Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Аваков. Має. Піти.

27 серпня 2019, 15:23

Київ, 28 серпня, о 19:00, Адміністрація Президента (чи вже Офіс Президента) на Банковій. Акція проти Авакова у новому уряді.

Зараз правляча коаліція формує перелік кандидатур в новий уряд. За повідомленнями ЗМІ, крісло віце-прем'єра з силових питань пропонують посісти діючому міністру внутрішніх справ Арсену Авакову – людині, яка є уособленням реваншу старої системи.

Арсен Аваков 5 років очолював Міністерство внутрішніх справ, і всі ці 5 років знущався з країни, відкрито покриваючи убивць та корупціонерів.

Саме на його совісті повний провал поліцейської реформи, саботаж переатестації та залишення на ключових посадах "міліціонерів-перевертнів в погонах", залишення на посаді фігурантів справ Майдану – підозрюваних і обвинувачених, нерозкриті справи нападів на громадських діячів, численні корупційні скандали, пов'язані з ним та його оточенням.

Громадські організації звертаються до Президента України та президентської фракції "Слуга Народу" у Верховній Раді з вимогою не давати Арсену Авакову ніяких посад.

Аваков казав "посмердять і перестануть".

Не перестануть.

Київ, 28 серпня, о 19:00, Адміністрація Президента (чи вже Офіс Президента) на Банковій. Акція проти Авакова у новому уряді. Приходьте!

powered by lun.ua
ONLINE
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter