5 березня 2009, 15:51

Ми всі – шизоїди та параноїки. А Черновецький – здоровий, здоровий, здоровий

Якби наші предки ще в сиву давнину не придумали приказки "з хворої голови на здорову", вона цілком могла б народитися прямо сьогодні після медіа-артилерійського залпу Черновецького. Марево міського голови вилилося на голови киян зі шпальт одночасно ледве чи не всіх газет. Просвітлений спілкуванням теа-а-тет із Всевишнім раб Божий Леонід повідомив, що поки він мер, в Києві не буде запроваджено жодного нового податку чи збору, а що стосується його попередніх ініціатив, їх... "не было и нет". Це при тому, що міський голова подібних новацій запропонував кілька десятків. Коли я намагавася довести меру, що він несе суцільні дурниці, він також посилався на спілкування з Богом.

Читаючи сьогоднішні газети, з обуренням думав про тиїх негідників, які поширювали останніми днями брудні чутки, наіби насправді у Черновецького запалилися не легені... Він – абсолютно здоровий, а ми всі – шизоїди та параноїки. Черновецький – здоровий лікар, рекомендований нам, до речі, Ющенком, який на вчорашній нараді зовсім забувся, що в травні минулого року саме він разом з Балогою щиро раділи перемозі Черновецького на дострокових виборах.

Словом, бачу перед собою геніальну Крачковську: "И тебя вылечат, и меня вылечат".



***

А між тим "Українське демократичне коло" на замовлення Інституту політики 20 -26 лютого 2009 року провело репрезентативне вибіркове опитування дорослого населення міста Києва. Усього за місцем проживання опитано 1250 респондентів віком від 18 років і старше.

У зв'язку з тим, що мер Києва Леонід Черновецький запровадив низку заходів для залучення додаткових фінансових ресурсів до міського бюджету, або планує це зробити, киян попросили відповісти на низку запитань.

Три чверті киян (74,2%) вважають, що підвищення вартості проїзду в міському транспорті до нинішнього рівня є необґрунтованим рішенням. Думки про те, що підвищення вартості проїзду обумовлено об'єктивними причинами, дотримується 16,6% опитаних.

Переважна більшість киян (87,8%) негативно ставиться до введення платної медицини – надання послуг у закладах охорони здоров'я Києва на платній основі (позитивно – 6,7%).

Більше половини киян (56,4%) вважає, що введення диференційованої вартості послуг по утриманню будинків і прибудинкових територій у залежності від "елітності" будинку та його розташування обмежує права громадян. Протилежної думки дотримуються 23,3% опитаних.

Чотири п'ятих киян (81,9%) негативно ставляться до підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для установ, підприємств та організацій (позитивно – лише 7,8%).

Переважна більшість мешканців Києва (89%) негативно ставиться до введення додаткової оплати за відвідини дитячих гуртків і секцій на користь бюджету міста (позитивно – тільки 5%).

Переважна більшість мешканців Києва (89%) негативно ставиться до того, щоб переселяти одиноких пенсіонерів до притулків для людей похилого віку, їхні квартири здавати в оренду, а отримані кошти спрямовувати до бюджету міста й на утримання людей у притулках (позитивно – лише 4,4%).

Чотири п'ятих киян (81%) негативно ставляться до переселення мешканців перших поверхів та переведення їхніх квартир перевести в нежитловий фонд і наступного продажу (позитивно -6,9%).

Більше половини киян (54,6%) негативно ставиться до введення в Києві податку на домашніх тварин, зокрема, псів (позитивно – 34,2%).

Переважна більшість киян (91,9%) негативно ставиться до введення платного в'їзду автомобілів на цвинтарі (позитивно – тільки 5%).

Майже три чверті киян (73,3%) вважає, що введення платного в'їзду транзитних автомобілів до Києва обмежує права мешканців інших регіонів. Протилежної думки дотримуються 11,6% опитаних (див. додатки).

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Тут був незаконний пост Ігоря Луценка

Народний депутат Ігор Луценко в день виборів вивісив пост, який агресивно контрагітує проти одного із кандидатів. Щодо неправдивості тверджень в тексті, готовий подискутувати з Ігорем пізніше...

''Наслідки'' Львівського форуму: і ''Занепад влади'', і ''Великий вибух популізму''.

Франсуа Міттеран ніби якось поскаржився Михайлові Горбачову, як непросто впоратися з країною, в якій чотириста сортів сиру. На що товариш генеральний секретар відповів: "Куди важче управляти державою, в якій в магазинах взагалі нема сиру"...

Кіно і Патріарх. Біографія Святійшого за 42 хвилини

Cоціальна реклама, якщо хочете. Забув написати про це вчасно. А давно хотів порекомендувати фільм про Патріарха Філарета, який вийшов ще наприкінці липня на каналі ICTV...

Частка української на ТБ неприпустимо мала. Саморегуляція була би кращим виходом. Власники не почули. Слово за законодавцями. Що казав Президент про мовні квоти

Сьогодні Верховна Рада, нарешті, має розглянути у другому читанні закон про впровадження квот для української мови на телебаченні. Робиться це лише щодо тих компаній, які користуються державним частотним ресурсом...

Країни Східної Європи сильно помиляються, коли вважають, що західні народи "заради них вступлять в третю світову війну". З уроків історії

Країни Східної Європи сильно помиляються, коли вважають, що західні народи "заради них вступлять в третю світову війну". Вони самі мусять захищати незалежність від можливої в майбутньому агресії з боку великих держав...

Сьогодні – Хресний Хід нашого Київського Патріархату

l – 28 липня 2016 р. Українська Церква відзначатиме річницю хрещення Київської Руси-України. З цієї нагоди у Володимирському патріаршому кафедральному соборі (бульв...