14 грудня 2011, 10:38

Мої показання Львівській прокуратурі щодо розкрадання зброї

17 листопада поточного року я звернувся до Генерального прокурора Віктора Пшонки з заявою про злочин, в якій вказав про наявність у мене даних щодо причетності керівництва ГУМВС Львівської України у Львівській області до розкрадання зброї у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Серед іншого я повідомляв, що в моєму розпорядженні опинилась аналітична довідка службового розслідування цієї справи правоохоронними органами. В цьому документі є дані про те, що нині діючий голова Львівського ГУМВС України у Львівській області Богдан Щур під час ректорства у вищезазначеному університеті двічі свідомо саботував надсилання актів прийому-передачі майна та зброї до керівництва МВС України.

Крім того, я стверджував, що у цій довідці є свідчення про те, що під час особистого спілкування з співробітниками університету Богдан Щур запевняв, що "даний акт ним особисто буде погоджений у міністра внутрішніх справ України", обов'язки якого на той час виконував Анатолій Могильов.

Пройшло менше місяця і мене викликали на співбесіду до Львівської прокуратури.

Взагалі-то я не проти поспілкуватись з слідчими львівської прокуратури. Мені дійсно цікаво, чому ця аналітична довідка є в мене і немає у слідчих по справі.

Але перед тим як побачитись з слідчими особисто, я б хотів дещо роз'яснити.

По-перше. Довідку я отримав від своїх джерел, які не збираюсь видавати з етичних і професійних розмірковувань.

По-друге, нещодавно я отримав дозвіл від того самого джерела на публікацію довідки в повному обсязі. Більше того, наскільки я розумію, її оригінал з печаткою та відповідними підписами слідчі Львівської прокуратури можуть отримати у своїх колег у МВС. Навожу текст довідки без правки.

Синім я виділив те, як зброю крали. Червоним – ті фрагменти, які на мій погляд вказують на причетність до цього злочину голови ГУМВС Львівської області Богдана Щура та, можливо, колишнього міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.











Більше слідчим Львівської прокуратури мені пояснювати немає що. Джерел я не видам, довідку я навів публічно. Якщо ж слідчі всеодно захочуть зі мною зустрітися, я готовий в будь-який неробочий час.

Так сталося, що в мене щодня ефіри, тому я зможу прибути до Львову у будь-яку суботу або неділю.

І ще одне. Наскільки мені стало відомо, деякі особливо послужливі дерегулятори у Кабміні виявляють неабияку цікавість зарплатнею журналістів "Української правди" і з слиною на губах готують щодо цього чергову сенсацію. Тому просив би працівників Львівської прокуратури заздалегідь подбати про прозору схему сплати дороги та проживання у столиці Галичини.

P.S. До слова, сьогодні день народження іншого колишнього керівника МВС – Юрія Луценка. Який вже майже рік знаходиться у СІЗО за підозрою у скоєнні злочину. Збитки які йому приписуються співрозмірні з тими, що були завдані державі крадіям у Львівському університеті внутрішніх справ. Але в мене чомусь є сумніви в тому, що ретельність слідчих прокуратури призведе до затримання Анатолія Могильова або Богдана Щура. Сподіваюсь, вони побували у слідчих Львівської прокуратури до мене.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чому Трипільська ТЕС не була достатньо захищена та чи вдасться ворогу знищити українську енергосистему

Через втрату Трипільської ТЕС виникло багато питань про ступінь захисту енергетичних об'єктів України від атак ворога. Агентство відновлення захищає лише частину енергетичних об'єктів розподільчої мережі, але далеко не всі...

Проєкти відновлення: зустрічі держави і бізнесу

До кінця листопада плануємо провести чотири великі зустрічі з представниками будівельного ринку прифронтових областей, які найбільше постраждали від воєнних дій...

Нові правила тендерів відновлення

Наприкінці літа Агентство відновлення розпочало перші тендери на проектні та будівельні роботи з відновлення житла та соціальної інфраструктури...

У Ягідному розпочинається відбудова житла: відновлюємо одне з найбільш постраждалих українських сіл

Розбиті й понівечені житлові будинки, зруйнований сільський клуб, спалена військова техніка окупантів на вулицях та школа, яка перетворилася на вʼязницю для 370 людей – таким село Ягідне на Чернігівщині бачили ті, хто приїздив туди після деокупації...

Розпочали відновлювальні роботи у Макарові Київської області

Це один із населених пунктів, який найбільше постраждав через вторгнення російських військ. Відбудова житла у таких містах і селах – один із наших пріоритетів...

Запрошуємо на тендери з відновлення Посад-Покровського 

Агентство відновлення оголосило перші 2 тендери на будівництво 13 житлових будинків у селі Посад-Покровське Херсонської області. Усього буде проведено  9 тендерів – від 5 до 14 будинків у кожному...