох справ згадується вбивство Сергій Костакова, на позивний "Маестро". Сьогодні Костакову було б 45 років.

Про цю справу я і письмово, і особисто казав Юрію Віталійовичу.Костаков – активіст часів Януковича, змушений був тікати з країни від переслідування. Повернувся, пішов воювати, бо мав військову підготовку. Воював у 72-й бригаді. Позивний його не випадковий – був гарним скрипалем, як і гарним снайпером.

Костаков мав дуже прямолінійну натуру. І звісно, посварився з керівницвтвом і своєї бригади, і з місцевими ментами на Донеччині, бувшими беркутами. Спостерігати контрабанду та інші злочини спокійно він з його відчуттям справедливості не зміг би в принципі. Писав про це в фб (дивіться скрін).22 листопада 14-го року його вбили свої. Перед цим намагалися навісити на нього кримінальні звинувачення, але у підсумку вирішили, що простіше заткнути йому рота назавжди.

Є багато свідчень, що це зробили працівники одного з міліцейських підрозділів. Адвокати кажуть, що слідство нині елементарно заблоковано, необхідні дії не робляться – хоча, при бажанні, винних було б легко знайти.

Я неодноразово звертався до ГПУ з проханнями приділяти увагу справі Костакова. На жаль, відповіді поки не дають приводів для оптимізму.

Не хочеться втрачати надію.

Україна та Європа907 Уряд реформ302 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте