Дмитро Потєхін Політичний аналітик, директор Групи європейської стратегії

щодо археологічних знахідок на території Гостинного двору

09 березня 2013, 18:58Гостинна республіка

повідомляє, що крім метрополітену, сауни та погруддя (за версією окремих дослідників – подуп'я) особи дуже схожої на Л. Брежнєва (за версією тих самих дослідників – В. Януковича), було знайдено листування М. Ґанді з Т. Шевченком, один з листів якого оприлюднює з нагоди днюхи Тараса Григоровича:

Брате махатма треба бъ тебе полаять, та я не сырдытый.

Не хай буде такъ якъ робыця, бачъ защо я тебе хочу лаять, чомъ ты якъ тилько получивъ пісьма до мене не написавъ, бо я тутъ турбувався – вперше зате шо я твоєї сатъяграхі невторопаю, – чорт зна по якому ты її скомпонувавъ; а вдруге – як кайдани порвати? І чи конче кров'ю треба волю окропити? І чи можна так шоб тидищ!!! – і впали кайдани, але шоб водночас Бога не дуже гнівити? Бо собі я так гадаю, шо як кровью злою, а скрипт Бога добрий зупинити, – ніби нічого не знаю, він за мене, я за нього не відповідаю, – тойді якось понесе з вкраїни у синєє море кров ворожу, тойді під той шумок у тій каламуті ворогів в Вкраїні милій всіх разом й втопити, та й так шоб було видно, було добре чути, як реве народним гнівом бродбенд ревучий, і Дніпро реве й Динамо, і Шахтар і Ворскла, але Беркут не доводив, шо він в бійці кручє; шоби квіти до шоломів, шоб до квітів діти; ніхуя шоби не вчити, але всього вміти; Павлюченків відпустили, Юлію звільнили, Вітю-раз і Вітю-два – разом посадили; як нову політеліту за ніч народити, а стару без зайвих свідків у тюрму закрити; шоб реформи і добробут, і краса і пісня, і шоб всьому Автодору перекрити кисень; як, скажи, Махатма Ґанді, можна кровью злою добрим людям всіх умити й Бога відновити?

Оставайся здоровъ – Твій братъ тарасъ Шевченко.

вивчає автентичність листів.

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Даниил Радонежский _ 10.03.2013 20:24
IP: 93.73.215.---
Глеб Левитан:

Щодо психічного стану
Блогера пана Дмитра.
Он давно болен. Например, он СЕБЯ считает разными организациями: то "Гостинной республикой", то "Школой мисцевого врядування" – короче, голова-дом советов, или просто шизофрения.
trakt _ 10.03.2013 09:59
IP: 95.133.145.---
Глеб Левитан:
Смішно. Але наостанок
Поговорити пора
Щодо психічного стану
Блогера пана Дмитра.
Тут очеводно може йтися не про психічно-психологічний стан, а про похмільний синдром. Видно грошей похмелится не було, коли блог писався, тому він і здається смішним, а насправді він глибокодумний, пишучи, видно, блогер глибоко роздумував одночасно, де ж узяти грошей, в кого позичити, щоб похмелитися.
Глеб Левитан _ 09.03.2013 19:05
IP: 37.25.108.---
Смішно. Але наостанок
Поговорити пора
Щодо психічного стану
Блогера пана Дмитра.
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter