2 жовтня 2023, 10:35

Запрошуємо на тендери з відновлення Посад-Покровського 

Агентство відновлення оголосило перші 2 тендери на будівництво 13 житлових будинків у селі Посад-Покровське Херсонської області. Усього буде проведено  9 тендерів – від 5 до 14 будинків у кожному.

У серпні цього року Агентство вже розпочало відбудову перших 5 житлових будинків по вул. Дєдуха площею по 70 кв.м. На черзі – 81 будинок.

 13 будинків площею 50  кв.м

 40 будинків площею 70 кв. м

 22 будинки площею 90 кв. м

 6 будинків на 120 і 140 кв. м

За проєктом передбачена комплексна відбудова: спорудження самих житлових будинків та господарських будівель, які мешканці можуть використовувати для своїх потреб – чи як літні кухні або для власного бізнесу. Також буде виконано внутрішнє оздоблення, щоб будинки були готові до заселення, виконано доброустрій території, підключення до мереж комунікацій.

Посад-Покровське – це  один з перших населених пунктів, де Агентство проводить комплексну відбудову.

Концепцію розробило архітектурне бюро Archimatika. Проєкт пропонує повернути селу автентичний образ, запровадивши дизайн-код.

У першу чергу будуть відбудовані житлові будинки, аби людям було куди повертатися. Наступним кроком – навчально-виховний комплекс, будинок сільської ради, центр безпеки та нова амбулаторія, відновлення газо-, водо-, електропостачання, а ще  капітальний ремонт автодороги та будівництво обхідної ділянки, вулично-дорожня мережа і комунікації.

Нагадаємо, с. Посад-Покровське опинилося в епіцентрі бойових дій з початком повномасштабної війни й 9 місяців перебувало на лінії вогню. Щоденно зазнавало більше ніж 350 обстрілів усіма можливими видами зброї. Через це знищено понад тисячу будівель – житлових будинків і соціальної інфраструктури.

У квітні цього року Посад-Покровське було включено до переліку постраждалих населених пунктів, які будуть відновлені в межах експериментального проєкту.

Перш ніж оголосити тендери, Агентство відновлення провело публічні консультації з представниками будівельних компаній. Учасникам розповіли  про план відбудови та обговорили процедуру закупівлі й основні тендерні вимоги.

Зазначимо: нещодавно Агентство відновлення розробило нову методику проведення тендерів на цивільне будівництво, яка значно спрощує компаніям участь у закупівлях. 

Запрошуємо компанії із досвідом будівництва до участі в тендерах.

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-09-29-007169-a

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-09-29-007819-a

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 16 жовтня

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Проєкти відновлення: зустрічі держави і бізнесу

До кінця листопада плануємо провести чотири великі зустрічі з представниками будівельного ринку прифронтових областей, які найбільше постраждали від воєнних дій...

Нові правила тендерів відновлення

Наприкінці літа Агентство відновлення розпочало перші тендери на проектні та будівельні роботи з відновлення житла та соціальної інфраструктури...

У Ягідному розпочинається відбудова житла: відновлюємо одне з найбільш постраждалих українських сіл

Розбиті й понівечені житлові будинки, зруйнований сільський клуб, спалена військова техніка окупантів на вулицях та школа, яка перетворилася на вʼязницю для 370 людей – таким село Ягідне на Чернігівщині бачили ті, хто приїздив туди після деокупації...

Розпочали відновлювальні роботи у Макарові Київської області

Це один із населених пунктів, який найбільше постраждав через вторгнення російських військ. Відбудова житла у таких містах і селах – один із наших пріоритетів...

Запрошуємо на тендери з відновлення Посад-Покровського 

Агентство відновлення оголосило перші 2 тендери на будівництво 13 житлових будинків у селі Посад-Покровське Херсонської області. Усього буде проведено  9 тендерів – від 5 до 14 будинків у кожному...

Вода буде: Відновлення водопостачання після катастрофи на Каховській ГЕС

Хочу розповісти вам про один із самих важливих і масштабних проектів нашого Агентства. Текст довгий, але дочитайте до кінця – вам точно буде цікаво...