ЯК НЕ ПЕРЕТВОРИТИ РЕВОЛЮЦІЮ НА ГРОМАДЯНСЬКУ ВІЙНУ? Як ефективно розмовляти з владою?

24 січня 2014, 14:26

1. Система почала сипатись. Тепер найголовніше: не допустити хаосу, не допустити розколу країни, не допустити гибелі людей, створити ефективні умови для подальшого переходу влади.

2. Тим багатьом ситуативним "попутникам" влади (і в провладній парламентській фракції, і серед силових структур, і в армії, і на місцях, і серед олігархів), які не хочуть класти свою совість, свої життя, свої репутації,, свої капітали на жертовник благополуччя одної єдиної людини та її Сім'ї, треба допомогти зробити свій відповідальний вибір – на користь народу, на користь революції, на користь майбутнього.

3. Взагалі, треба всім пояснювати (міжнародному співтовариству, державним службовцям, силовикам, армії, жителям східних областей, люмпенам, ті тушкам), що на одній стороні – майбутнє країни, майбутнє кожної відповідальної людини, кожного громадянина. На іншій – матеріальне благополуччя та психологічний комфорт одної єдиної людини та його Сім'ї.

4. Трьом богатирям / трьом наперсткам вчора на переговори з т.зв. президентом краще було йти не втрьох, а вчотирьох – з Луц, а ще краще – уп'ятьох з Пор. Тут нема чого соромитись, але належність цих трьох до наймолодшого політичного покоління не дає їм можливості бути ефективними переговірниками – деякі речі приходять з досвідом та віком. Якщо переговори будуть тривати, цих двох треба долучити обов'язково.

5. Коли в переговорах задіяно декілька переговірників з одного боку, між ними заздалегідь повинні бути розподілені функціональні ролі: злий слідчій / добрий слідчий, трікстер / резонер, радикал / поміркований і т.п. Але не можна йти на такі відповідальні переговори без ретельної підготовки.

6. Успішні переговори вчора мали були розпочинатись так: "Дорогий (саме "дорогий", а не "шановний", бо для країни він та його рідні – ну вже аж надто дорогі!) пане В.Ф.! Ми прийшли обговорити порядок та умови вашої добровільної відставки та надання вам та вашим рідним політичних та юридичних гарантій! Підкреслюємо, сьогодні ми говоримо про надання вам гарантій, тоді як наступного разу навряд чи зможемо це обговорювати – лише першу тему". Як би співрозмовник не відреагував на подібні слова, це б могло вивести його з важкої психологічної коми. А той, хто б їх промовив, став би чи не найбільшим моральним та політичним лідером ситуації.

7. Моє суб'єктивне переконання: одним з обов'язкових питань на переговорах має стати тема "Юлі волю!".

8. Якщо переговори триватимуть далі, шановні переговорники, ходіть туди зі своїм чаєм, зі своєю кавою, зі своїм коньяком! Бо поють вас там чимсь таким, що сильно давить на голову. Можете попитати в одного відомого колишнього губернатора одної з південних областей – як він років з 10 тому попив кави в тодішнього президента. Після чого йому ну взагалі розхотілось ставати кандидатом в президенти – "прєємніком" тодішнього. Після чого на передній план вийшли Пасічник та Зек.

9. Призначення Головою Канцелярії Клю – важлива зміна тренду. Він – людина розумна, вольова, концептуальна. Але цілісність країни в нинішніх кордонах, як нам здається, не є для нього великою цінністю. Тож вірогідність політичного перформенсу "Сіверськодонецьк-2" зростає.

10. Щодо захоплення регіональних філіалів влади. Позитив: це не схоже на кіргізькі погроми 2005 року. Крім того, це відволікає "правоохоронців" від передислокації на столицю. Негатив: це створює підстави для реалізації розкольницьких планів влади.

11. Щодо захоплення приміщення міністерства, яке має пряме відношення до земельної політики. Слід зауважити, що зараз саме воно є ключовим для майбутнього режиму. Бо саме земля є останнім ресурсом, який можуть "розпечатати", аби отримати гроші на найближчі президентські вибори (один з механізмів – т.зв. земельний банк).

12. Колективна молитва – дуже серйозна зброя проти бісів! Читаймо Мотитву Честному Хресту!P.S.


Цей текст є художнім і не має до політики, політичного процесу та політичного ідіотизму ніякого стосунку. Усі обставини, імена людей, посади, назви органів та місцевостей є вигаданими. Будь-який збіг з реальними обставинами, реальними країнами, реальними людьми є випадковим.P.P.S.


Запрошую ставити питання – до прес-конференції на "Главреді".

P.P.P.S.


Комментарий для газеты "Улица Московская" (Пенза, Россия)Украина находится на грани гражданской войны


В связи с событиями в Киеве, "Улица Московская" обратилась к известному московскому политологу Андрею Окаре, который в эти дни находится в Украине, с просьбой прокомментировать происходящее. Вот что он сказал специально для читателей "УМ".

"Сейчас можно говорить, что Украина находится на грани гражданской войны, хотя то, что происходит в центре Киева, местами больше похоже на бойню: восставших в десятиградусный мороз поливают из водометов, что запрещено международной конвенцией, "беркутовцы" стреляют людям по глазам – уже несколько людей стали инвалидами, несколько человек, увы, погибли. Многие в России считают, что среди восставших – только так называемые бандеровцы из Западной Украины, но вот первые два погибших – это армянин и белорус. В это же время Виктор Янукович самоустраняется от переговоров и лишь после того, как погибли люди, согласился лично участвовать в переговорах с оппозицией. Хотя его договороспособность вызывает очень серьезные сомнения. Зато он, судя по всему, готов стрелять. С этой точки зрения модель власти в Украине похожа на модель режима, который создают "блатные" на зоне. Модель поведения этой власти такова, что если она сильнее оппонентов, то она догоняет и бьёт. А если слабее, то убегает. Но договариваться, искать компромисс – это не об украинском президенте.

Представьте себе, что есть крокодил, которого в принципе невозможно дрессировать. Ну, вот мозг у него так устроен, нет там такого отдела. Или бультерьер, у которого с головой что-то не так, и он рвёт всё подряд. У него нет ни жалости, ни сострадания, ни любви к хозяину. Мне кажется, что сегодняшний украинский режим устроен таким точно образом. Власть абсолютно не ощущает обратной связи, она жестока. Все те законы об ограничении доступа в Интернет, уголовном преследовании за клевету, которые приняты Радой, украинская власть пытается подать под видом того, что, мол, в Европе такое тоже есть. Однако в Европе есть ещё верховенство права и система независимых судов. А в Украине суды являются органами феодального преследования, механизмом передела собственности. Принятие диктаторских законов – это государственный переворот. По крайней мере, в этом убеждены миллионы людей, которые не намерены мириться с подобным положением дел, с подобным "опускаловом" со стороны криминального государства".

