Марія Бурмака про Революцію-2012: Все тільки починається! (ПРЕМ'ЄРА ПІСНІ!)

19 жовтня 2012, 10:35

Цей блог пишається тим, що є першим місцем оприлюднення нової пісні Марії Бурмаки – пісні, дуже суголосної сучасному стану України.

Особисто я впевнений, що після цих виборів Україна геть загнеться – навіть якщо збережеться в сучасних кордонах (думаю, збережеться).

Еміграція здорових творчих людей перетвориться на евакуацію, тут залишаться лише бандюки-феодали та забиті кріпосні-напівраби. А це – СМЕРТЬ ДЛЯ КРАЇНИ.

Зупинити банду зможе лише РЕВОЛЮЦІЯ або НАРОДНЕ ПОВСТАННЯ.

Але поки що нічого подібного чекати не доводиться: буйних все менше та менше.

От питання, яке особисто мене сильно цікавить: чи Україна заслужила подібне жахливе, сумне та безнадійне існування? Коли люди смиренно споглядають, як їх обкрадають, як видурюють земельні паї, як розпилюють на металолом їхні заводи, як міністри-подонки перетворюють на неуків та дебілів їхніх дітей?

І, думаю собі: ТАКИ ЗАСЛУЖИЛА!

Ну хіба Господа цікавить, що люди кволі та духовно слабкі? Що продають голоси за гречку та пачку чаю? Що навіть інтелігенти перетворюються на люмпенів і готові голосувати за своїх мучителів, байдуже споглядаючи, як закривають їхню інтелігентську "кухню" – телеканал ТВі?

Отже, анатомія екзистенційного зростання, анатомія самоповаги, анатомія протесту – у новій пісні Марійки Бурмаки "ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ, КОЛИ..."

Ваші враження – у коментарях.

А.О.

А от що сама Марія каже про своє нове творіння:

МАРІЯ БУРМАКА:


"Все починається, коли..." – нова пісня. Вона для тих, хто впізнає тут події недавнього минулого, для кого сторінки нашої історії є сторінками історії Вітчизни. А на архівних старих фото люди, що боролись і мріяли про Україну, яку врешті ми зараз маємо. І Січові Стрільці, і бійці УНР, і воїни УПА, і поети Українського Розстріляного Відродження...

Можна легковажити цим, нехтувати, збиватись на банальності, скептицизм і розчарування. А можна просто подумати, зібратись з силами і йти далі. Вибираючи друзів, слухаючи своє серце і затискаючи волю в кулак.

До чого це я?

Пісня ця про те, що ми не маємо права втратити Україну. І 28-го жовтня ви можете обрати чи Об'єднану Опозицію, чи Удар, чи Свободу, зважаючи на градус радикальності у ваших настроях. Перші дві сили проходять в парламент; Свободі важливо подолати бар'єр, але дуже сподіваюсь, що подолає. Ну а потім, не дай Бог, вони там не домовляться... Це буде дуже боляче для нашої історії і нашого майбутнього.

P.S. Дякую всім чиї фото використані тут, тим хто раптом впізнає себе на фото... І вічна пам"ять Героям.

powered by lun.ua
Коментарі — 56
Golden Lion _ 19.10.2012 11:14
IP: 91.124.109.---
А братик Марічки янеку і режиму служить.
anno_domini _ 19.10.2012 11:13
IP: 109.106.20.---
Візьміть фотоальбоми своїх рідних дідусів, бабусь, батьків і продивіться їх уважно. Може знайдете ті історичні моменти життя, які пройшли ваші рідні. Ось їх мужні обличчя, вони сфотографувалися для того, щоб ми, їх діти, внуки, правнуки пам'ятали, що життя треба боронити і так жити на землі, щоб не повторювалося того, що пережили наші діди. У той час страх ще більше був, але люди боролися за життя. Андрію! Коли дивишся на ці фотки, наче мої рідні дивляться на нас, які ми. Вони були мужні! І вижили, пройшовши багато лихих годин. Спасибі Вам, Андрію!
La Rossa _ 19.10.2012 11:13
IP: 93.74.246.---
Шось мені видається – що буде другий Майдан... дежавю у просторі 100%
Марійка ІМХО це теж відчуває.
shh777 _ 19.10.2012 11:08
IP: 95.133.232.---
//Особисто я впевнений, що після цих виборів Україна геть загнеться – навіть якщо збережеться в сучасних кордонах (думаю, збережеться).
Щось мені здається, що ви хотіли замість "впевнений" написати "мрію".
alexskoro _ 19.10.2012 11:04
IP: 132.207.44.---
А ШО ЦЕ ЗА ТЬОТКА?
Uruz _ 19.10.2012 10:57
IP: 46.211.54.---
А что вы сделали Андрей для Украины, кроме ведения своего блога?????????? Вы помогли хоть одному обездоленному человеку??? Думаете приятно смотреть, как деградируют соседи, как страх окутывает людей, как возвращается 37 год, а ты не можешь этому противостоять, потому что тебя даже слушать никто не хочет. Как объединить этих людей таким, как я живущим на периферии, да еще и на юго-востоке, на кого опираться, кто защитит в критической ситуации??? Дайте ответы на эти вопросы, а потом может быть получите право судить людей.
Зеленський76 Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter