2 жовтня 2023, 10:35

Запрошуємо на тендери з відновлення Посад-Покровського 

Агентство відновлення оголосило перші 2 тендери на будівництво 13 житлових будинків у селі Посад-Покровське Херсонської області. Усього буде проведено  9 тендерів – від 5 до 14 будинків у кожному.

У серпні цього року Агентство вже розпочало відбудову перших 5 житлових будинків по вул. Дєдуха площею по 70 кв.м. На черзі – 81 будинок.

 13 будинків площею 50  кв.м

 40 будинків площею 70 кв. м

 22 будинки площею 90 кв. м

 6 будинків на 120 і 140 кв. м

За проєктом передбачена комплексна відбудова: спорудження самих житлових будинків та господарських будівель, які мешканці можуть використовувати для своїх потреб – чи як літні кухні або для власного бізнесу. Також буде виконано внутрішнє оздоблення, щоб будинки були готові до заселення, виконано доброустрій території, підключення до мереж комунікацій.

Посад-Покровське – це  один з перших населених пунктів, де Агентство проводить комплексну відбудову.

Концепцію розробило архітектурне бюро Archimatika. Проєкт пропонує повернути селу автентичний образ, запровадивши дизайн-код.

У першу чергу будуть відбудовані житлові будинки, аби людям було куди повертатися. Наступним кроком – навчально-виховний комплекс, будинок сільської ради, центр безпеки та нова амбулаторія, відновлення газо-, водо-, електропостачання, а ще  капітальний ремонт автодороги та будівництво обхідної ділянки, вулично-дорожня мережа і комунікації.

Нагадаємо, с. Посад-Покровське опинилося в епіцентрі бойових дій з початком повномасштабної війни й 9 місяців перебувало на лінії вогню. Щоденно зазнавало більше ніж 350 обстрілів усіма можливими видами зброї. Через це знищено понад тисячу будівель – житлових будинків і соціальної інфраструктури.

У квітні цього року Посад-Покровське було включено до переліку постраждалих населених пунктів, які будуть відновлені в межах експериментального проєкту.

Перш ніж оголосити тендери, Агентство відновлення провело публічні консультації з представниками будівельних компаній. Учасникам розповіли  про план відбудови та обговорили процедуру закупівлі й основні тендерні вимоги.

Зазначимо: нещодавно Агентство відновлення розробило нову методику проведення тендерів на цивільне будівництво, яка значно спрощує компаніям участь у закупівлях. 

Запрошуємо компанії із досвідом будівництва до участі в тендерах.

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-09-29-007169-a

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-09-29-007819-a

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 16 жовтня

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чому Трипільська ТЕС не була достатньо захищена та чи вдасться ворогу знищити українську енергосистему

Через втрату Трипільської ТЕС виникло багато питань про ступінь захисту енергетичних об'єктів України від атак ворога. Агентство відновлення захищає лише частину енергетичних об'єктів розподільчої мережі, але далеко не всі...

Проєкти відновлення: зустрічі держави і бізнесу

До кінця листопада плануємо провести чотири великі зустрічі з представниками будівельного ринку прифронтових областей, які найбільше постраждали від воєнних дій...

Нові правила тендерів відновлення

Наприкінці літа Агентство відновлення розпочало перші тендери на проектні та будівельні роботи з відновлення житла та соціальної інфраструктури...

У Ягідному розпочинається відбудова житла: відновлюємо одне з найбільш постраждалих українських сіл

Розбиті й понівечені житлові будинки, зруйнований сільський клуб, спалена військова техніка окупантів на вулицях та школа, яка перетворилася на вʼязницю для 370 людей – таким село Ягідне на Чернігівщині бачили ті, хто приїздив туди після деокупації...

Розпочали відновлювальні роботи у Макарові Київської області

Це один із населених пунктів, який найбільше постраждав через вторгнення російських військ. Відбудова житла у таких містах і селах – один із наших пріоритетів...

Запрошуємо на тендери з відновлення Посад-Покровського 

Агентство відновлення оголосило перші 2 тендери на будівництво 13 житлових будинків у селі Посад-Покровське Херсонської області. Усього буде проведено  9 тендерів – від 5 до 14 будинків у кожному...