Записал Евгений Малышев

powered by lun.ua
Коментарі — 69
Olena Kotovska _ 27.01.2014 05:10
IP: 74.125.181.---
ПЕРЕВЕРТАЙТЕ!!! ПЕРЕВЕРТАЙТЕ ПРАПОРИ НА ВСІХ МАЙДАНАХ!!!
nibrexni@yahoo.com _ 26.01.2014 15:13
IP: 178.94.173.---
які санкції? сміхота – халдей у халдея гроші відберне? хтось колись чув таку маячню?.
Ну закрили десь там лазаренка (а може не закрили) – хоча б одна гривня повернулась в Україну?
nibrexni@yahoo.com _ 26.01.2014 15:08
IP: 178.94.173.---
журналізди – що це?
Провокатори чи хворі? чи просто гроші заробляють. Є їще така хвороба, забув назву, хворий увесь час говорить. Такі " ***" як окара шалено шматували попередню владу (аранжеву як кажуть данєцкі).
Благополучно зжерли ту владу, довівши рейтинг Ющенка до нуля.
Памятаю як такий же окара, тільки звали його муслім найєм, вихвалявся, що тільки він своїми статтями разаблачітєльними (що син Ющенка носить дорогий телефон, і випиває дороге шампанське) понизив рейтинг Ющенка на 15%.
Цікаво, такий сміливий муслім найєм, у себе в кабулі міг би виступити з разаблачітєльной статтею проти талібану. Поливати лайном пчілавода багато сміливості не треба.
Всі ці акари, мусліми, зливаючи Ющенка, зомбучи б...масу, вони, що не знали, які фрукти-овочі прийдуть прийдуть на зміну фашисту пчілаводу, агенту цру. Звичайно знали.
Тепер мусліми-акари з чуствам випалнінаво долга критикують нинішню владу.
Так хто вони – хворі, провокатори, заробітчани чи це просто славєсний панос?
yurkovola _ 26.01.2014 12:14
IP: 74.125.181.---
Vzhe davno vsim hovoriu, shcho, okrim "trici v peremovyah vynni braty uchast Lucnko i Poroshenko, a vmajbutnij uriad majut uvijty takozh Kubiv, Parubij, Orobets, Vakarchuk, Hrytsenko, Sadovyj i, oboviazkovo, Julija Tymoshenko ministrm kultury – huanitarnoji poltyky. Vona b za 5 rokiv pidniala i kino, i mystectvo, i muzejnyctvo, i arhivy, i kulturu tvrchyh spilnot ta pobutu do rvnia Franciji, a holovne – na kulturu nareshti znajshlysia b hroshi. A, mizh inshm, shcho zaraz robliat Medvedchuk, Tabachnyky, Herman? Shchos pro nyh my ne chujemo. A Jolka, Jama, Serioga, Kondratik – shcho, isnujut v paralenou sviti? Vreshti, shcho z inhymy pravo-liberalnymy balakunamy – Yushchenkom, ...?
Виктория Иванова _ 25.01.2014 18:44
IP: 74.125.17.---
otozh:
Ты больной?
otozh _ 25.01.2014 12:08
IP: 46.201.50.---
Предлагаю обменять захваченые здания на освобождение Юлии Тимошенко!
Виктор Савирский _ 25.01.2014 10:55
IP: 92.112.32.---
Виктор Савирский:
А НАШ ПРЕЗИДЕНТ ГОНИТ ДУРУ. ТО ОБЕЩАЛ ПОКРАЩЕНЯ ЗАВТРА... ТОЛЬКО ВЫБЕРИТЕ МЕНЯ, ТО ПОПЕРЕДНИКИ ВИНОВАТЫ, ТО КРИЗИС НАСТУПИЛ... ХОТЯ ВО ВСЕМ МИРЕ КРИЗИС МИНОВАЛ – ТРИ ГОДА ТОМУ НАЗАД. ДА ЛАРЧИК ПРОСТО ОТКРЫВАЛСЯ.
1.РАЗОРИТЬ УКРАИНУ ПРОДАТЬ РОССИЙСКОМУ КАПИТАЛУ ЗАВОДЫ А ТЕ ИХ УНИЧТОЖАТ.
2. СОЗДАТЬ ВИДИМОСТЬ ЧТО ОН ЛЮБИТ РУССКИЙ ЯЗЫК А ВМЕСТЕ С НИМ И РУССКИХ КОТОРЫЕ ЗДЕСЬ ЖИВУТ – А МЫ РУССКИЕ ТУТ ТАК РАЗБОГАТЕЛИ – КАК ЕГО СЫНОВЬЯ
3. РАЗДУТЬ КАДИЛО ЧТО БАНДЕРЫ – ФАШИСТЫ... ОБВИНИТЬ ИХ ВО ВСЕ СВОИХ ПРОСЧЕТАХ. ПРОЙТИСЬ С МИТИНГОМ ПО КИЕВУ – МЫ ДОНБАСС ПРОТИВ ФАШИСТОВ! НО ЗАБОЙНОЙ СИЛОЙ – В ПРОВЕДЕНИИ ЭТОЙ АКЦИИ БЫЛИ КОММУНИСТЫ. БЕНДЕРЫ ЖИВУТ НА ЗАПАДЕ УКРАИНЫ – 1000 КМ ОТ НАС ПУСТЬ ТАМ ЛЮБЯТ СВОЕГО БЕНДЕРУ
4.ПОДГОТОВИТЬ ПОЧВУ ДЛЯ РАСКОЛА УКРАИНЫ НА ДВЕ ЧАСТИ – ЦЕНТРАЛЬНУЮ + ЗАПАДНУЮ И ЮГО-ВОСТОК. КРЫМ ОТДЕЛИТЬСЯ ОТ УКРАИНЫ. ДЛЯ ЧЕГО... ПОСТРОИТЬ МОСТ МЕЖДУ РФ И КРЫМОМ (ДАМБУ РФ СТАЛА НАСЫПАТЬ КАК РАЗ ПРИ ЯНУКОВИЧЕ). В КИЕВЕ НАЧАЛО А КОНЕЦ БУДЕТ НА ДОНБАССЕ.
Виктор Савирский _ 25.01.2014 10:24
IP: 92.112.32.---
ЧТО ИНТЕРЕСНО В КАНАДЕ В МИНИСТЕРСТВЕ СЕЛЬСКОГО ХОЗЯЙСТВА РАБОТАЕТ АЖ-- 17 ЧЕЛОВЕК. А У НАС В АППАРАТЕ МИНСЕЛЬХОЗПИТАНИЯ БОЛЕЕ СЕМИ ТЫСЯЧ ЧЕЛОВЕК\. ОНИ ЕЩЕ СИДЯТ В ИСПОЛКОМАХ. НАХРЕНА ФЕРМЕРУ ТОМИНИСТЕРСТВО ГДЕ СИДЯТ ТЫСЯЧИ И ТОЛКУ НИКАКОГО НЕТ. ПОСАДИТЬ 50 ЧЕЛОВЕК. КАЖДОМУ КУРИРОВАТЬ ОТДЕЛЬНОЕ НАПРАВЛЕНИЕ И ВСЕ!!!! И ВСЯ ЭИА ЗАРАЗА ШЛА СО ВРЕМЕН СССР. БЫЛИ РЕСПУБЛИКАНСКИЕ МИНСЕЛЬХОЗ И БЫЛО СОЮЗНОЕ. МАЛО... КОММУНИСТАМ НУЖНО БЫЛО ПРИСТРАИВАТЬ СВОИХ ДЕТЕЙ И КУМОВЕЙ... НУЖНЫ НОВЫЕ СПЕЦРАБОЧИЕ МЕСТА И... СОЗДАЛИ – ГОСАГРОПРОМ. ОГРОМАДНОЕ ЗДАНИЕ В КОТОРОМ СИДЕЛО 2500 ЧЕЛОВЕК. ОНИ ПРОСТО ДУБЛИРОВАЛИ МИНСЕЛЬХОЗ СОЮЗА. НАХРЕНА НУЖНА НАМ В УКРАИНЕ – НАЛОГОВАЯ МИЛИЦИЯ, ТОРГОВЫЕ ОТДЕЛЫ В ИСПОЛКОМАХ... А ВОТ САНЭПИДСТАНЦИЮ В ГОРОДАХ УБРАЛИ. А ЗАЧЕМ КОНТРОЛИРОВАТЬ СВОИХ. СВОИ ПРОСТО ДЕНЕЖКИ НАЛОГОВОЙ МИЛИЦИИ ОТДАДУТ. ВСЕ ПРОДУКТЫ О КОТОРЫХ ТАК ПЕЧЕТСЯ МИНИСТР СЕЛЬХОЗ НЕ ВЫНОСЯТ НИ КАКОЙ КРИТИКИ. ВСЕ ПРОСРОЧЕННОЕ, КОЛБАСА ИСКУССТВЕННАЯ, ХЛЕБ ПЕКУТ В САРАЯХ И ГАРАЖАХ, ВОДКА ПОДДЕЛЬНАЯ.
Сергій Веда _ 25.01.2014 08:31
IP: 194.213.104.---
Ну что рыг-онлы пиз-дец вам.
Все кто не вышел и партии 22 вас накажут и не свобода, а настоявшие банде-ровцы, а ними стал весь украинский народ
А мирное сообщество обещает наказать злых кар-ликов в Москве. Заявление в журнале Форбс и др местах (Это вся элита мира) о причастности России и её руководителей в преступлениях в Украине Мировые банки, самый крупный капитал и гос. деятели начнут бойкот товаров с России и олимпиады на Кавказе
wed _ 25.01.2014 06:47
IP: 74.125.17.---
так в Європі не одна Німеччина... та й сама Меркель не є така незалежна від громадської думки...
просити/тиснути треба

а що не хочуть – втовкмачувати їм, що Україна не є Білорусією, замкненою в собі, і ефект від санкцій буде помітний,
та й в ЄС же зараз багато посередностей на високих посадах, якось так виходить з надмірного конформізму і бажання нікого не ображати:)
тому роз"яснювати теж зайвим не буде
Forte _ 25.01.2014 00:52
IP: 74.125.181.---
Forte:
wed:
Ще один напрямок діяльності – переконувати європейців (Штати, Польща вже самі доходять до такого висновку) в необхідності санкцій. Нехай не одразу і сильних.
Але у вигляді закручування гайок: незначні проти частини з ~10 найвпливовіших людей з оточення зека (слід підібрати такі, котрі поки створюють тільки незручності, але можуть бути розвинені до вже прикрих масштабів), та в повну силу – до окремих (одіозних осіб чи встановлених злочинців) виконавців з середньої ланки (напр. декілька політиків, декілька командирів МВС, декілька місцевих чиновників).
Да не хотят они вводить эти "санкции", разве не видно? Меркелиха чёткр сказала. Они с путлером уже обо всём даговорились. Зключили, так сказать "пакт меркель-путин" (как риббентропп и молотов).
Кстати они с меркелихой давно "вась-вась"... видимо с времён, когда путлер работал шпионом в Германии. А она, как известно, в "штази"... так что вот такой "расклад"...
Forte _ 25.01.2014 00:46
IP: 74.125.17.---
wed:
Ще один напрямок діяльності – переконувати європейців (Штати, Польща вже самі доходять до такого висновку) в необхідності санкцій. Нехай не одразу і сильних.
Але у вигляді закручування гайок: незначні проти частини з ~10 найвпливовіших людей з оточення зека (слід підібрати такі, котрі поки створюють тільки незручності, але можуть бути розвинені до вже прикрих масштабів), та в повну силу – до окремих (одіозних осіб чи встановлених злочинців) виконавців з середньої ланки (напр. декілька політиків, декілька командирів МВС, декілька місцевих чиновників).
Да не хотят они вводить эти "санкции", разве не видно? Меркелиха чёткр сказала. Они с путлером уже обо всём даговорились. Зключили, так сказать "пакт меркель-путин" (как риббентропп и молотов). "Слила" уже нас Эуропа. Путлер отпустил масона ходорковского... а взамен получает Украину... Так что мы остались один на один с бандитами
Forte _ 25.01.2014 00:34
IP: 74.125.181.---
Ну как же хряк на ЧТО-ТО согласится с народом? Это ж нужно возвращаться в "батькивську хату", Янукеево... а оно привыкло ср...ть в золотые унитазы. Ну, никак для него это НЕВОЗМОЖНО. И вот за эту его "привилегию" должны погибать и восставшие и "беркуТушки"... всех жадко. Но, пока (как сказано в фильме "Матрица") они (мусора) – ЧАСТЬ этой системы – они – наши (к сожалению) ВРАГИ. Только потому что толстое ЧМО и его свора никак не хочтят расстаться со своим "в поте яйца", непосильным "трудом" НАГРАБЛЕННЫМ
skiovtez _ 25.01.2014 00:05
IP: 37.229.49.---
zuzj:
4. Трьом богатирям / трьом наперсткам вчора на переговори з т.зв. президентом краще було йти не втрьох, а вчотирьох – з Луц, а ще краще – уп'ятьох з Пор.

