Ми всі – шизоїди та параноїки. А Черновецький – здоровий, здоровий, здоровий
Якби наші предки ще в сиву давнину не придумали приказки "з хворої голови на здорову", вона цілком могла б народитися прямо сьогодні після медіа-артилерійського залпу Черновецького. Марево міського голови вилилося на голови киян зі шпальт одночасно ледве чи не всіх газет. Просвітлений спілкуванням теа-а-тет із Всевишнім раб Божий Леонід повідомив, що поки він мер, в Києві не буде запроваджено жодного нового податку чи збору, а що стосується його попередніх ініціатив, їх... "не было и нет". Це при тому, що міський голова подібних новацій запропонував кілька десятків. Коли я намагавася довести меру, що він несе суцільні дурниці, він також посилався на спілкування з Богом.
Читаючи сьогоднішні газети, з обуренням думав про тиїх негідників, які поширювали останніми днями брудні чутки, наіби насправді у Черновецького запалилися не легені... Він – абсолютно здоровий, а ми всі – шизоїди та параноїки. Черновецький – здоровий лікар, рекомендований нам, до речі, Ющенком, який на вчорашній нараді зовсім забувся, що в травні минулого року саме він разом з Балогою щиро раділи перемозі Черновецького на дострокових виборах.
Словом, бачу перед собою геніальну Крачковську: "И тебя вылечат, и меня вылечат".
***
А між тим "Українське демократичне коло" на замовлення Інституту політики 20 -26 лютого 2009 року провело репрезентативне вибіркове опитування дорослого населення міста Києва. Усього за місцем проживання опитано 1250 респондентів віком від 18 років і старше.
У зв'язку з тим, що мер Києва Леонід Черновецький запровадив низку заходів для залучення додаткових фінансових ресурсів до міського бюджету, або планує це зробити, киян попросили відповісти на низку запитань.
Три чверті киян (74,2%) вважають, що підвищення вартості проїзду в міському транспорті до нинішнього рівня є необґрунтованим рішенням. Думки про те, що підвищення вартості проїзду обумовлено об'єктивними причинами, дотримується 16,6% опитаних.
Переважна більшість киян (87,8%) негативно ставиться до введення платної медицини – надання послуг у закладах охорони здоров'я Києва на платній основі (позитивно – 6,7%).
Більше половини киян (56,4%) вважає, що введення диференційованої вартості послуг по утриманню будинків і прибудинкових територій у залежності від "елітності" будинку та його розташування обмежує права громадян. Протилежної думки дотримуються 23,3% опитаних.
Чотири п'ятих киян (81,9%) негативно ставляться до підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для установ, підприємств та організацій (позитивно – лише 7,8%).
Переважна більшість мешканців Києва (89%) негативно ставиться до введення додаткової оплати за відвідини дитячих гуртків і секцій на користь бюджету міста (позитивно – тільки 5%).
Переважна більшість мешканців Києва (89%) негативно ставиться до того, щоб переселяти одиноких пенсіонерів до притулків для людей похилого віку, їхні квартири здавати в оренду, а отримані кошти спрямовувати до бюджету міста й на утримання людей у притулках (позитивно – лише 4,4%).
Чотири п'ятих киян (81%) негативно ставляться до переселення мешканців перших поверхів та переведення їхніх квартир перевести в нежитловий фонд і наступного продажу (позитивно -6,9%).
Більше половини киян (54,6%) негативно ставиться до введення в Києві податку на домашніх тварин, зокрема, псів (позитивно – 34,2%).
Переважна більшість киян (91,9%) негативно ставиться до введення платного в'їзду автомобілів на цвинтарі (позитивно – тільки 5%).
Майже три чверті киян (73,3%) вважає, що введення платного в'їзду транзитних автомобілів до Києва обмежує права мешканців інших регіонів. Протилежної думки дотримуються 11,6% опитаних (див. додатки).
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.