Молоді націоналісти запрошують до вишкільного табору "Відвага"
"Відвага" – це спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості,
виховати свою волю, характер та навчитися здобувати звитягу
Де?
На березі річки Псел, Сумська область, поблизу кордону з Росією.
Коли?
З 1 по 12 серпня 2012 року.
Як?
Для участі потрібно заповнити анкету учасника, сплатити організаційний внесок в розмірі 30 грн. та виконати виряд учасника.
Що?
Фізичний та ідеологічний вишкіл молоді. Ефективне поєднання фізичного та інтелектуального навантаження.
Програма складається з чотирьох блоків, а саме:
- таборовий, який включає в себе низку лекцій з табірництва, мандрівництва, виживання в природі, орієнтування на місцевості і т.п.;
- громадська дія, де учасники зможуть подискутувати про громадську активність, дізнатися як організовувати та поводитись на громадських акціях, знати та вміти захищати свої права, ефективно використовувати соціальні мережі в роботі громадського активіста;
- а також ідеологічний та історичний вишкіл, який включатиме в себе історичні екскурси, дискусії про націоналістичний рух у світі, героїчні сторінки з боротьби УПА та багато інших цікавих, а головне – актуальних тем;
- практична частина – туристичні та спортивні змагання (регбі, волейбол, кікбоксінг), сплави на байдарках, орієнтування на місцевості, водні ігри, теренова гра, змагання з туристичної техніки, смуга перешкод та вимарш довжиною понад 60 км з елементами квесту.
Хто?
Лекції, тренінги та гутірки проводитимуть відомі українські та міжнародні громадські діячі, політики, політологи, митці, правозахисники, національні та міжнародні тренери, спортсмени, історики, які представлятимуть:
Центр Громадянських Свобод, Інститут Політичної Освіти, Світовий Конгрес Українців, Клініка юридичного порятунку, громадянська кампанія "Молодіжна Варта", туристичний клуб "Степ" та багато інших.
Серед цікавинок – нічні перегляди фільмів, вечірні ватри, конкурси, ігри та безліч випробувань.
Важливою особливістю "Відваги" є сувора дисципліна, яку повинен дотримуватись кожен учасник табору. Алкоголь тут суворо заборонений, а курити можна тільки 10 хвилин на добу у визначений час.
Вільного часу НЕ БУДЕ!
Довідка
З 1 по 12 серпня в Сумській області відбудеться вишкільний табір для молоді "Відвага – 2012 ім. І. Гавдиди", учасниками якого можуть стати всі бажаючі, віком від 16 до 26 років, які будуть відібрані на конкурсній основі.
"Відвага" має велику і легендарну історію, адже є продовжувачем традицій, закладених молодіжним табором "Лисоня" ім. Івана Гавдиди". Ці табори названі на честь Івана Гавдиди – "хрещеного батька" Молодіжного Націоналістичного Конгресу, який задумав цей табір та втілив свій задум в Бережанському районі Тернопільської області неподалік легендарної гори Лисоня, історія якої написана кров'ю Українських Січових Стрільців. У серпні 2003 р. друг Іван гине у м. Києві від рук вбивці.
Віддаючи шану засновнику наймасовішого патріотичного табору, рішенням Центрального Проводу МНК табір "Лисоня" отримав ім'я І. Гавдиди.
З 2003 року вся програма табору спрямована на виховання в кожного учасника в першу чергу волі і характеру. Бо саме ці чинники, на нашу думку, є основними у формуванні молодого українця – патріота і націоналіста. Того року зголосилося 186 осіб, зараховано до табору 147, пройшли всю програму і випробування – 92 таборовики.
Усвідомлюючи брак патріотичних заходів для молоді Сходу України, з 2008-го року місцем проведення табору Молодіжний Націоналістичний Конгрес обрав Сумську область, яка є прикордонною з Росією.
Мудрість, Шляхетність, Відвага – риси, обов'язкові для української еліти, як стверджував визначний ідеолог українського націоналізму Дмитро Донцов. Тому новий табір має назву "Відвага".
Цей вишкіл МНК ставить за мету виховання людей вчинку, людей національної еліти, тих – хто прагне фізичного вдосконалення і морального піднесення. "Відвага" – це кращі таборові традиції патріотичних таборів, це море вражень і нових друзів на все життя.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.