С Портниковым? Так он с перепугу смылся...
Порников огыдный. Корчил из себя высокого Властителя Дум, а сам оказался низким властителем задниц и грязным извращенцем!
Тцьхфу!.
Алекс Днепр _ 24.01.2014 23:26
IP: 195.248.167.---
Хочу поділитися ідеєю, як переманити беркутівців на бік народу.
Ми маємо спробувати "бити ворога його ж зброєю".
Як влада себе захищає?
За сотні гривень на добу створила Антимайдан. За тисячи купила тітушок, купила хлопців та командирів Беркуту квартирами та високими зарплатами. Бо є море грошей і вони будуть використані всі, бо накрадуть ще.
Пропоную лідерам протесного руху, бізнесменам встати перед строєм Беркуту та запропонувати хлопцям з Беркуту поставити підпис під зазделегідь підготовленною юристами Євромайдану заявою на ім'я керівника підрозділу на звільнення та зразу отримати на руки 50 000 грн. (для офіцерів – 100 000 грн.), як компенсацію за втрату роботи.
Крім того, саме головне, вояк отримає прилюдне прощення народу за свої гріхи.
Якщо це спрацює, грошима підтримає вся Україна, сам підтримаю однозначно, тільки б зберегти життя людям та не бачити гидоту Януковича в Україні. Хай тікає під три чорти, коли залишиться сам на сам перед своїм народом.
Install Install _ 24.01.2014 20:10
IP: 85.198.183.---
Як воно насрало!

А модератору УП то подобаєцця – срі єщьо!
Install Install _ 24.01.2014 19:42
IP: 85.198.183.---
А де наш, так званий модератор?

Чи не пора забанити того пєдіка "дитинку"?
Можете і мене заразом, шоб був паритет, бля
DSP _ 24.01.2014 19:41
IP: 188.230.97.---
Переговори з ZK повинні бути в такому ключі:
В державі повний занепад, економічний і політичний.

Що робити – запитаємо у народу через справедливий референдум, провести і влаштувати який просимо зовнішні сторони – США, Росія, ЄС.
Для цього просимо їх встановити електронне обладнання для голосування (комп'ютер, сканер для зчитування Nпаспорта і зовнішня цифрова клавіатура, де 0 означає "ні", 1 ="так"). Вартість цього проекту – до 1 млрд долл, час – місяць).

