19 жовтня 2012, 10:35

Марія Бурмака про Революцію-2012: Все тільки починається! (ПРЕМ'ЄРА ПІСНІ!)

Цей блог пишається тим, що є першим місцем оприлюднення нової пісні Марії Бурмаки – пісні, дуже суголосної сучасному стану України.

Особисто я впевнений, що після цих виборів Україна геть загнеться – навіть якщо збережеться в сучасних кордонах (думаю, збережеться).

Еміграція здорових творчих людей перетвориться на евакуацію, тут залишаться лише бандюки-феодали та забиті кріпосні-напівраби. А це – СМЕРТЬ ДЛЯ КРАЇНИ.

Зупинити банду зможе лише РЕВОЛЮЦІЯ або НАРОДНЕ ПОВСТАННЯ.

Але поки що нічого подібного чекати не доводиться: буйних все менше та менше.

От питання, яке особисто мене сильно цікавить: чи Україна заслужила подібне жахливе, сумне та безнадійне існування? Коли люди смиренно споглядають, як їх обкрадають, як видурюють земельні паї, як розпилюють на металолом їхні заводи, як міністри-подонки перетворюють на неуків та дебілів їхніх дітей?

І, думаю собі: ТАКИ ЗАСЛУЖИЛА!

Ну хіба Господа цікавить, що люди кволі та духовно слабкі? Що продають голоси за гречку та пачку чаю? Що навіть інтелігенти перетворюються на люмпенів і готові голосувати за своїх мучителів, байдуже споглядаючи, як закривають їхню інтелігентську "кухню" – телеканал ТВі?

Отже, анатомія екзистенційного зростання, анатомія самоповаги, анатомія протесту – у новій пісні Марійки Бурмаки "ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ, КОЛИ..."

Ваші враження – у коментарях.

А.О.

А от що сама Марія каже про своє нове творіння:

МАРІЯ БУРМАКА:


"Все починається, коли..." – нова пісня. Вона для тих, хто впізнає тут події недавнього минулого, для кого сторінки нашої історії є сторінками історії Вітчизни. А на архівних старих фото люди, що боролись і мріяли про Україну, яку врешті ми зараз маємо. І Січові Стрільці, і бійці УНР, і воїни УПА, і поети Українського Розстріляного Відродження...

Можна легковажити цим, нехтувати, збиватись на банальності, скептицизм і розчарування. А можна просто подумати, зібратись з силами і йти далі. Вибираючи друзів, слухаючи своє серце і затискаючи волю в кулак.

До чого це я?

Пісня ця про те, що ми не маємо права втратити Україну. І 28-го жовтня ви можете обрати чи Об'єднану Опозицію, чи Удар, чи Свободу, зважаючи на градус радикальності у ваших настроях. Перші дві сили проходять в парламент; Свободі важливо подолати бар'єр, але дуже сподіваюсь, що подолає. Ну а потім, не дай Бог, вони там не домовляться... Це буде дуже боляче для нашої історії і нашого майбутнього.

P.S. Дякую всім чиї фото використані тут, тим хто раптом впізнає себе на фото... І вічна пам"ять Героям.