15 листопада на "Фільмо-ТІКу" – "Тризуб Нептуна"!
15 листопада 2012 року о 18:30 год. у приміщенні благодійного фонду "Смолоскип" (м. Київ вул. Межигірська, 21) продовжує свою діяльність новий підпроект Толоки інтелектуальних комунікацій – "Фільмо-ТІК".
Нагадуємо, що учасники цього підпроекту переглядатимуть документальні та художні фільми переважно історичної тематики і обговорюватимуть їх. Передуватиме перегляду невелика лекція експерта, суголосна темі фільму.
Цього разу буде перегляд і обговорення документального фільму
"Тризуб Нептуна"
(режисер Іван Канівець, текст читає Богдан Бенюк).
Вступне слово – Олександр Гладких, історик, політолог (м. Севастополь).
Запрошуємо усіх співгромадян, які мають бажання шукати істину в історії та сьогоденні. Вхід вільний!
Додаткова інформація за тел. 067 538 90 41
Довідка. Ця стрічка – перший документальний фільм про революційну фазу становлення Українського Державного Флоту в 1917-1918 рр.
Початок ХХ-го сторіччя був дивним часом. Технічний прогрес подарував людству електрику, радіо, кіно... Але той же технічний прогрес вклав до людських рук і могутню зброю – лінійні кораблі. Це були величезні кораблі, довжиною до 200 метрів, озброєні десятком дванадцятидюймових гармат, та обладнані останніми розробками науки та техніки. Такі кораблі, збудовані на українських верфях, керовані українськими екіпажами, розрізали води Чорного моря під російським, андріївським прапором. Здавалось, що під сукном імперських мундирів повністю зникала українська національна свідомість.
У вирі Світової війни загинула Російська імперія. Після революції 1917 року, п'ять країн-гігантів, Англія, Франція, Радянська Росія, Німеччина та Австро-Угорщина почали змагання за чорноморські лінкори. Але українці не збиралися відступати...
Сюжет про фільм можна побачити тут: http://www.youtube.com/watch?v=o2ifHoHBsbk
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.