Заперечень з боку влади тут бути не може – не можуть же вони сказати, що вони не хочуть справедливого референдуму.

А далі – всі ключові питання цілком легітимно, без майданів і воєн вирішувати будь-коли і майже без затрат (обслуговування – 1 людина, що вміє вкл ПК, охорона і, при потребі, спостерігачі), так, як це вже практикують цивілізовані країни (Швейцарія, напр.).
Install Install _ 24.01.2014 19:39
IP: 85.198.183.---
Та то зовсім не дитинка, то "зрєлий" під@рас!

Як точка Ж на Жо? На неї натиснули?
Тоді розслабся, портянка
Коzак _ 24.01.2014 19:36
IP: 95.135.61.---
Янукович має піти у відставку з декількох причин:
1. Підписанням "диктаторських" законів він порушив статус Гаранта Конституції. Закони були прийняті в неконституційний спосіб та звужують існуючі права людей.
2. Встановленням вертикалі влади, порушуючи принцип представництва. Всі мєнти, судді та прокурори – донецькі. Таким чином це є узурпацією влади.
3. Присвоєнням конституційних повноваженнь інших, ніж ті, за якими він обирався через незаконну процедуру повернення ручним конституційним судом до редакції старої Конституції. Повторна узурпація владних повноважень.
4. Створення каральних загонів, які жорстоко вбивали мітингуючих, викрадали людей, порушували права громадян, а він як Гарант Конституції на це не реагував.
5. Привласнення галузей економіки декількома оліграхами, які є його споносорами, масштабним розкраданням національного багатства.
Можна продовжувати далі, але і так вже достатньо...
Install Install _ 24.01.2014 19:35
IP: 85.198.183.---
Та дитинка таку йухню несе,
або неадекват, або, що скоріше – РИГО-БОТ.

Ну нічого
нехай ригайлик побавицця, їм можна – ПОКИ-що
DSP _ 24.01.2014 18:56
IP: 188.230.97.---
Переговори з ZK повинні бути в такому ключі:
В державі повний занепад, економічний і політичний.

Що робити – запитаємо у народу через справедливий референдум, провести і влаштувати який просимо зовнішні сторони – США, Росія, ЄС.
Для цього просимо їх встановити електронне обладнання для голосування (комп'ютер, сканер для зчитування Nпаспорта і зовнішня цифрова клавіатура, де 0 означає "ні", 1 ="так"). Вартість цього проекту – до 1 млрд долл, час – місяць).

Заперечень з боку влади тут бути не може – не можуть же вони сказати, що вони не хочуть справедливого референдуму.

А далі – всі ключові питання цілком легітимно, без майданів і воєн вирішувати будь-коли і майже без затрат (обслуговування – 1 людина, що вміє вкл ПК, охорона і, при потребі, спостерігачі), так, як це вже практикують цивілізовані країни (Швейцарія, напр.).
Install Install _ 24.01.2014 18:48
IP: 85.198.183.---
wed:
санкцій. Нехай не одразу і сильних.

Та ні, шановний, треба якраз ОДРАЗУ і сильні санції – щоб точку Ж на Жо захопили
wed _ 24.01.2014 17:58
IP: 74.125.181.---
Ще один напрямок діяльності – переконувати європейців (Штати, Польща вже самі доходять до такого висновку) в необхідності санкцій. Нехай не одразу і сильних.
Але у вигляді закручування гайок: незначні проти частини з ~10 найвпливовіших людей з оточення зека (слід підібрати такі, котрі поки створюють тільки незручності, але можуть бути розвинені до вже прикрих масштабів), та в повну силу – до окремих (одіозних осіб чи встановлених злочинців) виконавців з середньої ланки (напр. декілька політиків, декілька командирів МВС, декілька місцевих чиновників).
wed _ 24.01.2014 17:23
IP: 74.125.181.---
Ну і нарешті, вже час серйозно подбати про безпеку людей, котрі стають на чолі важливих для Майдану процесів. (Якщо це ще не зроблено). Якщо складеться ситуація, в котрій варіант з одночасним арештом лідерів (чи поодиноким замахом на когось одного) дасть багато плюсів банді – вона може піти й на таке.
Тут не варто покладатися тільки на активістів, або тільки на найманих спеціалістів – першим може забракнути досвіду, а другим – вірності.
Зеленський31 Уряд реформ407 Корупція1350 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter